Okresní přebor mužů - 8 .kolo : 24.-25.9.

NEZAMYSLICE MAJÍ BEZDĚKOV V PATÁCH

Nečekaně vysokým vítězstvím skončilo derby v Bezděkově kde se domácím dařilo střelecky. S velkou námahou se podařilo připsat další tři body vedoucímu týmu tabulky Nezamyslic na svém hřišti . Bez bodů ze hřiště z Lub  kde v posledních létech dařilo se vrací Svéradice  .

Nezamyslice - Velké Hydčice 2 : 1 (1 : 0)
Bojovný, rušný , tvrdě hraný  zápas  dobré úrovně  si domácí  za stavu 2:0 zdramatizovali po té, když po úspěšném  zakončení rychlého brejku Tyrpeklem  dali kontaktní branku. Hosté měli v dalším průběhu smůlu v koncovce a Nezamyslice  se pak musely bát o výsledek. Výrazně je podržel nový brankář  Pavel Janda , pro které to byl první zápas za Nezamyslice, když v brance nahradil nemocného Martina Rittera.

Rozhodčí: Petrželka František

Diváků: 50
Branky: 15. Ritter František, 52. Ritter František - 54. Tyrpekl Vladimír

ŽK 4:5

Dešenice - Veřechov 4 : 2 (1 : 1)

Na začátku zápasu byli nebezpeční hosté, kteří se velice snadno dostávali do pokutového území domácích,ale bez brankového využití.Domácí udeřili ve 38.minutě kdy při přechodu do rychlého protiútoku po ose Soušek,Poupa J. zakončil hlavou z malého vápna Poupa Michal a načal svůj hattrick. Hosté kontrovali v 41.minutě po rozehraném přímém kopu se efektně patičkou trefil Janda P.Po změně stran začali domácí více napadat hosty již v útočném pásmu a výsledkem byla špatná rozehrávka, kterou využila dvojice Michal Poupa  a skórující Jiří Poupa .Poté se hra přelévala od branky k brance.Domácí se snažili o rychlé protiútoky a při jednom z nich byl faulován Poupa M. a PK sám se štěstím proměnil. V 80´. opět Poupa M. obešel dva obránce hostů a pohodlně skóroval a dovršil tak svůj další hattrick.Hosté snížili na přijatelný výsledek v 86´.Švarcem, který si naběhl za domácí obranu a prostřelil i brankaře Dyka. Domácí fanoušci proto mohli spokojeně odcházet, neboť konečně zůstali tři body doma.
Rozhodčí: Lažánek Lukáš

Branky: Poupa Michal 3x 38.,66.  a 80.(z PK) , Poupa Jiří 48. - Janda P. 41,Švarc 86.
Diváků : 50
ŽK  2-2

Měčín - Vrhaveč 1 : 2 (0 : 1)
Měčín opět na svém hřišti prohospodařil další tři body. Přitom měl k jejich zisku blíže již od jedenácté minuty kdy  šel gólem Němce  do vedení. Hráli dobře kombinačně, ale další příležitosti zvýšit své vedení dokázali Tureček a Němec prohospodařit. Vrhavči vyšel úvod druhého poločasu kdy ve 46.minutě po přímém kopu hlavou vyrovnal Pavel Skřivánek. V 58.minutě se vydařila krásná střela Pacnerovi  z dálky a ta jak se ukázalo rozhodla o tom, že body získali hosté.

Rozhodčí: Habada Vladislav

Diváků: 50
Branky: 11. Němec Dušan - 46. Skřivánek Pavel, 58. Pacner Jiří

ŽK  2:2

Luby B - Svéradice 4 : 2 (2 : 0)

Hosté přijeli do Lub  v kombinované sestavě pouze s jedenácti hráči. Domácí byli naopak posilněni o hráče z A týmu Josefa Javorského  a Miroslava Sůse. Ten byl tak již v osmé minutě autorem  vedoucí branky kterou dal po rohovém kopu hlavou.  Druhá posila z áčka Josef Javorský  ve 30.minutě zvýšil na 2:0 a za tohoto stavu odcházely oba týmy k poločasové přestávce, V ní odstoupil ze hry z důvodu zranění kapitán hostů  Kába a Svéradice celý druhý poločas hráli o jednoho hráče v početním oslabení.  Přesto v první minutě druhé půle snížili Petrem Vránou a když zaskočení domácí v 63.minutě dostal pěkný pas mezi obránce hostující Větrovec a  svůj brejk zakončil úspěšnou střelou  bylo vyrovnáno. Domácí přidali a o pět minut později zvrátili vedení opět na svojí stranu Sydorenkem .Tentýž hráč dvanáct minut před koncem pojistil tři body čtvrtou brankou , když jeho střelu z levé strany tečoval jeden z obránců Svéradic do Soukupovy svatyně.

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 90. ŽK 2:1
Branky: 8. Šůš Miroslav, 30. Javorský Josef, 65. Sydorenko Vasyl, 78. Sydorenko Vasyl - 46. Vrána Petr, 63. Větrovec Jakub

Mochtín B - Sušice B 0 : 1

V prvním poločase měli velkou možnost na získání vedení hosté, ale nařízenou penaltu domácí golman  Simbartl  chytil. Sušická rezerva měla více ze hry, chětla bodovat , domácí tým hrál na remízu. To se mu však nevyplatilo . Tři minuty před koncem nařídil rozhodčí Vodra další pokutový kop proti Mochtín. Ten již Šimeček proměnil , Sušice si  tak odvezla

Všechny body.
Rozhodčí: Vondra Jiří

Diváků : 50

Branka: 87. Šimeček(PK)

ČK 0:1(Pechek)

Strážov B - Pačejov 1 : 1 (0 : 0)

První poločas vyšel hostům kteří plně ovládli na strážovském hřišti hru ,dostali domácí pod velký tlak,  ale  z vytvořené převahy žádnou z šancí neproměnili. V době kdy po přestávce se podařilo domácím přece jen z tlaku vymanit a osmělili se do ofenzivy přišel trest, kdy v 79.minutě Ticháček poslal Pačejov do vedení. Bod zachránil pro domácí tři minuty před koncem Standa Soušek, který střelou z velkého vápna  k tyči rozhodl o dělbě bodů.
Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 50
Branky: 87. Soušek Stanislav - 79. Ticháček Josef

ŽK 1:0.

Bezděkov - Janovice 7 : 1 (3 : 1)

První poločas ještě přinesl vyrovnanou hru. Po přestávce z očekávaného  velkého derby  se  stal zápas  pro domácí jen  otázkou  jakým výrazným skórem v jejich prospěch skončí.  Hosty do kolen poslaly rychlé góly  mezi 57. a 62.minutou a vysokou prohru podtrhly dvě slepené branky v samotném závěru. .
Rozhodčí: Šmrha Miroslav

Diváků: 60
Branky: 11. Bače Petr, 31. Ponocný Jiří, 40. Bače Petr, 57. Ponocný Jiří, 62. Bače Petr, 89. Bohatý Martin, 90. Hořejší Luděk - 36. Slivoň Václav