Okresní přebor mladších žáků –Domažlicko 12 . kolo : 21.9.

Okresní přebor  mladších žáků –Domažlicko  12 . kolo  :  21.9.

OP  MLADŠÍCH ŽÁKŮ   OFS Domažlice  – ročník  2005/2006

KOLEKTIVY  Z KLATOVSKA ŠTĚDROSTÍ NEŠETŘILY

Ve vloženém 12.kole OP Domažlicka mladších žáků hraném ve středu měly týmy  z našeho okresu  výhodu domácího prostředí. Této výhody dokázaly dokonale využít a při střelbě branek byly ke svým soupeřům nebývale  štědré . Svědčí o tom součet skóre 33 : 0, když  sami ani jednou  neinkasovaly.

Klatovy B - SK Kdyně 1920  8 : 0 (4 : 0)

Domácí potvrdli roli favorita a soupeře v průběhu zápasu nenechali ohrozit svou branku. Od začátku si vytvořili tlak vítězství bylo jen otázkou skóre. Účet zápasu otevřel Flodr chytrou střelou  v 3 minutě, druhou branku přidal Ráb v 15 minutě, potřetí se trefil Chasin v 18 minutě a první poločas uzavřel Kurc v 24 minutě. V druhém poločase zatížil branku hostí dalším gólem kanonýr Ráb v 31 minutě, v 43 minutě si svou gólovou premiéru odbil Hrudička, Ráb opět skóroval v 54 minutě a učet uzavřel Kurc v 56 minutě.
Branky : Ráb 3x, Kurc 2x, Flodr, Chasin, Hrudička
Rozhodčí : Kohout
Diváků : 20
Sestava domácích :Mazanec (40´Chlaň), Kuželík, Bálek (31´Hrudička), Rendl, Černý (50´Bálek), Flodr, Lužný (31´Matějka), Bláha, Kurc, Chasin, Ráb (55´Lužný)

TJ START VD Luby- FC Horšovský Týn  14 : 0 (5 : 0)

Očekávané vítězství domácích proti nejslabšímu týmu soutěže, ve kterém si zaslouží pochvalu brankář Hor. Týna Wuchterle.
Branky : 7 x Mundl Karel (1 z pen.),4 x Jílek Lukáš, 1 x Pivoňka Marek (z pen.), 1 x Šafránek Martin (z pen) a 1x Sukovatý Ondřej,

Sestava startu Luby : Kardoš-Potužník, Šafránek M., Pivoňka, Kloupar-Sukovatý, Mundl, Bilíček-Pavlík, Vlach, Jílek. Střídali Strašek, Nešpor, Jelínek.
Rozhodčí : Klíma Jakub
Diváků : 40, ŽK 0:1

Nýrsko  - Klenčí  11 : 0 (7 : 0)

V prvním poločase probíhalo utkání za výrazné převahy domácích . Náskok sedmi branek byl impulzem pro trenéry Okuly k tomu aby v další části zápasu dali ve hře příležitost i ostatním hráčům lavičky.

Branky : Hvězda 5, Bureš T. 3,  Kvítek 2, Kalivoda 1.

Rozhodčí : Špindlerová Zuzana