IV. třída –skupina A - 5 .kolo : 17.-18.9.

Lídr tabulky nechal body v Janovicích

Po pěti odehraných kolech podzimní části nového soutěžního ročníku již není ani jeden tým,  který by se mohl pochlubit svojí neporanitelností. Posledním kdo o  tuto poctu přišel byl první tým  tabulky Sokol Kvasetice . Ten nechal  body v Janovicích a touto prohrou umožnil jak svému přemožiteli , tak  také SK Ježovy aby se bodově na lídra tabulky dotáhly.

Dlažov - Křenice 6 : 1 (3 : 0)

Domácím se utkání vydařilo. Na rozdíl od posledního zápssu nejen hráli ale dokázali i skórovat. Střelecky se prosadili oba jejich kanonýři Josef Jarko a Martin Šít kteří oba zaznamenali v tomto zápase hattrick .

Rozhodčí : Paleček.

Diváků: 20. ŽK 4:1.
Branky: 5. Šít Martin, 15. Jarko Josef, 22. Šít Martin, 48. Jarko Josef, 60. Jarko Josef, 61. Šít Martin - 81. Roneš Pavel.

Janovice B – Kvasetice  3 : 2 (1 : 1)

Domácí svého soupeře zatlačili na jeho polovině , ale byli to právě hosté , kteří střelili v 7 min. Kubáň gól. Tlak domácích nadále stoupal a ze všech šanci , které se vyskytli dokázali využít po samostatném nájezdu ve 30 min. Slivoněm . Druhý poločas hostující celek bránil nerozhodný výsledek 1 : 1 . Domácí svůj tlak z užitkovali v 82 min. Kocíkem střelou s vápna . Hosté otevřeli hru a v 85 min. Slivoněm po průniku a závěrečnou střelou dostali 3 gól . Hosté rozehráli ze středového kruhu míč a střelou s poloviny hřiště překvapili janovického brankáře . Domácí své vítězství udrželi do konce utkání a zaslouženě vyhráli .
Branky: 30. , 85. Slivoň , 82. Kocík -  7., 86.  Kubaň
Rozhodci : Vondrášek
Diváků : 40, ŽK 0:2.

Vrhaveč B - Ježovy 0 : 1 (0 : 0)

V duelu dvou sousedů v tabulce  o druhé místo se více dařilo hostům z Ježov kteří si připsali zasloužené tři body a tím vyrovnali bodové manko s vedoucím Sokolem Kvasetice.

Rozhodčí: Habada Vladislav

Diváků: 40, ŽK 1:2.
Branky: - 57. Sysel Zdeněk

Měcholupy B - Běšiny 1 : 3 (0 : 0)

Po vyrovnaném prvním poločase získali hosté dvoubrankový náskok . Domácí přestože dohrávali o devíti bez dvou vyloučených hráli lépe v oslabení a teprve  branka šťastného v 90.minutě definitivně rozhodla o tom, kdo si připíše v tabulce  tři body.
Rozhodčí: Špitalský Milan

Diváků: 20, ČK  2:1 ( Řezníček Jan, Palát - Vítovec Karel ).
Branky: 71. Palát - 48. Štraser Jindřich, 50. Šťastný Lukáš, 90. Šťastný Lukáš

Spůle - Bolešiny 1 : 1 (0 : 0)

Zápas plný spálených brankových příležitostí. Vše načal  domácí Zdeněk Taichman který již v páté minutě proměnil první z nich. Hosté ve 25.minutě neproměnili pokutový kop který jim brankář Varga chytil a míč vytěsnil na rohový kop. Domácí byly z penalty kterou kopali v 55.minutě úspěšní   Petrem Radovanem 1:0. Na konečných 1:1 vyrovnal hostující Josef Jandík po rohovém kopu hlavou.
Rozhodčí: Paleček Martin

Diváků: 40,
Branky: 55. Petr Radovan - 70. Jandík Josef
ČK:  1 : 1 (Zbojník  Luboš - Peksa Vladimír )

Měčín B - Bezděkov B 4 : 5 (3 : 1)

První půle vyzněla pro domácí. Po přestávce za stavu 4:2 převzali iniciativu na svoje kopačky hosté . Podařilo se jim vyrovnat a v nastaveném čase  Pavlem Jandou získali vítězství na svojí stranu.
Rozhodčí: Černý Miroslav

Diváků: 50, ŽK 2:4, ČK 1:0 (67.Šilinger Zdeněk 2x ŽK)
Branky: 27. Šilingr Zdeněk, 32. Netrval Milan, 38. Hromada Luboš, 48. Šos Josef - 41. Tuček Jindřich, 68. Strnad Petr, 68. Šlegl Jan, 77. Janda Martin, 93. Janda Pavel