1.A třída - 7.kolo : 17.-18.9.

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Lubská kanonáda vynesla sedm branek

V sedmém kole druhé nejvyšší krajské soutěže nastoupily Luby na svém hřišti k duelu s  exúčastníkem krajského přeboru  bez distancovaného Šůse který má  od  disciplinární komise za vyloučení v minulém zápase ve Starém Plzenci  stop na dva zápasy. Jeho otec v roli trenéra měl tentokráte opět šťastnou ruku, když poslal na hřiště sestavu která odvedla dobrou práci a potěšila své příznivce

VD Luby  - Tlučná 7:0 (2:0)

První poločas  vůbec nenasvědčoval tom,u, že zápas skončí pro hosty debaklem. Domácí se ujali rychle vedení, když v sedmé minutě . Po závaru před brankou Tlučné se míč odrazil na hranici pokutového území, k němu se dostal Josef Javorský  a jeho střela ještě tečovaná Voráčkem  skončila poprvé v síti hostů. V 11.minutě průnik Javorského zakončil přihrávkou na Bouberleho a ten zvýšil na 2:0.  Vzápětí mohl zvýšit Krýsl, ale mířil vedle branky. Hosté zahrozili až 27.minutě  ale jejich snaha skončila střelou vedle domácí  branky.  Průnik J.Javorského od pomezní čáry  zakončil střelou  z úhlu která skončila na těle  brankáře. Po akci Turnera  a jeho centru před branku hostů a Tomáš Voráček v pádu hlavičkoval přímo do náruše gólmana.

Úvod druhé půle domácí nezastihl jak to často bývá nerozkoukané a byli to oni kteří již ve 48.minutě měnili skóre zápasu potřetí. Pikhart prohodil uličkou na Voráčka, který obešel obránce a podél brankáře zavěsil 3:0. V 51.minutě Turner zatáhl míč po pravé straně, přihrál na Josefa Javorského a ten nedal strážci svatyně hostů opět šanci 4:0. To již hosté se soustředili pouze na bránění a v útoku byli naprosto neškodní. V 56.minutě Pikhart zahrál dlouhý centr do velkého vápna ,  neposlušný míč poskakoval  mezi hráči, nakonec se dostal ke Krotkému a také on si připsal v tomto duelu na své konto branku.  V 60.minutě poslal Krýsl centr do  pokutového území soupeře, hlavičkou zpět přihrál Vladimír Smolík na Javorského a ten zavěsil na 6:0.  V 79.Krotký centroval na Krýsla ten poslal míč do náruče brankáře. Skóre uzavřel v 87. Sydorenko který obdržel přihrávku od Pavla Smolíka, který obešel i brankáře a rozvlnil jeho síť posedmé.

Branky: Javorský J. 2, Voráček  T. 2, Bouberle, Sydorenko, Krotký.

Sestava Startu Luby : Javorský Michal  – Vejskal T. , Smolík P.,Pikhart,  Truner, Krotký, Bouberle, Smolík V.(68.Hodl), Krýsl(82.Čeleda), Voráček T.(71.Sydorenko), Javorský Josef.

Diváků : 150, hráno bez karet.

Rozhodčí : Ulrych Josef

Vedoucí družstva domácích  Michal  Javorský :   Konečně se nám dařilo nejen herně , ale zápas vyšel hráčům i střelecky. Některé naše akce byly pohledné, vycházela nám kombinace, rychlá výměna míčů a tím jsme často odsoudili hráče soupeře do role diváků. Chytil se herně i Tomáš Voráček. Jen doufám, že si hráči nevystříleli všechen střelecký prach na zbytek podzimu !“

Tachov -  Postřekov 4:0 (1:0)

Branky: Braun 2, Augustin, Tolar;