IV.třída mužů- skupina B 6 . kolo : 10.-11.9.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA B

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

V Zavlekově a v Malém Boru dominovali střelci

O výsledcích Zavlekova a a Malého Boru ve 4.kole rozhodovaly individuální střelecké schopnosti střelců branek. V Zavlekově čtyřmi góly dominoval domácí Jan  Maxa a  v Malém Boru se blýskl čistým hattrickem zase Pavel Heřman.

Hartmanice - Svéradice B 2 : 2 (0 : 2)

Hosté nastoupili k utkání pouze s devíti hráči. Početní převaha nutila domácí do útoku, ale v koncovce byli téměř neškodní. Šance měli  Rudolf Matoušek(pětatřicetiletá nová posila Hartmanic), Bada i Sládek, ale úspěšnější byly Svéradice které zásluhou svého nestaršího hráče Jana Svobody dokázaly ve 25.minutě z penalty a o dvě minuty později získat dvoubrankový náskok. Domácí  se podařilo až v 87.minutě  z penalty kterou proměnil bezpečně brankář Šindelář  vyrovnat.  Hosté mohli ještě v poslední minutě strhnout vedení na svojí stranu Svobodou . Ten byl ve vyložené šanci faulován Šponiarem a domácí hráč za tento zákrok uviděl ČK.  To již byli hosté pouze na hřišti s osmi hráči když dvě minuty před tím musel za urážku rozhodčího ze hřiště  odejít

Rozhodčí : Jedlička Pavel
Diváků: 50, ŽK 0 : 2, ČK  1 : 1 (88. ?? – 90. Špoiňar MIlan)
Branky: 67. Matoušek Rudolf, 87. Šindelář Petr - 25. Svoboda Jan st., 27. Svoboda Jan st.

Nezamyslice B - Velký Bor 0 : 4 (0 : 2)

Utkání dvou sousedů v tabulce přinesl úspěch pro barvy týmu z Velkého Boru.
Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 40, ŽK 2:1.
Branky: - 36. Němec Jan, 41. Havlíček Patrik, 62. Havlíček Patrik, 83. Němec Jan

So N. Hory - Pačejov B 0 : 2 (0 : 2)

Domácí nastoupili do zápasu po delší odmlce i s dosud distancovaným Karešem  a do svého soupeře se pustili bez ostychu přestože již od čtvrté minuty prohrávali 0:1. Nastřelili Weinfurterem břevno, ale pak přišla další rána kdy po hrubé chybě  jejich brankáře znovu inkasovali. Možnost snížit měl O.Šmíd, který se dostal až sám před brankáře hostů, ale v zakončení neměl přesnou mušku. Branku nepřinesl ani závěrečný tlak kdy svého soupeře přitlačili na jeho polovinu ale když pět minut před koncem se  dostal před branku hostů Kamil Kareš a mířil vedle zůstal tento stav již nezměněn.

Rozhodčí: Kulík Vladimír

Diváků: 50, ŽK 1:0
Branky: - 4. Sosna Luděk, 28. Boř Miloš

Malý Bor - Zichovice B 6 : 3 (5 : 2)

Domácí hráči podali v tomto utkání kvalitní výkon,dařilo se jim nejen kombinačně ,ale i střelecky.Do vedení šli brankou v 9 minutě F.Sluky a v 11 minutě brankou  P.Heřmana.Když ve 22. minutě přidal třetí gól J. Heřman zdálo se být o výsledku rozhodnuto.Domácí hráči se snahou vstřelení dalších branek  po zásluze inkasovali a to ve 24.minutě , kdy skóroval  Bala a ve 25 minutě Švehla.Domácí znovu zvýšili aktivitu a hned ve 27 minutě se měnil  stav utkání na 4:2.Ve 39 minutě dosáhl svůj hattrick v tomto duelu  Pavel Heřman a utkání bylo rozhodnuto.Ve druhém poločase padly branky až v samotném závěru V tomto utkání stojí  za zmínku  domácí P. Heřmana, který svým výkonem a hlavně vstřelením třech branek hodně pomohl domácímu

mužstvu k vítězství.
Rozhodčí: Dušek Václav

Diváků: 70, ŽK 1:1.
Branky: 9. Sluka František, 11. Heřman Pavel, 22. Heřman Josef, 27. Heřman Pavel, 39. Heřman Pavel, 83. Sluka František - 24. Bala Petr, 25. Švehla František, 86. Švehla František

Zavlekov - Rabí 6 : 0 (3 : 0)

Zápas přinesl neurovnanou hru a tak světlé okamžiky přinesly čtyři branky které vsítil domácí Jan Maxa , když  první tři znamenaly čistý hattrick. Domácího hráče.
Rozhodčí: Bauer František

Diváků: 70, ŽK 3:3.
Branky: 3. Maxa Jan, 15. Maxa Jan, 30. Maxa Jan, 50. Fous Jan, 71. Maxa Jan, 85. Makrlík Miroslav

Milčice - Žihobce 0 : 4 (0 : 1)

Domácí stačili ještě držet krok se silným soupeřem v první půli, kdy měli dávku smůly na svých kopačkách po střelách Mašíčka a Libora Marka které skončily na břevnu branky hostů. Po přestávce již Žihobce  kralovaly a třemi brankami v domácí brance  své zasloužené vítězství ještě pojistily
Rozhodčí: Holeček Miroslav

Diváků: 30, ŽK 3:2
Branky: - 31. Lemberger Martin, 50. Mach Radek, 75. Mach Radek, 81. Šikl René

Soběšice - Chanovice B 1 : 4 (0 : 1)

Ve vyrovnaném duelu dokázali  hosté oproti domácím úspěšnější v koncovce.

Rozhodčí: Holeček Miroslav.

Diváků: 40
Branky: 72. Ullmann David - 8. Korbel Josef, 55. Brejcha Václav, 60. Brejcha Václav, 81. Brejcha Jiří