III.třída muži - 6.kolo : 10.-11.9.

Nálžovské Hory se na hřišti nováčka chytly

V Kašperských Horách  se střetla dvě družstva která před tímto duelem určitě spokojeností se ziskem bodů v tabulce nebyla spokojena   zásluhou proměňování šancí vydařilo hostům,  kteří si ke třem bodům přidali další tři z tohoto zápasu.

Hrádek B – Švihov B  2 : 1 (0 : 1)

O začátku zápasu domácí začali  kupit chyby a soupeř se začal prosazovat. Po několika šancích se prosadil Matoušek a bylo to 0:1. Od této chvíle domácí přidali a začali si vytvářet brankové příležitosti. Tu největší v prvním poločase  zahodil Vojta Václav , který  netrefil soupeřovu branku z pěti metrů.V druhém poločase domácí pokračovali v nátlakové hře a prakticky švihovskou rezervu nepřipustili do vážnějšího ohrožení domácí svatyně. V 55.minutě vybojoval Milan  Brejcha míč, výborně přihrál před prázdnou branku hostů a pro Martina  Zeleného již nebylo problém vyrovnat. Po té domácí pokračovali v nátlakové hře, ale vytvořené šance opět nedokázaly proměnit. Až v 77.minutě po dlouhém výkopu Karla Sládka  došlo k nedorozumění v obránce a brankáře hostů, když stoper hostů Luboš Volf zahrál  hlavou  malou domů, ale místo  v náručí brankáře poslal míč do  vlastní branky .

Rozhodčí : Petrřílka

Diváků : 30, ŽK 2:0

Branky :55. Zelený Martin, 77.vlastní(Volf Luboš) - 38.Matoušek Václav

Kolinec -  Měcholupy  2 : 4 (2 : 1)

V prvním poločase domácí dokázali odpovědět na rychlý gól hostů a  byli to oni kteří dokázali otočit výsledek a zaslouženě se ujali vedení. V druhém poločase se hosté rozehráli a i díky šťastným gólům se podruhé dostali do vedení a to si již nedali vzít.  Jednu branku vstřelili přímo z rohu. Kolinec se snažil alespoň vyrovnat, ale štěstí již Měcholupy neopustilo.

Rozhodčí: Habada Vladislav

Diváků: 60, ŽK
Branky: 9. Holeček Michal, 23. Kopp Josef - 7. Jakubec David, 51. Palát Rostislav, 65. Krasnický Václav, 77. Votava Josef

Plánice - Horažďovice B 1 : 3 (1 : 1)
Bojovné utkání se šťastným koncem pro hosty. Domácí měli smůlu když dvakrát nastřelili břevno horažďovické branky. Jejich snahu o vyrovnání zhatil zbytečným vyloučením Kanta. V závěru otevřeli hru a hosté  dvě minuty před koncem jistili své vítězství třetím gólem který dal Macoun.

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 40,  ČK 1:0 (Kanta)
Branky: 44. Novák David - 42. Beneš Jiří, 47. Mazuch Jiří, 88. Macoun Petr

Hradešice B - Neznašovy 1 : 0 (1 : 0)
Jediná branka z 25.minuty rozhodla o tom, že pro domácí svitla větší naděje na boj o první místo než pro  hosty, kterým se  tato možnost více vzdálila.

Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 30
Branky: 25. Florian Martin

K. Hory - Nalž. Hory 1 : 4 (0 : 2)
Domácím který chybí notně úspěšnější zakončení  se ve vyrovnaném zápase trefili pouze Jírovcem, zatím co hostům se rozstřílel Petr Štech a dvěma góly je poslal blíže k vítězství.

Rozhodčí: Bala Petr

Diváků: 60, ŽK  1:2.
Branky: 55. Jírovec Miroslav - 21. Štěpánek Jindřich, 29. Štěch Petr, 47. Jedlička Antonín, 57. Štěch Petr

H. Matky Boží - Myslív 3 : 1 (3 : 1)

Radek Bernard

I druhý zápas za sebou přilákal spokojené diváky na Horách do ochozů. Horáci opět zahájili utkání i bez svých zraněných útočníků Valenty a Karáska snahou o rychlý gól. To se jim podařilo již v 6. minutě, když svým důrazem v šestnáctce hostí po pěkné akci Z. Hoffmanna se prosadil v posledních zápasech výborně hrající a produktivní J. Murcko - 1 : 0. Ve 22. minutě vybojoval na pravé straně balón J. Pretl a po jeho centru zase slavil svým důrazem úspěch P. Halas - 2 : 0. Zaskočení hosté v tu dobu nevěděli co hrát a za další chvilku je ještě více rozesmutněl opět J. Murcko, který po krásné akci celé zálohy umístěnou střelou k tyči soupeřovi branky zakončil - 3 : 0. V tu dobu běžela 34. minuta a hosté byli zralý na ručník, jelikož horáci hráli svůj pěkný kombinační fotbal. Ovšem chvilku před odchodem do kabin se
hosté zvedli a po centru na hranici šestnáctky si zpracoval balón nestřežený Bláha a vykřesal pro hosty jiskřičku naděje - 3 : 1. Do druhého poločasu nastupovali Myslívští s úmyslem vylepšit svoji pozici. Ovšem horáci velice taktickým výkonem nedovolili dobře hrajícím hostům vstřelit kontaktní gól, i když v 82. minutě k němu byli velice blízko. To po rohovém kopu reflexivně rezervní brankář domácích P. Bernard vyrazil co by hráč u tyčky balón
směřující do branky, aniž by si uvědomil, že není v pozici brankáře. Po této akci samozřejmě musel hráč domácích předčasně "pod sprchy" a hosté kopali penaltu, kterou bravurně vyrazil výborně chytající brankář Horejš. Po tomto důležitém momentu se domácí zase uklidnili a s vidinou vítězství nad silným soupeřem se zaměřili na obranu, z které ještě vyrazili na několik slibných brejků. I hosté ovšem měli ještě do závěrečného hvizdu jednu velikou příležitost, ale domácí opět podržel skvělý brankář. Takže horáci i v tomto zápase získali 3 body a především

cenný skalp silného protivníka.
Rozhodčí: Petrželka František

Diváků: 70, ŽK  5:2, ČK:  1:0 (Bernard Pavel  )
Branky: 6. Murcko Jarmil, 22. Halas Pavel, 34. Murcko Jarmil - 41. Bláha Luděk

Velhartice - Týnec 4 : 2 (2 : 1)

Klára Hrdličková

Do Velhartic zavítal oslabený tým Týnce, který do hry nastoupil o devíti hráčích a bez posil na střídačce.Na hře to bylo znát a od začátku se hrálo převážně na půli hostí.Velhartičtí opět neměli dobrou koncovku a hned v úvodu promarnili několik vyložených tutovek. V 15. min. se diváci konečně dočkali a po rohovém rohu M.Prunera hlavou zakončil do branky Pavel Prosr. V další minutě se před brankou ve velké šanci ocitá J. Bejvl, ale jeho střelu z úhlu týnecký brankář rukou vyráží. V 18.min.rozehrával od branky domácí L.Waldmann, ale domácí obraně nevyšel ofsajd systém, ve kterém se zapomněl domácí M.Kopačka. Vlastimil Knotek z Týnce, ke kterému se vykopnutý míč dostal bez problémů zakončil a vyrovnal. Ve 23.min. byl v pokutovém území týnce faulován J.Bejvl a nařízený pokutový kop M.Pruner bez problémů proměňuje. Domácí mužstvo mělo na hřišti převahu dvou hráčů, ale jako by se s tímto nemohli vyrovnat a vyloženě se v koncovkách trápili. Hra se odehrávala převážně na jedné půlce, ale zakončení nebylo úspěšné. Ve 40. a 44. minutě se před brankou sám ocitá J.Bejvl, ale úspěšného zakončení z vyloženě 100% šancí se diváci nedočkali. Ve 45.minutě ještě posílá na týneckého brankáře dělovku P.Ruda, ale jeho střelu brankář vyráží.Druhá půle měla stejný scénář jako první poločas. Již ve 47.minutě po pravé straně unikl hostujícím obráncům Luboš Pilík a nádherně nacentroval před branku P.Poledníkovi, který zvyšuje na 3:1.Další šance Vaňka, Prunera i ostatních z Velhartic opět bez úspěšného zakončení.V 76.minutě se sami před brankářem objevili za týneckou obrannou M.Pruner a P.Poledník. M.Pruner po pravé straně vyvezl míč a přihrává míč před branku osamocenému P.Poledníkovi, který do odkryté týnecké svatyně bez problémů zakončuje., Ještě v té samé minutě po rozehrání byl domácím T.Trojanem faulován týnecký útočník a nařízený pokutový kop Vl.Knotek proměňuje a snižuje na konečných 4:2.

Na to, kolik domácí neproměnili šancí a v jaké hráli početní přesile, nebylo závěrečné skóre nijak vysoké.

Rozhodčí: Šindelář Petr,

Diváků: 100, ŽK: 1:1

Sestava domácí:Waldmann Luděk, Hrdlička Petr, Prosr Pavel, Kopačka Michal, Fleisig Petr, Bejvl Josef ( Sádlík Martin ), Václav Vaněk ( Tomáš Trojan ), Pavel Ruda ( Milan Brůha ), Pruner Milan, Pilík Luboš, Poledník Pavel