1.A třída 6 . kolo : 10.-11.9.

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Body  nechaly Luby  o  pouti ve Starém Plzenci

Bez bodů se vrátily Luby v utkání šestého kola 1.A třídy ze Starého Plzence.  Nejen že zde nechaly body, ale ztratily zde v závěru zápasu i svého kanonýra Míru Šůse který bude nyní pikat za své zbytečné  vyloučení.

St.Plzenec - VD Luby 2:1 (2:1)

Zápas se nezačal hned od úvodních minut pro hosty vyvíjet podle jejich představ. Ještě než se hráči rozkoukali , odhodlal se ke střele za velkým vápnem  Dolák, tečovaná střela poslala míč do opačného konce branky než sám očekával a bylo to 1:0. Domácí se o místní pouti ale očekávaných brankových hodů nedočkali. Hosté nepodlehli prostředí ani rychle obdržené brance a v dalším průběhu se svému nejen vyrovnali, ale herně i vytvořeným počtem možností skórovat je ještě předčili. Možnost vyrovnat po spolupráci s Krýslem měl Šůs, ale jeho střela z úhlu mířila vedle. V koncovce se nedokázal prosadit o dvě minuty později Cupl po rohovém kopu a po dalším rohovém kopu kdy míč směřoval na hlavu Krýsla ten svojí stoprocentní šanci nevyužil a míč minul. Další možnost měl Krotký ale zakončil střelou do brankáře. Úspěšnější byli domácí kteří dokázali ve 39.minutě domácí rozehrávali zkrácený rohový kop , míč mířil do pokutového území a prudká střela ze sedmi metrů z kopačky Steinbacha nedala Michalu Javorskému v brance hostů šanci 2:0. Ve 42.minutě poslal  V.Smolík dlouhý centrovaný míč do pokutového území domácích, ten domácí hráč zpracoval míč na prsa a ve snaze míč hlavou poslat do bezpečí ho na místo toho poslal do šibenice  svojí branky. 2:1. Druhý poločas přinesl stejný obrázek hry s tím rozdílem že s blížícím se závěrem utkání se přiostřovalo. Faul na Krýsla v pokutovém území domácích zůstal nepostižen, šanci měl Holiš který šel sám na brankáře, ale míč mu v poslední chvíli vypíchl jeden z obránců. Šanci měl Cupl, i V.Smolík, ale ze žádného mráčku před brankou domácích nezapršelo. Hostům příliš nepomohlo ani zbytečné vyloučení Šůse v 78.minutě za urážku asistenta rozhodčího. Snaha hostů i v oslabení vyrovnat úspěch nepřinesla a tak musel v závěru ještě hasit před svojí brankou brankář Javorský, který vychytal sólový nájezd na jeho branku když vyrazil míč na tyč a odražený skončil v jeho náručí.

Javorský Michal  – Vejskal, Smolík P.,Pikhart,  Truner, Krotký(52.Bouberle), Smolík V., Krýsl, Holiš(75.Hodl), Šůs, Cupl

Diváků : 200  , ŽK  3:4, ČK 1:1 (79.Šůs)

Branky: Dolák, Steinbach - vlastní .

Vedoucí hostů  Javorský : „Byl to z naší strany další smolný zápas s množstvím nevyužitých šancí a to nás stálo zbytečně ztracené body. Nejlepším našim hráčem byl Cupl, který oplýval bojovností, chutí do hry, dřel, ale v koncovce se nedokázal prosadit“.

Tlučná  - Dýšina 2:1 (2:1)

Branky: Mlnařík, Nachtman - Skála; ŽK: 2:3; ČK: 1:0

T.Přimda  - Křimice 0:6 (0:2)

Branky: Neumann 2, Presl 2, Rada 2; ŽK: 0:2

Nýřany  - T.Chodov 2:2 (1:2)

Branky: Louda, Šperl - Holar, Pressl; ŽK: 3:4