Krajský přebor mužů 6 .kolo : 10.-11.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Další   podrobnosti      utkání  T J  Sušice, Okula Nýrsko, TJ Klatovy B , FK Horažďovice,Chanos Chanovice

Vážení čtenáři , bližší informace (pokud budou výše uvedenými kluby dodány) k utkáním KP najdete na této stránce  zpravidla v neděli v pozdních večerních hodinách, popřípadě  v pondělí Prostor kluby mají, záleží na nich jak toho využijí !!!!!

Horažďovice – Manětín  1 : 0 (0 : 0)

Hosté  byli po celý zápas technicky lepší, dokázali si vytvořit převahu. Domácí na druhé straně vycházeli ze zajištěné obrany , dobře bránili. Brankových příležitostí si ale hostující vedoucí tým tabulky příliš nevytvářel, neboť jejich hráči  chtěli procházet s míčem po krátkých narážečkách až do samé kuchyně a to ji domácí obrana nedovolila. Přesto měli největší šanci ve 12.minutě  kdy střela Spala z 20 metrů  se zastavilo o břevno Kubáňovy branky. Domácí v první části zápasu měli největší možnost ke skórování ve 38.minutě kdy Diepoldovu střelu z přímého kopu stačil  brankář  Manětína pouze vyrazit, ale žádný z domácích hráčů nedokázal dopravit míč zpět za jeho záda.  Hosté měli více ze hry i po přestávce kdy hrozili při zakončení střelami z dálky, ale ty většinou mířily do středu branky a s nimi si Kubáň vždy dokázal poradit. Domácí rozhodli o svém těsném vítězství v 77.minutě  po spolupráci Diepolda s Horvátem střelou Šalandy z 16 metrů . V nervózním závěru hosté neunesli porážku a ligový sudí Královec musel dvakrát šahat do kapsy pro červené karty. V 87.viděl ČK za protesty Mikulík a 93.minutě  Hůlka za druhou ŽK.

Rozhodčí : Královec-Červený, Špoták, DS Peteřík Pavel.

Diváků : 350, ŽK 2:4, ČK 0:2

Sestava Horažďovice . Kubáň – Stulík, Boček, Pintíř, Brůha, Diepold, Pavlík(10.Antolík, 57.Jůda.,87.Červený), Šafanda, Baloušek, Pícka, Horváth

Nejlepší hráči : Diepold a Stejskal.

Slavoj Mýto – Okula Nýrsko 0 : 1 (0 : 0)

Jiří Vondra

Miroslav Sedlmaier

Domácí začali zápas svižně. Hned v první minutě se dostali do střelecké šance ,ale na štěstí nezakončili přesně. Hosté odpověděli ve 14.minutě zápasu, když po pravé straně se dostal do pokutového území domácích Zahrádka, ale trefil jen nohy gólmana Mýta. Poprvé stálo štěstí na straně Nýrských ve 22. minutě zápasu , neboť vydařená střela domácího Šavela skončila na tyči Daňkovy branky. Do slibných šancí se však dostávali i hosté z Nýrska. Valíček jen těsně minul branku domácích a Zahrádka tentokrát z levé strany trefil opět jen nohy domácího brankáře. Ve 40. minutě opět pomohla hostujícímu Daňkovi konstrukce branky po tečované střele z 20. metrů.

Druhá půle začala vyrovnaným vývojem v poli. V 54.minutě se podařilo Kadlecovi po  hezké akci z pravé strany,kdy stačil vyražený míč bran kářem domácích  pohotově dorazit do sítě 0:1. Domácí po obdržené brance přidali na důrazu a doslova přišpendlili hosty před jejich šestnáctku. Ovšem na jedné straně nepřesná koncovka a na straně druhé zázračné zákroky brankáře Daňka přiváděli domácí střelce doslova k šílenství. Na branku Nýrska se valila jedna standardní situace za druhou, ale dopravit míč do sítě Nýrska se domácím nepodařilo. Tak se zrodilo trochu šťastné, ale né nezasloužené  a vydřené vítězství hostů z Nýrska.

Branky Nýrska:  54.Kadlec

Rozhodčí:  Šimek

Sestava Nýrsko: Daněk – Ouda, Polák, Běl, Valenta – Presl, Šteiner, Kadlec, Ulip (84.Hájek) – Zahrádka, Valíček(60.Švec).

Sušice  - Přeštice 1:1 (1:0)

Úvod patřil domácím a desáté minutě jejich snaha o získání vedení přinesla úspěch. Po dlouhém výkopu brankáře Kondelmana prodloužil hlavou Cihlář, za obranu si zaběhl Kočí  a sám před  brankářem mu nedal šanci 1:0.  Ve 27.minutě po rohovém kopu se zrodila další šance Sušice, kdy Hubáček našel nabíhajícího Hodu a jeho hlavičku k tyči stačil s vypětím všech sil gólman hostů vyrazit. Po změně stran  pokračovala snaha hostů o vyrovnání, ale další šance se rodily na kopačkách domácích hráčů.  Dvakrát se dostala do velkých šancí dvojice Cihlář – Kočí, ale  obrana Přeštic vždy stačila na poslední chvíli tyto příležitosti zlikvidovat. V 78.minutě hosté vyrovnali po rohovém kopu a následném závaru před  Kindelmanovou brankou  se prosadil Šperl. Začala se rodit spravedlivá remíza, ale Cihlář byl proti. Dvě minuty před koncem šel sám na brankáře  Kripnera který ho zastavil jen za cenu likvidačního zákroku, ale píšťalka rozhodčího Kříže zůstala němá. Na hřišti však zůstal ležet zraněný Cihlář který musel být odnesen na nosítkách a jeho start v dalších mistrovských zápasech je značně nejistý. Dělba bodů  je vzhledem k pasivnější  hře domácích ve druhé půli pro oba kolektivy nakonec spravedlivá.

Diváků 360

Branky: Kočí - Šperl; ŽK: 2:1

Rozhodčí : Kříž

Sestava  Sušice :  Kindelman – Frančík(75.Bernard), Hoda, Votava, Kočí, Martek T., Prchlík, Hrach, Cihlář(89.Holý), Sládek, Hubáček.

Chanovice - M.Touškov 3:2 (2:0)

Diváků : 150

Branky: Racek, Srb, Varga - Lambor, Votípka; ŽK: 6:5; ČK: 1:0

Blovice  - Klatovy B 2:1 (0:1)

Souboj dvou nováčků skončil těsným vítězstvím domácích. Hosté pokud nezaberou v dalším kole, pak se nad nimi již začnou zatahovat stále více zatažená sestupová mračna.

Sestava Klatov:Hreman,Kováč,Kraus,Bušta,Ježek,Poslední,Toman Zb,Brejcha, Šlechta (46 min.Beneš)Cihlář(76 min.Hromada)Lukeš(28 min.Splek)

Staňkov - Rapid 0:2 (0:1)