III. TŘÍDA – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Oba nováčkové jsou stále bez vítězství

První pozice v tabulce po pěti kolech obsadily Hradešice B a Myslív, tedy týmy které sestoupily z okresního přeboru.  Jejich největším soupeřem budou pravděpodobně Horažďovice B a ARBO Velhartice.  Konec tabulky patří oběma nováčkům  a nebezpečně ke dnu klesají také fotbalisté z N.Hor kteří se stále nemohou vzpamatovat ze sestupu z okresního přeboru.

Myslív - K. Hory 3 : 0 (3 : 0)
Hráno za stálé převahy domácích . V 9.minutě střílí Michal Bláha a jeho tvrdá střela z velkého vápna skončí vedle tyče v brance hostů. V 15.minutě po centru Beníška Zdeněk hlavičkuje Marek a zvyšuje na 2:0 . Ve  25.minutě   Zdeněk Marek dokázal zužitkovat přihrávku Štěrby a  vytvořil pro svůj tým rozhodující tří brankový náskok. Hosté i přes prohru se představili v Myslívě ve velmi dobrém světle.

Rozhodčí: Habada Vladislav

Diváků: 80, ŽK 0:1
Branky: 9. Bláha Michal, 15. Marek Zdeněk, 26. Marek Zdeněk

Nalž. Hory - Hradešice B 1 : 4 (0 : 1)

Místní derby  kterému by více slušela remíza zlomila domácí tým  druhá obdržená branka . Od  této doby jejich statečný boj o důležité body se   zlomil a hosté si již vítězství dalšími góly ještě pojistili.

Rozhodčí: Dolejš Jiří

Diváků: 120, ŽK 1:2.
Branky: 61. Podlešák Antonín - 38. Pivnička Karel, 72. Florian Martin, 82. Pivnička Karel, 86. Bejvl Stanislav

Neznašovy - Kolinec 3 : 3 (0 : 1)

Zasloužená dělba bodů v duelu který velmi dobře řídil rozhodčí František Petrželka.
Rozhodčí: Petrželka František

Diváků: 40, ŽK  3:3.
Branky: 47. Uldrich Kamil, 58. Mundl Martin, 78. Mareš Michal - 23. Kopp Josef, 53. Dolejší Radoslav, 88. Jiřinec Pavel

Měcholupy - Plánice 4 : 1 (3 : 1)

Domácím konečně vyšel zápas podle jejich představ. Dařila se jim hra i koncovka která jim přinesla  první vítězství v tomto ročníku.
Rozhodčí: Černý Miroslav

Diváků: 50, ŽK 2:4
Branky: 20. Petelík Radek, 22. Johánek Jiří, 26. Dražka Petr, 87. Petelík Radek - 29. Novák David

Horažďovice B - Hrádek B 4 : 0 (3 : 0)

V prvním poločase byly k vidění tři góly v brance hostí. Nejprve se ve 14.minutě trefil Mazuch z pokutového kopu po ruce hostujícího hráče,  za dalších 15 minut samostatný průnik zakončil do prázdné branky hostí Antolík a třetí branku přidal opět Jiří Mazuch, tentokrát krásně zahraného  trestného kopu, který se kopal po faulu na M.Formana. Ve druhém poločase upadla hra do podprůměru a tak se diváci dočkali pouze jedné branky, opět z penalty, která se zahrávala  po faulu na L.Jelínka.Pokutový kop proměnil domácí gólman Jarda Hlaváč.
Rozhodčí: Šindelář Petr

Diváků: 50, ŽK : 1:5
Branky: 14. Mazuch Jiří, 29. Antolík V., 36. Mazuch Jiří, 80. Hlaváč Jaroslav

Švihov B - Velhartice 1 : 4 (1 : 2)

Domácí nováček měl trvalou herní převahu, ale hosté dokázali  více ranit soupeře . Do vedení šli již ve 3.minutě brankou z penalty. V 8-minutě po rohovém kopu Fleisig zvýšil na 0:2. Ani snížení ve 25.brankou Kudjáka je nevyvedlo z míry a po přestávce v 50.minutě střelou do šibenice a deset minut před koncem Kučera přímo z rohového kopu cenné vítězství jistili.

Rozhodčí: Diviš Robert

Diváků: 80, ŽK 2:2
Branky: 25. Kudják Miroslav - 3. Vilikovský Miroslav, 8. Fleisig Petr, 50. Pilík Luboš, 80. Kučera Petr

Hory Matky Boží : Týnec "A"  4 : 0 (3 : 0)

Radek Bernard

Na příjemně zvlhlém trávníku videli diváci velice zajímavý a atraktivní zápas, jemuž dodávala tuto příchuť i skutečnost, že na straně hostů hrál na hrotu bývalý kanonýr horáků R. Mužík. Domácí již asi 6 sezón nad Týneckými nevyhráli, a tak se do nich zakousli hned od prvního hvizdu rozhodčího Vondráčka. A hned ve 3.minutě se domácí radovali po pěkné akci J. Pretla z pravého křídla, který ranou propálil hostujícího brankáře a připsal si tak
premiérový gól za HMB - 1 : 0. Také si to již zasloužil po výborných výkonech z posledních kol. I nadále hráli prim na hřišti domácí, ale ty nejvyloženější šance většinou přerušil nepřesný postranní rozhodčí ze strany hostů. Horáci soupeře tentokrát přehrávali nejen kombinací, ale i pohybem, a tak bylo otázkou času, kdy se zase prosadí.  Druhou branku přidal další rychlonohý hráč domácích J. Murcko, který z cca 25 metrů prostřelil skákavou
střelou zaskočeného brankáře hostů - 2 : 0. Důraz J. Murcka se osvědčil i těsně před koncem I.poločasu, kdy již horáci hráli bez zraněného kanonýra D.Valenty (pravděpodobně vyvrtnutý kotník). Výše jmenovaný záložník šel bez ostychu po dlouhém pasu na hranici pokutového území do souboje se stoperem a brankářem a nad oběmi vyzrál a s přehledem vsítil důležitý 3.gól - 3 : 0. Do druhého poločasu domácího útočníka vystřídal zkušený O. Karásek, který
působil ve zbytku zápasu velice jistě a jen štěstí mu chybělo ke gólovému zakončení. Čtvrtou branku si nešťastně po obléhání branky hostů vstřelil jejich kanonýr V. Knotek, když překvapil svého brankáře a hlavou zavěsil balón do šibenice - 4 : 0. Ve zbytku zápasu již horáci nepotvrdili svoji dobrou produktivitu z I. poločasu a další šance již neproměnili. V průběhu II. poločasu byl vyloučen hráč hostí P. Kubový, který po odpískaném zákroku
na něj nevybíravě soupeři oplácel a byl po 2. žluté kartě vyloučen. Příjemnou skutečností ze zápasu bylo to, že domácí obránci nenechali vyniknout R. Mužíka, který se mimo dvou nepřesných pokusů prakticky nedostal do zakončení (je třeba podotknout, že nastupoval po horečce z páteční noci).  Ovšem negativní skutečností ze zápasu je ztráta D. Valenty. I přesto 3 body a důležití vítězství zůstalo na H.M.B., což potěšilo jak členy TJ, tak i jejich příznivce,