KRAJSKÝ PŘEBOR – MUŽI – ročník 2005/2006

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Rokycany -  Sušice 1:1 (1:1) 180

Hosté nastoupili oslabeni bez střelce Kočího a  předstopéra Tomáše Marka kteří jsou  na dovolené.Vyrovnané utkání. Začátek hostům vyšel dokonale, když v 8.minutě poi pravé straně unikl Holý nacentroval do  pokutového území a Prchlík hlavou poslal míč do šibenice domácí branky.  To by signál pro domácí kteří převzali taktovku zápasu a získali mírnou převahu. Ve 20. minutě slavilo jejich úsilí úspěch když  Papáček z trestného kopu z 18 metrů vystřelil a mírně tečovaný míč skončil u tyče  v Kindelmanově brance . Také druhý poločas se hrál v režii domácích . V 52.minutě  měli výbornou šanci skórovat, ale  hlavičku  Marka  z malého vápna stačil reflexivně vyrazit. Šance  byly i na straně hostů . Ta největší v 72.minutě  . Po rohovém kopu vyhrál Votava v pokutovém území domácích

Hlavičkový souboj  , prodloužil před branku na Hodu který chtěl z  malého vápna umístnit míč do branky, ale  míč skončil na těle  a následně v náručí rokycanského gólmana.

Sestava Sušice : Kindelman, Kodýdek(28.Frančík), Hoda, Bernard,(61.Kotrba), Votava, Holý , Prchlík, Hrach, Cihlář(89.Marek L.), Sládek, Hubáček.

Branky: Papáček - Prchlík; ŽK: 1:1

Manažér TJ Sušice Koželuh : „Před zápasem by jsme bod braly, mysleli jsme na něj a také ho máme. Takže v naší strany je s výsledkem   plná  spokojenost.“

Nýrsko - Horažďovice 1:2 (1:0)

Jiří Vondra

Do zápasu vstoupili lepe hosté. Působili fotbalovějším dojmem. Vytvořili si několik střeleckých příležitostí a hlavně zahrávali nebezpečné rohy. Domácí brankář však v tento okamžik své mužstvo podržel. Hráči Nýrska se do kloudné akce  dostali až v 11.minutě zápasu. Pak ovšem přišla 25.minuta Kamil Presl unikl po levém křídle a centrem našel hlavu Kadlece 1.0 pro Nýrsko. Horažďovice se snažily vyrovnat ale Nýrsko své čisté konto do

Poločasu uhájilo.
I do druhé půle nastoupili hosté lépe. Bylo vidět jeho snahu o vyrovnání. Bohužel k vyrovnání pomohli soupeři domácí hráči. Nedůraznou obranou činností dovolili hostujícímu Horvátovi srovnat skóre v 61.minutě. Horažďovice vycítily šanci na zisk tří bodů a zvýšily své úsilí. Vytvořily si tlak a s toho pramenily další standardní situace. Zejména rohy byly pro domácí obranu nebezpečné. A v 80. minutě právě z jednoho rohu udeřilo. Na přesný centr si naběhl hostující Boček a poslal Horažďovice do vedení 2:1. Domácí ve snaze o vyrovnání se nadechli k poslednímu náporu. V 87.minutě zahrával Kadlec trestný kop ten se odrazil od břevna na čáru a tam v pohodě kryl hostující brankář. Domácí tak na remízu ,která by byla asi zasloužená nedosáhli.

Branky : 25.Kadlec -  61.Horvát, 80.Boček
Rozhodci : Schneider
Diváků : 150, ŽK 2:2
Sestava Nýrsko: Daněk - Ouda, Polák, Šteiner, Valenta(70.Bošek) - Presl, Hebnar, Kadlec, Ulip - Duda(63.Zahrádka), Rubáš(81.Švec)

Sestava Horažďovice : Kubáň – Boček, Pintířř, Brůha, Diepold, Pavlík,(46.Antolík), Šafanda, Burda, Horváth, Červený T.(76.Juda)

Klatovy B -  Chanovice 0:1 (0:0)

Vlastní branka klatovské divizní rezervy rozhodla že pošumavské derby  skončilo šťastným vítězstvím hostů z Chanovic.