1.A třída - 5.kolo : 3.-4.9.

1. A  T Ř Í D A    – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Luby výkonem nezklamaly , ale body nezískaly

Ve druhém domácím zápase podzimní sezóny hostily  Luby plzeňský Bolevec který na jaře sestoupil po neúspěšné baráži s béčkem Klatov do 1.A třídy. Zápas stejně jako ten v krajském přeboru který sehrál v Lubech před dvěma roky skončil těsným vítězstvím Bolevce. Utkání přineslo pohledný a zajímavý zápase ve kterém měli domácí velké množství  šancí  ke skórování, ale ani jedna  neskončila v síti soupeře.

VD Luby -  Bolevec 0:1 (0:0)

Pohledný zápas. V 6. Pihhart přihrál Sůsovi as ten neproměnil. V 8.minutě zahrával Sůs na hlavu Javorského, ale brankář hostů byl na místě. V 18.minutě zahrozili hosté, ale plálil vedle.  Ve 21.minutě rychle rozehraný přímý kop  Pikhart prohodil na Šůse, ale opět z této šance nic nevytěžil.Ve 23.minutě .Krotký hlavičkoval na nabíhajícího Krýsla a ten  z úhlu pálil do brankáře.Brejk domácích centr Javorského na hlavu  Sůse, ale  brankář Bolevce byl připraven. Po třicáté minutě se začalo na hřišti mezi hráči jiskřit a rozhodčí musel postupně udělit na obou stranách tři žluté karty.V 38.minutě poslal. Pikhart do šance Javorské, ale ten opět nedokázal efektivně zakončit. V zápětí Holiš z 18 metrů  pálil vedle a stejně si vedl i Javorský po přihrávce od Krotkého.  Slabina domácích která se projevuje slabším začátkem druhé půle se opět projevila. Hosté zahrozili ve 48.minutě  ale Javorský  střelu dokázal vyrazit. V 66. zahrávali domácí zkrácený roh . K míči se dostal Sůs který obešel obránce ale v zakončení opět nastřelil pouze brankáře. V 73. minutě  přišla rozhodující chvíle zápasu. Hosté založili ve dvojici rychlý brek, brakář Javorský musel z branky ven , podle něho  mířil míč na nabíhajícího Kohouta  a tomu problém dopravit míč do prázdné branky problém nedělalo.  0:1. Další minuty byli ve znamení snahy Startu o vyrovnání. Největší šanci měli v 85.minutě kdy  rozehráli přímý kop, brankář hostů míč neudržel a Pikhartova  hlavička skončila vedle prázdné branky . Závěrečné minuty přinesly velký tlak domácích, ale překonat zhuštěnou obranu Bolevce se již nepodařilo překonat.

Sestava  Luby :  Javorský Michal – Vejskal, Pikhart(89.Papay), Turner, Smolík P., Holiš(61.Voráček), Smolík V.(Cupl), Krýsl, Krotký, Sůs, Javorský J.

Diváků : 120; ŽK: 3:1

Branky: Kohout

Tachov - Nýřany 2:0 (0:0)

Diváků : 150  ; ŽK: 3:4

Branky: Braun, Hobza

T.Chodov - T.Přimda 2:1 (2:1)

Diváků :150  ; ŽK: 4:3