OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Nezamyslice, Pačejov  ani Bezděkov nezaváhaly

Do druhé třetiny se přehoupla nejvyšší okresní soutěž. Po té úvodní části okresnímu přeboru dominují nečekaně Nezamyslice  se kterými  stačí držet dech pouze druhý Pačejov  a třetí Bezděkov. Konec tabulky patří oběma nováčkům, když zatím poslední Strážov B si toto místo po překvapivém zisku bodu v Janovicích s Veřechovem který doma utrpěl debakl  vyměnil.

Měčín - Luby B 1 : 1 (0 : 0)
Vyrovnaný zápas provázel v prvním poločase silný déšť a tak se vše rozhodovalo po změně stran.V 53.minutě zaváhali hosté po dlouhém vysunutí a Tureček chytrou tečí otevřel skóre.Hosté však získali postupně herní převahu a rovněž po chybě domácí obrany vyrovnal v 64.minutě tvrdou střelou P.Baštař.V závěru se na obou stranách stranách překonávali brankáři - hostující Kodeš i domácí Šimek.kreří likvidovali po třech golových šancích.Hlavně jejich zásluhou  se do konce zápasu skóre už nezměnilo.

Rozhodčí: Lažánek Lukáš

Diváků: 40, ŽK 2:2
Branky: 0. Tureček Jiří - 0. Baštař Pavel

Janovice - Strážov B 1 : 1 (0 : 0)

Utkání začalo ve velmi vlažném tempu a z obou stran se hrál fotbal pouze po vápno.Ve 27. minutě faulovali domácí na rohu vápna a nařízený přímý kop trefil hostující Janda přímo do šibenice.Domácí po obdržené brance zvýšili aktivitu,ale hostujícího gólmana prakticky neohrozili.Do druhé půle nastoupili domácí s větší aktivitou a hosté se zaměřili pouze na bránění.Svoji aktivitu hru domácí korunovali v 51. minutě kdy se dobře trefil Mareš a překvapil hostujícího brankáře.Domácí si i nadále vytvářeli šance,ale koncovka byla žalostná.V 85. minutě byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen Fremut,ale domácí v závěru přesilovku nedokázali využít a tak utkání skončilo remízou.
Rozhodčí: Lažánek Karel

Diváků: 70, ŽK 2:4, 0:1(88.Fremut 2x ŽK)
Branky: Mareš Karel -  Janda Václav

Vrhaveč - Mochtín B 2 : 0 (2 : 0)
Domácím se až v 5.kole konečně herně dařilo. V bojovném  zápase mohli jít do vedení ve 13.minutě, ale nařízenou penaltu neproměnili. V zápětí zahrávali rohový kop a nejzkušenější jejich hráč Antonín Skřivánek Hlavou rozvlnil poprvé síť v hrance Mochtín. Po druhé pak poslal míč do sítě hostů František Franěk dvě minuty před přestávkou. Domácí brankář Ondra Pressl byl prakticky bez práce a při jediné brankové šanci hostů v 80 .minutě měl štěstí, když střela Javorského z trestného kopu skončila  na břevně.

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 70, ŽK 0:1
Branky: 14. Skřivánek Antonín, 43. Franěk František

Pačejov - Svéradice 3 : 1 (1 : 0)

Utkání Pačejova a Svéradic se vždy nese v duchu atmosféry místního derby a nejinak tomu bylo i tentokrát. Oba celky nastoupily bez několika hráčů základního kádru, domácí postrádali především střelce Mrázka, v Hydčicích zraněného Hlůžka, dále pak Barborku a Klečku. Vstup do utkání se jim však povedl mimořádně skvěle. Již ve 3.minutě přiklepl Ticháčkův centr Hromádka na neobsazeného Petra Pavelce a ten z malého vápna propálil brankáře Soukupa. Poté se hrál poměrně vyrovnaný zápas a diváky vzrušil jen Bořem podběhnutý centr na jedné a Kordův trestný kop na druhé straně. V závěru poločasu přišli domácí o další oporu, když musel hřiště opustit autor vedoucí branky Pavelec. Do druhého poločasu jeho místo zaujal teprve 16 letý dorostenec Jan Zajíc. Hosté se postupně začali stále více tlačit před Bořovu branku a dostali domácí pod tlak. V době jejich největšího náporu se však domácím podařil protiúder. Šimánkův centr přizvedl hlavou Fiřt a právě debutant Zajíc z voleje asi z 10 metrů nekompromisně zavěsil svůj premiérový gól v dresu pačejovského áčka. Svéradické hráče však tato branka nesrazila do kolen a pokračovali v aktivní hře. Jejich snaha přinesla ovoce v 72.minutě kdy Lukáš Petřík snížil na 2:1. Nervy drásající závěr přinesl rozuzlení v 88.minutě. U brankové čáry chyboval hostující brankář, míče se zmocnil Petr Bokr a předložil míč do pokutového území, kde Jan Zajíc svým druhým gólem rozhodl utkání. Premiéra jako z pohádky! Zbývá dodat, že utkání s přehledem řídil rozhodčí Harmady z Plzně, na čarách mu asistovali Holeček z Prahy a Dušek ml. ze Svéradic.

Sestava domácích:  Boř –  Šimánek – Veringer – Panuška – Korda – Fiřt – Brůha – Pavelec – Ticháček – Bokr – Hromádka. Střídali:  Zajíc , Polena.

Rozhodčí: Harmady Miloš

Diváků: 150, ŽK 2:1.
Branky: 3. Pavelec Petr, 58. Zajíc Jan, 88. Zajíc Jan - 72. Petřík Lukáš

Bezděkov - Dešenice 3 : 1 (1 : 1)
N a vedoucí branku domácích z 15.minuty odpověděli hosté do poločasu vyrovnáním  ve 36.minutě autorem branky Martinem Kalivodou. Dramatickou koncovku druhé části zápasu lépe zvládli domácí kteří během dvou minut   získali dvoubrankový náskok. V 88.minutě po centru Hořejšího  skóroval   Svoboda na 2:1 a o minutu později po přihrávce od Ponocného zvýšil Jaroslav Dumst.

Rozhodčí: Abraham Josef

Diváků: 90, ŽK 2:1.
Branky: 15. Bače Petr, 88. Skala Jiří, 89. Dums Jaroslav - 36. Kalivoda Martin

Veřechov - Nezamyslice 0 : 6 (0 : 5)
O výsledku místního derby rozhodli hosté během úvodních sedmadvaceti minut ve kterých získali po chybách domácích v obranné fázi pětibrankový náskok a zbytek zápasu byl jen formální záležitostí  který jen potvrdil zasloužené tři body pro  vedoucí tým tabulky.

Rozhodčí: Pressl Václav

Diváků: 80, ŽK  3:1.
Branky: - 6. Pavelec Petr, 15. Vinický Aleš, 20. Mareš Karel, 24. Musil Ondřej, 27. Prokop Milan, 75. Ritter Martin

Sušice B - Velké Hydčice 1 : 1 (1 : 1)
Průběh utkání  sice prezentoval sílu domácího týmu který s omlazeným, kádrem svého soupeře hlavně v prvním poločase výrazně přehrával. Hosté si ale srdnatým, bojovným výkonem  podloženým výborným gólmanem ve své brance nakonec  bod doslova vybojovali. Dvakrát při nich stálo velké štěstí, kdy Kotrba odvracel vždy míč z brankové čáry. Na druhé straně Hydčice dokázaly využít hrubé chyby domácího brankáře k tomu, aby se ujali po dvaceti minutách hry vedení.   Ve 26.minutě se podařilo sušickému Kotrbovi  z rohového kopu posadit míč na hlavu Mráze a ten vyrovnal.  Další změna skóre již nenastala a body se o  místní pouti v Sušici dělily.

Rozhodčí: Mazán Jan

Diváků: 130, ŽK  0:2.
Branky: 26. Mráz Martin - 20. Kropáček Ladislav