Okresní přebor mužů - 4 .kolo : 27.-28.8.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Nezamyslice zatím získaly vše, béčko Strážova nic

Rozdíl bodů po čtyřech odehraných kolech okresního přeboru mezi prvním a posledním činí hrozivých dvanáct bodů. Na čele tabulky se zásluhou dosud dosažených výsledků usadil  jediný tým s plným počtem bodů který je veden zkušeným lodivodem Milanem Jandou TJ Nezamyslice. Na horní patra tabulky  útočí po výhře ve Strážově a zaváhání Dešenic doma také TJ Bezděkov. Dešenice svedly  bitvu s Měčínem , která jim vynesla v závěru alespoň záchranu bodu. Mohutný závěr měly také v Mochtíně Janovice. Vyrovnaly a v nastaveném čase vstřelily i vítěznou branku, ale ta jim byla po střele Kopeckého do šibenice pro ofsajd(!!) neuznána! Po třech vítězstvích doma v sestavě Pačejova ve V.Hydčicích chyběl jeden z pilířů hry tohoto týmu Brůha kterém se za záhadných okolností ztratil registrační průkaz a takto oslabený  Pačejov se musel poprvé v novém ročníku o body se soupeřem dělit.

Velké Hydčice - Pačejov 1:1 (0:1)

Hosté byli od počátku aktivnější což potvrdili v 9.minutě  brankou Hlůžka po chybě domácí obrany . Po celé utkání se jinak hra odehrávala ve středu hřiště  a velké brankové příležitosti k vidění nebyly.Ve druhém poločase si domácí vytvořili tlak z kterého pramenilo v 77.minutě vyrovnání z pokutového kopu Zdeňkem Hejpetrem . Po té se snažili hosté o zvrat utkání a vytvořili si tlak ale k brance to již nevedlo.

Diváků :50

Branky: 77.Hejpetr Zdeněk – 9.Hlůžek Václav;

Rozhodčí: Pressl Václav; ŽK: 3:3

Nezamyslice -  Vrhaveč 6:0 (4:0)

Brankostroj domácích odstartoval  již v šesté minutě  Ondřej Musil. Ten postupně narostl na rozdíl šesti branek. Za tohoto stavu měly Nezamyslice  další šance ke zvýšení které nevyužily včetně neproměněného pokutového kopu.

Diváků :60

Branky: Mašek Petr 2(29.,68.), 30.Prokop Milan,54. Ritter František, 24.Vinický Radek, 6.Musil Ondřej

Rozhodčí: Vizingr Štěpán ,ŽK: 1:1

Mochtín B - Janovice 1:1 (1:1)

V prvním poločase měli více ze hry i šancí hosté. Nastřelili břevno a další šance jim zlikvidoval brankář Raitmajer. Do vedení šel Mochtín ve 30.minutě , když po rohovém kopu se přesně hlavou trefil Smolík. Hosté v dramatickém závěru srovnali v 87.minutě Keřlíkem na 1:1. Pak dokonce v 91.minutě z přímého kopu trefil Kopecký šibenici, ale rozhodčí byl na základě signalizace svého delegovaného asistenta proti a gól pro ofsajd neuznal!

Branky: 30.Smolík Jiří – 87.Keřlík Václav

Rozhodčí: Habada Vladislav, Špindlerová Zuzana, Kohout Tomáš

ČK: 0 : 1(91.Slivoň Václav)

Strážov B  - Bezděkov 0:4 (0:2)

I přes vedoucí branku hostů se do 23.minuty hrál  ve Strážově vyrovnaný duel. Vlastní branka domácích posadila do sedla favorizované hosty které svojí příležitost k zisku třech bodů dokonale využili. Poslední polínko do ohně domácích přiložil soupeř hned v úvodní minutě první půle kdy jejich kanonýr Martin Bohatý zvýšil  na 0:3. Hosté si   v dalším průběhu již režii zápasu pohlídali a dvacet minut před koncem Skalou skóre zápasu uzavřeli.

Diváků :50

Branky: 14.Hořejší Luděk, 23.vlastní ,  46.Bohatý Martin, 70.Skala Jiří

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 2:2

Dešenice - Měčín 2:2 (0:2)

Tvrdou bitva o další body viděli diváci v Dešenicích. Po prvním poločase odcházeli spokojenější do kabin hosté, kteří dvěma góly vycházející hvězdy mladíčka Čejky si vytvořili slibný náskok. Ten se rozplynul až v závěru zápasu kdy pět minut před koncem snížil Pytel a v poslední minutě zachránil pro domácí bod Macháček.

Diváků :40

Branky: Pytel Václav, Macháček Roman - Čejka Lukáš 2;

Rozhodčí: Veverka Jan, Černý Miroslav, Beneš Zdeněk; ŽK: 3:2

Luby B - Sušice B 1 : 1 (1 : 1)

V rychlém tempu a  nasazení se hrálo derby dvou B týmů v Lubech. Oba týmy předváděly technický fotbal. Hosté byli v prvním poločase lepší  a vynutili si převahu. V 15.minutě ale inkasovali, když domácí Baštář rozehrál trestný kop na Sydorenka a ten přízemní střelou  otevřel skóre. Ve 24.minutě hosté kopali rohový kop. Na bližší tyč si naběhl  Marek a hlavou vyrovnal.  Po přestávce se domácí zlepšili a obrátili vývoj zápasu. Se zlepšenou hrou  přišly  i šance, ale v zakončení chybělo trochu štěstí. To neměl Karel Křížek který střílel  vedle a ani i Petlan jehož hlavička  rovněž minula svůj cíl. V závěru zápasu se v souboji s vlastním obráncem a útočníkem domácích zranil brankář hostů který s otřesem mozku skončil v nemocnici. Hosté ještě mohli v 90.minutě rozhodnout, ale jejich samostatný ý únik výborným zákrokem zlikvidoval brankář Kodejš.  .

Rozhodčí: Šmrha Miroslav

Diváků: 80, ŽK 0:1
Branky: 15. Sydorenko Vasyl - 24. Marek Luděk

FK Svéradice - Sokol Veřechov 5:0 (1:0)

Svéradice si v utkání s nováčkem soutěže v rámci místní tradiční Bartolomějské pouti přály rychlý gól, který také přišel, když výstavní ranou z trestného kopu z 25 metrů skóroval Lukáš Soukup. Domácí však vstřelený gól uspokojil natolik, že postupem času se hra vyrovnala a i hosté dokázali zahrozit šancemi k vyrovnání. Veřechovské však poslal do deseti nejmladší hráč mužstva Jan Želíska, který ve 34. minutě po tvrdém zákroku na domácího Marka musel po 2.ŽK a následné ČK předčasně pod sprchy. Hosté však ani v deseti zbraně nesložili a nechtěli jen bránit. Definitivně do kolen je pak poslala další ČK, kterou po úderu loktem do svéradického Linharta viděl Podzimek. Proti devíti pak Svéradice měli roli usnaděnou a jako první ji využil po hrubé chybě veřechovské obrany Vrána. Třetí branku přidal z penalty kapitán Kába, vzápětí skóroval po čtvrté David Pavlovský. Střelecký účet uzavřel deset minut před koncem znovu Vrána.

Sestavy

FK Svéradice: M.Soukup - Linhart, Kába, Marek (46.O.Kulhánek), D.Pavlovský - Ouda, Vrána, S.Makovec, Petřík - Prokopec (67.Šrámek), L.Soukup (30.Vápeník)

Sokol Veřechov: Žec - J.Želíska, Otáhal (46.Bečvář), Podzimek, Švarc, Vítovec (81.Košnář), Šatra, Raška, Janda, V.Želíska, Král

Branky: 12. Soukup Lukáš, 62. Vrána Petr, 73. Kába Rostislav (PK), 74. Pavlovský David, 80. Vrána Petr

Rozhodčí: Lažánek Karel,

ŽK: 0:4, ČK: 0:2 (34. Želíska Jan, 59. Podzimek Josef),