III. TŘÍDA – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Zápas kola vyzněl pro hradešickou rezervu

Zápasem kola byl bezesporu duel v Hradešicích ve kterém svedl los proti sobě dva týmy , které sestoupily z okresního přeboru. Jak naznačily úvodní kola nového ročníku , budou dosud vedoucí Myslív i Hradešice B patřit mezi velké favority druhé nejvyšší okresní soutěže. Také třetí domácí zápas který hrál nováček z K.Hor v domácím prostředí skončil pro ně bez bodů. Souboj dvou Horáků byly vedle čtyř branek v síti domácích k vidění i čtyři červené karty, na každé straně po dvou.

Týnec  - Švihov B 6:2 (1:1) .

Hosté  přestože přijeli pouze s devíti hráči se na hřišti ve Vrhavči drželi definitivně jejich odpor zlomila až čtvrtá branka v jejich síti kterou dal Vlastimil Knotek z přímého kopu.

Diváků : 50

,Branky: 11.,47.,84.Mužík Radek, 55.,88.Kubový Pavel , 66. Knotek Vlastimil – 30.Petrus Tomáš, 60.Vrba Jindra

Rozhodčí: Husník Václav

Plánice  - Neznašovy 1:2 (1:0)

Domácí začali utkání v defenzivě. Na konci první půle se po nevybíravém zákroku na rychlonohého Nováka kopala penalta a Plánice šla úspěšným exekutorem PK  do vedení.  Pokutový kop se po přestávce kopal také proti domácím a z něho Žák vyrovnal a o šest minut po té Zajíc zajistil  hostům  otočení skóre. Domácí ještě vyrovnali, ale branka jim pro signalizaci rozhodčího laika z z Neznašovy nebyla uznána.

Diváků : 50

Branky: 40.Pavlíček Zdeněk – 71.Žák Miroslav,77. Zajíc Zdeněk

Rozhodčí: Šafránek Jan; ŽK: 4:0

Kolinec  - Nalž. Hory 5:1 (2:1)

Po vyrovnanějším prvním poločase, domácí  po přestávce svého soupeře jasně přehráli .

Diváků : 115

Branky:  27.66.Holeček Michal 2, 14.Dolejší Roman, Jiřinec Pavel, Vacherlon Václav - Racek Pavel; Rozhodčí: Bauer František; ŽK: 2:1

Hradešice B -  Myslív 4:0 (0:0)

Souboj dvou týmů kteří sestoupily na jaře z okresního přeboru  sliboval vyrovnaný  boj o čelo tabulky. Tyto prognózy se také naplnily a výsledku rozhodly až závěrečné minuty kdy střídající Mareš  zvýšil na 2:0, po té přidal svůj druhý gól v zápase Karerl Pivnička a úspěšnou tečku udělal čtvrtou brankou trenér A týmu Hradešic František Melka, který ještě před tím v 85.minutě n dokázal proměnit pokutový kop.

Diváků : 50

Branky: 47. a 89.Pivnička Karel ,  89,  Melka František, Mareš Pavel;

Rozhodčí: Kulík Vladimír; ŽK: 1:1

K. Hory - H. Matky Boží 0:4 (0:2)

V pořadí již třetí zápas ze čtyř sehráli domácí na svém hřišti a opět byli stejně jako v předcházejících dvou neúspěšní. Tentokráte jim čtyř brankový příděl uštědřili  hosté z Hor Matky Moží. Na třech se podílel čistým hattrickem Valenta a čtvrtou branku si dali domácí vlastní. Obě mužstva dohrávala o devíti, když po dvou žlutých kartách postupně odešli ze hřiště čtyři hráči!

Diváků : 60

Branky: 8,19.  a 82. Valenta Dušan ,88. vlastní.

Rozhodčí: Šindelář Petr; ČK: Gregr Filip, Kolář Michal - Svoboda Ladislav

Velhartice - Horažďovice B   3 : 0 (1 : 0)

V e Velharticích se hrálo vyrovnané utkání, které rozhodly dvě penalty  nařízené proti hostujícímu mužstvu. V 32. minutě byl po průniku v  šestnáctce faulovám Pilík, nařízenou penaltu proměnil Pruner. Poté měli  hosté několik šancí na vstřelení gólu, ale zabránila jim v tom vlastní  nepřesnost a pozorný brankář Waldmann. V 73. minutě unikl po křídle Poledník, ve vápně udělal kličku brankáři a byl sražen. Následující  pokutový kop proměnil opět Pruner. Hosté po tomto gólu otevřeli hru a   velkou podporou útoku se snažili zvrátit  výsledek. Do otevřené  horažďovické obrany podnikali domácí hráči rychlé brejky. V 85. minutě jeden z nich využil Pruner.

Rozhodčí: Bureš Jiří

Diváků: 70, ŽK 2:2
Branky: 32. Pruner Milan(PK), 75. Pruner Milan(PK), 85. Pruner Milan

Hrádek B – Měcholupy   1 : 1 (0 : 1)

Od úvodu zápasu  zatlačil Hrádek hosty do obrany. Ale z velkého tlaku přišel jen trestný kop z hranice pokutového území, z kterého Jánský trefil jen zeď. V 17.minutě  přišla náhodná akce hostů a po centru do vápna se hlavou trefil, nechytatelně k tyči, Jan Kanta. Do konce poločasu se domácí nedokázali prosadit, ale bylo jen otázkou času kdy obrana hostů kapituluje. Šance Jávského který dvakrát  trefil břevno, jednou mířil nad a další jeho střela  před prázdnou brankou skončila nad brankou hostů. Úspěch se dostavil v 74.minutě  po výborné přihrávce Vomely kterou  proměnil Vojta Jiří a bylo vyrovnáno. Po té se domácí uspokojili, polevili a nakonec při dvou vyložených šancích hostů byli rádi, že se body dělily.

Branky : 74. Vojta Jiří – 17. Kanta Jan

Rozhodčí : Holeček

Diváků : 40, ŽK 1:1.