IV.třída mužů- skupina B - 4 .kolo : 27.-28.8.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA B  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Zavlekov i Žihobce ještě neklopýtly

Zápas na který byla upřena v tomto kole největší pozornost se odehrál v Zavlekově. Duel dvou týmů které ještě na jaře hrály vyšší soutěž skončila úspěchem domácích borců . Ti si stejně jako Žihobce udrželi výbornou bilanci z úvodních kol. Po čtyřech odehraných jich mají v tabulce  na svém kontě plný počet  . Na první body zatím čekají Nalžovské Hory a  také béčko TJ Žichovice které prohrálo místní derby v utkání hraném v Nezamyslicích.

Milčice  - Velký Bor 3:0 (1:0)

Až čtvrtý pokus v novém ročníku přinesl pro domácí první bodový zisk. Tentokráte se jim zápas vydařil. V jeho průběhu si dokázali vytvořit výraznou převahu. Střelou  Fabiána ze 20 metrů  při které se musel červenat brankář hostů  šli Milčice do vedení.  Další dvě branky přidal Hanuš Havlík, který dokázal využít závarů před brankou hostů a dopravit míč do jejich sítě.

Diváků : 60

Branky: 52. a 61.Havlík Hanuš , 14.Fabián Václav

Rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK: 2:1

Žihobce  - Pačejov B 2:0 (1:0)

Na první pohled vyrovnané, oboustranně útočné utkání s pohlednějším průběhem v prvním poločase. Zatímco domácí ze svých četných šancí úspěšně zakončili jen dvě,hosté se do koncovky v podstatě nedostali, nastřelili jen tyč v závěru prvního  poločasu. Druhá půle přinesla ve hře obou soupeřů řadu nepřesností a přinesla jen jistotu bodů domácích v podobě druhé branky kterou dal Radek Mach.

Diváků : 120

Branky: 34.Drobný Milan , 67.Mach Radek

Rozhodčí: Steinbach Jiří; ŽK: 2:2

Svéradice B -  Malý Bor 0:0 (0:0)

Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Přesto byli domácí k vítězství blíž, když ve 28. minutě neproměnil Svoboda pokutový kop nařízený za sražení pronikajícího Petříka.

Diváků : 60

Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 3:5

Hartmanice -  Soběšice 3:2 (2:1)

Domácí měli utkání ve své režii. Vytvořili se velké množství šancí, ale jejich nevyužitím si utkání v závěru zbytečně zdramatizovali. Utkání pro dvě žluté karty nedohráli domácí Sládek  a Cimburek z týmu hostů.

Diváků : 40

Branky:   26. a 40.(PK) Sládek Petr , 26.Korál M. -  21.Řehoř Jaromír85.Boháč M.,

Rozhodčí: Bala Petr; ČK: Sládek Petr - Cimburek Michal

Nezamyslice B - Zichovice B 3 : 1 (0 : 0)
Po nevyužitých brankových příležitostech  v provedení domácích hráčů přišel trest v podobě vedoucí branky hostů, kdy Hami zakončil úspěšně svůj samostatný únik 0:1. Domácím se vydařila pětiminutovka, kdy mezi 70. – 57.minutou dokázali svému soupeři vsřelilt tři branky a zaslouženě dotáhnout zápas do vítězného konce.

Rozhodčí: Bauer František

Diváků: 40, ŽK 2:1.
Branky: 70. Hanuš Karel, 73. Kubovec Vladimír, 75. Aschenbrenner Jan - 60. Hami Petr

So N. Hory - Rabí 0 : 2 (0 : 1)

Domácí i přes bojovný výkon na fotbalově vyspělejší tým hostů  nestačili.

Rozhodčí: Mácal Roman

Diváků: 50, ŽK 3:1
Branky: - 25. Duda Tomáš, 47. Staněk Jan

Zavlekov - Chanovice B 2 : 0 (2 : 0)

Domácí se prosadili svojí osvědčenou hrou podloženou kolektivním výkonem. První gól trefil po autovém vhazovaní Petra Kučery přímo z voleje osvědčený střelec Miroslav Makrlík. Znovu osvědčil svůj přehled před koncem poločasu, když zakončil akci Jana Maxy a Václava Soumara. Sám Jan Maxa neproměnil v 73. minutě penaltu. Kromě toho domácí spálili bezpočet vyložených šancí. Hosté působili příliš individualisticky. Podržel je skvělý gólman, v prvním poločase až příliš charismatický.

Rozhodčí: Harmady Miloš

Diváků: 70, ŽK 1:3
Branky: 3. Makrlík Miroslav, 40. Makrlík Miroslav