IV.třída mužů- skupina B - 1.kolo : 20.- 21.8.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA B  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

První tři kola naznačila kde hledat favority

Na rozdíl od skupiny A IV.třídy mají již účastníci skupiny B za  sebou první tři kola.Po jejich odehrání  aktuální tabulka napovídá, kde je nutno hledat favority. Určitě mezi ně budou patřit dva týmy které sestoupily ze III.třídy a to Zavlekov a  Chanovice       . Do silné trojky bude patřit i  Žihobce, ale také  béčka Svéradic, Pačejova i celky Rabí  nebo Hartmanic budou míchat pořadím na čele tabulky. V tabulce až na výjimky nelze hledat slabých týmů a soutěž top bude hodně vyrovnaná.

Hartmanice - Milčice 3 : 1 (1 : 1)
Milčice  v tomto zápase doplatily na nedisciplinovanost  svých hráčů která vyvrcholila vyloučením Zdeňka Kříže. PO nerozhodném poločase  posunul Hartmanice k vítězství v 62.minutě krásnou střelou z přímého kopu Buzín. Tři body v souboji s oslaveným soupeřem pojistil autor první branky z penalty  třetím gólem domácích deset minut před koncem  Sládek.

Rozhodčí:  HR - Veverka Jan , AR :  Staněk Luděk , Šandara Petr

Diváků: 60
Branky: 13. Sládek Petr, 62. Buzín Petr, 80. Sládek Petr - 16. Bláha Vladislav
ŽK 4:4, ČK: 0 : 1 70. Kříž Zdeněk

Chanovice B - Malý Bor 5 : 2 (2 : 1)

Hosté se představili v Chanovicích jako snaživé mužstvo, které oplývalo dobrým pohybem, ale doplatilo na zbrklost při proměňování brankových příležitostí. Projevilo se to hlavně  po té kdy v 52.minutě snížili na 3:2, měli blízko k vyrovnání, ale této šance nevyužili. Naopak domácím se podařilo  dvěma góly zkušeného Václava Brejchy si vytvořit ve vývoji rozhodující náskok.

Rozhodčí: Paleček Martin  .

Diváků: 80, ŽK  1:2.
Branky: 10. Korbel Josef, 15. Korbel Josef, 50. Pihera Vladimír, 80. Brejcha Václav, 85. Brejcha Václav - 27. Heřman Pavel, 52. Vodička František

Zichovice B - Žihobce 2 : 3 (2 : 2)
Příliš tvrdě hrané utkání na které doplatili domácí nejen ztrátou tří bodů ale rovněž třech hráčů důvodu zranění. Domácí neuhájili dvoubrankový náskok a nechali soupeře do poločasu vyrovnat. V 56.minutě dosáhl Lemberger vedoucí branky Žichovic. Pojistku mohli hosté přidat v  70.minutě , ale neproměnili nařízený pokutový  kop.

Rozhodčí: Lupíšek Jiří  .

Diváků: 70 , ŽK 2:3.
Branky: 7. Hami Petr, 20. Bala Petr - 36. Moureček Petr, 43. Drobný Milan, 56. Lemberger Martin

Svéradice B - So N. Hory 7 : 1 (4 : 0)

Domácí si od úvodních minut vytvořili zřetelnou převahu, ale téměř půlhodinu ji nedokázali brankově využít. Pak však přišel obrat a  zápas čtyřmi brankami během osmi minut prakticky rozhodli. Druhý poločas přinesl celou řadu nepřesností na obou stranách. Domácí především vinou špatné koncovky a zbrklosti v zakončení přidali proti odevzdanému soupeři z několika vyložených příležitostí "pouze" tři branky. Hosté stačili vstřelit čestný úspěch za stavu 6:0,

když Josef Miškovič tečoval do branky zahraný přímý volný kop.
Rozhodčí: Holeček Miroslav  . Diváků: 40, ŽK 1:2.
Branky: 27. Vlček Jakub, 29. Svoboda Jan st., 31. Dušek Václav ml., 35. Vlček Jakub, 56. Svoboda Jan st., 60. Šmrha Milan, 65. Dušek Václav - 65. Miškovič Josef

Soběšice - Zavlekov 2 : 4 (1 : 1)
Duel týmů které v úvodních dvou zápasech dokázaly plně bodovat dokázali dotáhnout do vítězného konce favorizovaní hosté.

Rozhodčí: Bauer František  .

Diváků: 50, ŽK 1:1.
Branky: 9. Václavík Vlastimil ml., 66. Bergr Karel - 22. Maxa Jan, 59. Maxa Jan, 87. Fous Jan, 89. Makrlík Miroslav

Rabí - Nezamyslice B 4 : 1 (1 : 0)
Místní derby skončilo nečekaným a výrazným vítězstvím domácích barev.

Rozhodčí: Dušek Václav  .

Diváků: 80, ŽK 1:3
Branky: 45. Hozman Jaroslav, 47. Andrle Richard st., 60. Pojžárek, 78. Hozman Jaroslav - 58. Tábor Václav

Pačejov B - Velký Bor 2 : 1 (0 : 1)
V podprůměrném prvním poločase  získali hosté jednobrankové vedení  po Netušilově hlavičce. Po přestávce domácí zatlačili svého soupeře na jeho polovinu hřiště a tato převaha jim přinesla v 70.minutě po centru Smolíka Brůhou vyrovnání . O sedm minut po té Václav Korda proměnil přihrávku od Stroleného ve vítěznou branku.

Rozhodčí: Habada Vladislav  . Diváků: 60
Branky: 70. Brůha, 77. Korda Václav - 33. Netušil Jiří
ŽK 1:4, ČK: 0 : 2  - Voráč František, Jára Miroslav