IV. třída –skupina A - 1.kolo : 20.- 21.8.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA A  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

První body pro Spůli zařídil  kanonýr Soušek

Jediným týmem úvodního kola IV.třídy skupiny A,  který dokázal přivést ze hřiště soupeře byla překvapivě Spůle. Její vítězství v Měcholupech zařídil  kanonýr František Soušek který dal v tomu duelu čistý hattrick.  Derby v Ježovech skončilo těsným vítězstvím domácích, když hosté dohrávali o devíti bez dvou vyloučených hráčů. Dlažov dokázal na svém hřišti zopakovat vítězství nad SK Bolešiny z letošního jara a druhý tým loňského ročníku Kvasetice potvrdil, že bude patřit k favoritům soutěže i v novém ročníku.

Ježovy - Křenice 1 : 0 (0 : 0)
Místní derby  dohrávali hosté z důvodu vyloučení pouze o devíti hráči.V 50.minutě musel z důvodu ČK ze hřiště Josef Fraitag a v 69.minutě Vlastimil Fraitag. V té době již domácí vedli od 66.minuty gólem  střídajícího Michala Taliána , který dokázal zúročit přihrávku Štycha  a střelou k tyči  upravil na 1:0. . Další šanci měl ještě další střídající Neubauer, ale nedokázal jí využít.

Rozhodčí: Jedlička Pavel

Diváků: 60
Branky: 66. Talián Michal
ŽK 2:2, ČK 0 : 2  : Fraitag Josef, Fraitag Vlastimil

Kvasetice - Běšiny 6 : 1 (3 : 1)
Zápas byl pro druhý tým minulého ročníku v jeho režii a bylo jen  otázkou jakým skóre v jeho prospěch skončí.

Rozhodčí: Špitalský Milan

Diváků: 30
Branky: 3. Ballý Pavel, 7. Ballý Pavel, 34. Sládek František, 47. Sládek František, 60. Ballý Pavel, 72. Hanzlík Josef - ???

Dlažov - Bolešiny 4 : 1 (2 : 1)

Domácí  Eda Duda dokázal v 19:přehodit brankáře hostů a domácí šli do vedení.Tentýž hráč po té, když hosté vyrovnali ve 36.minutě Ružou dvě minuty  na to střelou do šibenice vrátil svému týmu opět vedení. Ve vyrovnaném duelu rozhodly dvě minuty poslední čtvrtiny zápasu kdy Pavel Toman a Martin Šít dali dvě slepené branky. Šanci Bolešin na zdramatizování závěru odmítl Farný, který v 85.minutě neproměnil pokutový kop., když domácí svatyně byla na jeho střelu malá.

Rozhodčí: Šafránek Jan

Diváků: 30, ŽK 0:1,
Branky: 19. Duda Eduard, 38. Duda Eduard, 75. Toman Pavel, 76. Šít Martin - 36. Ruža Pavel

Janovice B - Bezděkov B  5 : 1 (2 : 0)
Hosté přijeli k místnímu derby pouze s devíti hráči a tomu také vypadal průběh zápasů. Domácí si vytvořili trvalou převahu, ale předháněli se v neproměňování gólových šancí. Neproměnili Jiří Fialou penaltu, která skončila na tyči a tak nechali soupeře odjet s přijatelným výsledkem.

Rozhodčí: Lažánek Lukáš  . Diváků: 60, ŽK 1:1.
Branky: 20. Jansta, 25. Mikulec, 65. Kološ, 83. Kocík, 85. Vítek - 90. Janda Martin

Vrhaveč B - Měčín B 2 : 1 (2 : 0)
Problém co bez delegovaného rozhodčího vyřešili oba aktéři zápasu dohodou na řízení  rozhodčím laikem kterým  byl Hebnar ml. Utkání na těžkém terénu  bylo rozlišných poločasů. V prvním byli lepší domácí, v druhém režii hry převzali hosté kteří dali kontaktní branku, ale jejich snaha o vyrovnání jim úspěch nepřinesla.

Rozhodčí: laik  . Diváků: 40, hráno bez karet.

Branky: 11. Hebnar Lubomír, 44. Hrach David - 73. Šos Josef

Měcholupy B - Spůle 2 : 4 (1 : 1)
Ústřední postavou tohoto zápasu byl hostující František Soušek, který si se soupeřem dělal co chtěl a vsítil do jejich sítě čistý hattrick.

Rozhodčí: Hájek Zdeněk  . Diváků: 50, ŽK 2:2
Branky: 45. Votava Josef, 72. Dražka Petr - 5. Soušek František, 50. Soušek František, 52. Soušek František, 88. Taichman Zdeněk