III. TŘÍDA – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Horách Matky Boží to bylo jako na střelnici

Brankovou úrodu v podobě deseti gólů viděli diváci v Horách Matky Boží. Zápas skončil smírně dělbou bodů po hokejovém výsledku  5:5. Na první body stále čeká nováček z Kašperských Hor. Tentokráte byl k jejich zisku velmi blízko, ale nevyužitím brankových příležitostí možnost zisku bodů oddálil.

Kašperské Hory - Týnec 0 : 1 (0 : 1)

Zápas byl pro domácího nováčka soutěže festivalem nevyužitých šancí. Měli jich nejméně osm a „nejčipernější!“ v jejich neproměňování byl Tomek a Pospýchal. Hosté byli čipernější a své vedení z osmé minuty  si dokázali udržet až do konce. Obě mužstva dohrávala o deseti. V 60.minutě musel z kola ven z důvodu červené karty Mirvald. O deset minut poději pod

sprchy odešel i autor jediné branky zápasu hostující Karel Janoušek.

Rozhodčí: Petrželka František .

Diváků: 50
Branky: - 8. Janoušek Karel
ŽK  2:3, ČK 1:1 : Mirvald Jan - Janoušek Karel

Hory Matky Boží - Hradešice B 5 : 5 (3 : 2)

Radek Bernard

Opět se v sobotu za slušného počasí hrál velice atraktivní duel, který se musel divákům líbit. Horáci se nezalekli kvalit prvního celku tabulky a od prvních minut si vytvořili převahu ve středu pole odkud procházeli poměrně snadno až před branku hostů a vytvářeli si velmi nadějné příležitosti. Ovšem v 16. minutě z náhodného rohu Hradešických pěkně hlavou zavěsil P. Mareš – 0  1. Domácí ale pokračovali v aktivní hře dopředu, a tak se ve 22. min z
nádherného centru z pravé strany od M. Chmelíka krásně do šibenice trefil hlavou Z. Hoffmann - 1 : 1. Bohužel horáci v euforii udělali v zadních řadách chybu hned za chvilku, když obránce nešťastně trefil útočníka Mareše, od kterého se míč odrazil za záda překvapeného náhradního brankáře - 1 : 2. Ovšem ani v tento okamžik se domácí nesložili a během 6 minut výsledek do poločasu otočili, když se nejprve po autovém vhazování a mele v pokutovém území hostů trefil D. Valenta - 2 : 2 a posléze ve 33. minutě se opět hlavou
po rozehraném centru od M. Chmelíka nádherně trefil stoper Jar. Karásek – 3 : 2. Druhý poločas začali domácí vlažněji, čehož soupeř využil a v 53. minutě srovnal skóre na 3 : 3 po zakončení Černíka. Posléze však domácí zase zvýšili obrátky a v 64. minutě po ukázkových brankách Jar. Karáska a P. Halase zvýšili na nadějných 5 : 3. Jenže v 69. minutě po střele k tyči domácí branky snížil z hranice šestnáctky M. Florián na 5 : 4, čímž vykřesal naději hostů. Od této chvíle se hra přelévala od jedné branky k druhé a gól byl na spadnutí na obou stranách. Když už se zdálo, že domácí zaslouženě vyhrají nad kvalitním soupeřem a připíší si na účet cenný skalp, tak Hradešičtí zahrávali v 91. minutě přímý volný kop z 22 metrů, z kterého J. Kopal zkušeně trefil přes zeď k pravé tyči domácích - 5 : 5. Hned po rozehrání ukončil rozhodčí Brůha pohledné utkání, z kterého si hosté se štěstím odváží 1 bod a horákům tak pokazili radost a příjemný dojem ze zápasu.

Rozhodčí: Brůha Radek  .

Diváků: 80, ŽK 2:0.
Branky: 22. Hoffmann Zdeněk, 27. Karásek Jaroslav, 33. Valenta Dušan, 55. Karásek Jaroslav, 64. Halas Pavel - 16. Mareš Pavel, 23. Mareš Pavel, 53. Černík Milan, 69. Florian Martin, 94. Kopal Jiří

Myslív - Kolinec 3 : 2 (2 : 0)

Vedoucí tým tabulky byl v domácím prostředí favoritem. První poločas se také hrál v jeho režii a vynesl jim  dvoubrankový náskok. Hosté po přestávce přidali  a podařilo se jim snížit na 2:1. Marek Marek byl proti a opět zajistil Myslívu dvoubrankové vedení. Kontaktní branka hostů dosažená v nastaveném čase jen zdramatizovala závěr, ale na vyrovnání již bylo příliš pozdě.

Rozhodčí: Lažánek Karel  .

Diváků: 80, ŽK 1:1
Branky: 26. Štěrba Jaroslav, 37. Bláha Michal, 61. Marek Zdeněk - 57. Kopp Josef, 94. Jiřinec Pavel

Neznašovy - Hrádek B 1 : 1 (0 : 0)

Dobře rozbíhající se domácí stroj na zisk bodů po  béčku Švihovu na tomto hřišti v úvodním kole  přibrzdila i další rezerva tentokráte Svatoboru Hrádek.
Rozhodčí: Bauer František

Branky: Voráček Pavel -  Kortus Václav

Nalžovské Hory - Plánice 1 : 4 (1 : 1)
První půle byla hra vyrovnaná . Domácí ještě dokázali na vedoucí branku hostů zareagovat vyrovnáním které zařídil utěšenou střelou ze 30 metrů Vobrouček.  Po změně stran patřili nejen úvodní minuty ve kterých dovršil David Novák svůj čistý hattrick, ale i zbytek zápasu hostům a jejich vítězství patří do kategorie zasloužených.

Rozhodčí: Veverka Jan  .

Diváků: 50, ŽK 1:2.
Branky: 23. Vobrouček Jiří - 5. Novák David, 50. Novák David, 52. Novák David, 88. Pavlíček Zdeněk

Měcholupy - Velhartice 0 : 1 (0 : 0)
Po vyrovnaném prvním poločase to byli domácí kteří měli herně navrch, ale sérii gólovém se jim nepodařilo proměnit. Jen Valečka sám neproměnil tři tutovky a když v závěru inkasovali, musí si na první vítězství v novém ročníku doma ještě počkat.

Rozhodčí: Vondráček Václav .

Diváků: 50, ŽK 2:3.
Branky: - 88. Vilímovský Miloslav

Horažďovice B - FC Švihov B 6 : 0 (1 : 0)
Podrobnosti  přišly  od M. Formana opravdu později , víc než poději, spíše podě a to až 22.8. v 21.38 hod. !! Zde jsou:

Domácí se celý první poločas potýkali se špatnou koncovkou a ztěžka se prosazovali proti dobře bránícím hostům, kteří se dostali do jediné vyložené šance po velké chybě horažďovické obrany. Brankář Malý byl však na svém místě a jejich šanci zneškodnil. Domácím se podařilo vstřelit gól až v poslední minutě. To se  prosadil Ondra Stulík, který hlavou prodloužil míč po trestném kopu. V druhé půli začali domácí už znatelněji hosty přehrávat a tak se diváci dočkali dalších branek. Nejprve další trestný kop prodloužil opět hlavou za záda hostujícího golmana Šlajs a za chvíli se po krásné přihrávce Macouna prosadil opět O.Stulík. Čtvrtý gól přidal M. Lávička z pokutového kopu ,jenž se kopal po faulu na zkušeného Mazucha, který svým příchodem v 55.min. hru domácích znatelně oživil.
Pátý gól do hostující branky, přidal po samostatném úniku střídající A.Šuba a poslední nádherný gól vstřelil P.Macoun,který z 25 metrů přehodil hostujícího golmana. Ti diváci , kteří fandili Horažďovicím museli odcházet spokojeni a samotní hráči byli rádi , že na rozdíl od pošmourného počasí, přispěli k nedělní pouťové pohodě.

Diváků: 80, ŽK 0:1.
Branky: 45. Stulík Ondra, 49. Šlajs Petr, 61. Stulík Ondra, 67. Lávička Miroslav, 84. Šuba Antonín, 86. Macoun Petr