Krajský přebor mužů 3 .kolo : 20.-21.8.

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Podrobnosti      utkání  došly pouze od T J  Sušice. Kluby  Okula Nýrsko, TJ Klatovy B , FK Horažďovice a Chanos Chanovice na své čtenáře zapomněly !!!

Sušice Domažlice 3:1 (1:0)

Na podmáčeném terénu na hranici regulérnosti za stálého deště  se hrálo utkání které vzhledem k terénu více připomínalo vodní pólo než fotbal. Od úvodních minut se ujali iniciativy domácí fotbalisté. Již ve druhé minutě uvolnil Kočí Prchlíka který šel sám na brakáře Pejsara, ale nastřelil tyč. V 7.minutě Kočí uvolnil Cihláře, který byl zám před brankářem ale pouze trefil jeho tělo. Po těchto dvou domácích šancí se hra vyrovnala. O dvě minuty později po rohovém kopu se dostali ke slovu hosté kteří Cibulkou nastřelili břevno. Domácí již důrazněji udeřili ve 12.minutě kdy Hrach uvolnil Tomáše Marka a ten střelou k tyči  otevřel skóre tohoto duelu. Oba soupeři si vytvořili v dalším průběhu první půle několik slibných šancí ke skórování. Na pozornost stojí  Prchlíkovu střela kterou  brankář Pesar vyrazil. Hosté opět Cibulkou který z hranice velkého vápna těsně vedle a nebezpečnou střelu Cihláře k tyči  opět zlikvidoval Pesar a vyrazil na rohový kop.

Po přestávce  měl dvě gólové šance Cihlář. Nejprve své sólo na brankáře zakončil střelou kterou brankáře neprostřelil  a další jeho souboj  v tváří v tvář s Pejsarem deset metrů před jeho brankou prohrál a opět míč skončil na těle brankáře hostů. To se domácím nevyplatilo a v 58.minutě  přišel trest. V 58.minutě Bernardův  faul na rohu velkého vápna a hosté z trestného kopu Cibulkou krásnou střelou  do šibenice vyrovnali. Snaha domácích o zisk prvního podzimního vítězství na domácím hřišti nakonec slavila úspěch. Nejdříve Cihlářova střela mířila těsně vedle ale v 76.minutě se již domácí radovali.  Cihlář po pravé straně zatáhl míč , prodloužil na Kočího, ten pustil  míč Hubáčkovi , který prostřelil vše co mu stálo v cestě 2:1.  O  dvě minuty  zatáhl po levé straně míč Prchlík, před brankou přihrávkou našel Cihláře a ten hlavou zvýšil na 3:1. V 85.minutě byl  ve vyložené šanci zastaven faulem pronikající Kočí a Černý dostal za zmaření této brankové příležitosti červenou kartu.

Sestava Sušice : Míček – Kodýdek, Hoda, Bernard, Kočí’86.Holý), Marek T., Prchlík (82.Votava), Hrach, Cihlář, Sládek(59.Frančík), Hubáček .