Okresní přebor mužů - 3.(1).kolo : 20.- 21.8.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Nezamyslice  a Pačejov ještě neklopýtly

Po třech kolech  hrají prim v OP  překvapivě dva celky které ještě neklopýtly a s plným počtem bodů se dělí o první dvě místa. Zatím co Nezamyslice již dvakrát přivezly plný počet bodů ze hřišť silných soupeřů z Měčína a Janovic, Pačejov získal plný počet bodů v utkání které odehrál na vlastním hřišti. Na konci tabulky se krčí oba nováčkové Veřechov který si připsal historický první bod získaný v OP v derby s doma s rivalem z V.Hydčic a Strážov B který je po třech kolech stále bez bodového zisku.

Měčín - Strážov B 5 : 0 (3 : 0)
Domácí s polovinou náhradníků v sestavě nepodali nijak oslnivý výkon,přesto s přehledem zvítězili.Mladé mužstvo hostí výkonem nestačilo a za celý zápas domácí banku vůbec neohrozilo.

Rozhodčí: Šmrha Miroslav .

Diváků: 50,  ŽK 0:2
Branky: 8. Čejka Martin, 21. Čejka Martin, 45. Šlais František, 55. Tureček Jiří, 86. Šlais František

Janovice - Nezamyslice 3 : 4 (1 : 3)

Diviš - Ábel

Domácí ve velmi kombinované sestavě, kdy chybělo 5 hráčů zákl.sestavy sehráli velmi špatný zápas. Hrubé chyby v zadních řadách hosté velmi efektivně využili. Do vedení šli hosté již ve třetí minutě po nedorozumění v obraně domácích. Další chyba v domácích řadách přišla ve 25.minutě a hosté již vedli 0:2. Domácí se po této brance dostali do hry a vyústěním byla penalta ve 35.minutě, kterou V.Slivoň proměnil. Když se domácí dostali do tlaku, opět přišla z ojedinělého útoků hostí chyba domácího brankáře a hostující Neubauer ve 43.minutě zvyšoval na 1:3. Ve druhém poločase přišla kontaktní branka v 51.minutě, kdy V.Jandoš prostřelil hostujícího brankáře. V této fázi hry byli domácí jasně lepší ale chybělo štěstí při zakončení. Plně se projevilo heslo nedáš dostaneš, kdy v 67.minutě hostující Ritter Fran zužitkoval nedorozumění mezi domácím brankářem a obráncem a hlavou zvýšil na 2:4. Domácí si vytvořili závěrečný tlak ze kterého vytěžili v 80.minutě   pokutový kop. Ten jeho exekutor Václav Slivoň proměnil, ale závěr utkání již hosté takticky zvládli a odvážejí si ze

hřiště soupeře plný bodový zisk.
Rozhodčí: Vizingr Štěpán .

Diváků: 70, ŽK 0:2
Branky: 35. Slivoň Václav, 51. Jandoš Václav, 80. Slivoň Václav - 3. Pavelec Petr, 25. Ritter František, 43. Niebauer Roman, 67. Ritter František

Vrhaveč - Svéradice 1 : 1 (0 : 0)

Ve vyrovnaném utkání měly oba týmy několik slibných brankových příležitostí, ale pouze dvě  v rozmezí mezi 60.-61.minutou  byly proměněny. Vedení se ujali hosté  po brejku Lukáše Soukupa zakončenou střelou z hranice pokutového území. Radost Svéradic ale byla krátká. Vzápětí udeřili domácí . Jejich útok končil centrem  Pacnera  který našel hlavičku zkušeného  Antonína Skřivánka  a ten úspěšným zakončením rozhodl o  tom, že se nakonec body ve Vrhavči dělily. Velmi dobře řídil rozhodčí Habada.

Rozhodčí: Habada Vladislav  .

Diváků: 60, ŽK 1:1
Branky: 61. Skřivánek Antonín - 60. Soukup Lukáš

Pačejov - Sušice B 2 : 0 (1 : 0)

V utkání dvou dosud neporažených týmů se hrál oboustranně kvalitní fotbal. Domácím scházeli dvě tradiční opory - kapitán družstva Panuška a záložník Brůha. Příležitost v základní sestavě tak dostali hráči širšího kádru. Hosté vstoupili do utkání o něco aktivněji a v úvodní dvacetiminutovce měli míč častěji na svých kopačkách. Do první vyložené gólové šance se však dostali domácí. Ve 24.minutě zahrával Fiřt trestný kop, který brankář hostů jen s námahou vyrazil před sebe a dobíhající Mrázek zblízka míč napálil pouze do jeho nohou. Od tohoto okamžiku domácí převzali iniciativu. Běžela 42.minuta a míč se po ose Ticháček - Bokr - Mrázek dostal až k volnému Fiřtovi, který otevřel skóre utkání. Také druhý poločas vyšel lépe domácím. Už v 52.minutě se krásně uvolnil Bokr podél bránícího Sachra a předložil míč před branku, kde nezbývalo Mrázkovi nic  jiného, než dorazit míč do sítě. Fotbalově vyspělí hosté však nesložili zbraně a snažili se o zvrat v zápase, ale zodpovědně bránící domácí je prakticky nepustili do vyložené gólové šance. Dá se konstatovat, že vítězství domácích bylo zasloužené a jejich série  7 vítězství v řadě /čtyři na jaře a tři na podzim/ pokračuje.

Sestava domácích: Boř - Šimánek - Veringer - Klečka - Korda - Hlůžek - Fiřt - Pavelec - Ticháček - Bokr – Mrázek. Střídali: Hromádka a Zajíc/

Rozhodčí: Lažánek Lukáš  .

Diváků: 100, ŽK 2:2.
Branky: 42. Fiřt Jiří, 52. Mrázek Jiří

Dešenice - Luby B 4 : 1 (2 : 1)
Po vítězství v minulém kole ve Strážově stejným výsledkem dokázali vyhrát Dešenice i svůj další zápas doma.

Rozhodčí: Duchek Richard , Černý Miroslav , Krejčíř Karel

Diváků: 80
Branky: 32. Poupa Jiří, 40. Soušek Rostislav, 75. Poupa Michal, 83. Poupa Michal - 25. Göndör René

Veřechov - Velké Hydčice 2 : 2 (2 : 1)

Poprvé v historii Sokola Veřechov nastupovali domácí borci na trávník místního hřiště v utkání okresního přeboru. V souboji v místním derby začali domácí bez respektu a vytvořili si velký tlak. Byli to ale paradoxně oni kteří poprvé inkasovali z rychlého protiútoku z kopačky Vaňka. Veřechov nekapituloval a dvěma góly po hlavičkách Šatry a Pavla Rašky dokázal otočit výsledek. Hosté po přestávce vyrovnali rovněž hlavou Miroslavem Kůsem na zaslouženou dělbu bodů.

Rozhodčí: Abraham Josef  .

Diváků: 100, ŽK 1:1.
Branky: 21. Šatra Roman, 24. Raška Pavel - 11. Vaněk Luděk, 63. Kůs Miroslav

Bezděkov - Mochtín B 2 : 1 (0 : 0)
Bojovné utkání se hrálo v Bezděkově. Po bezbrankovém prvním poločase získali domácí dvoubrankové vedení, když druhý gól obdrželi hosté z penalty za zbytečný faul brankáře Simbartla. Ten musel pro dvě žluté  karty pod sprchy . Mochtínská rezerva nekapitulovala, bojovala a deset minut před koncem se vrátila zpět do hry kontaktní brankou Jirky Švátory . Po této brance  bylo do konce zápasu na hřišti o stále co hrát, ale ke změně skóre již nedošlo..

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír  .

Diváků: 60, ŽK 6:5, ČK 0:1 (65.Simbartl)
Branky: 53. Bohatý Martin, 65. Svoboda Zbyněk - 80. Švátora Jiří