III. TŘÍDA – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

MYSLÍV SI PORADIL S MLADÍKY Z PLÁNICE

Druhé kolo III. třídy mužů bylo rozděleno do několika zajímavých okrskových derby. Mezi ně určitě lze zařadil zápasy v Plánici, v Kolinci a Hrádku.   Každé z těchto zápasů skončilo pro domácí s rozdílnými výsledky. Zatím co derby v Kolinci přineslo dělbu bodů v nedalekém Hrádku  body zůstaly na půdě Svatoboru. Naopak v Plánici kde domácí v duelu s týmem z Myslíva který sestoupil z okresního přeboru  značně svůj celek omladili a pokud jim mladíci zůstanou pohromadě, pak mají velké sportovní chvíle ještě před sebou.

Hrádek B - Nalž. Hory 3 : 1 (2 : 0)

Václav Hána

Od úvodních minut  byla znatelná převaha domácích. Ti se dočkali první branky až ve 24. minutě . Po nacvičeném signálu a výborné přihrávce Kutila, proměnil z blízka Václav Vojta .
Druhou branku vsítil Kutil až v nastaveném čase prvního poločasu. Také v  druhého poločasu zatlačili domácí hosty do obrany a bylo otázkou času, kdy padne třetí gól. Ten hlavou přidal, po výborně zahraném rohovém kopu Holeček. Domácí po té polevili, hosté se lépe pohybovali a  převzali iniciativu. Výsledek jejich snahy se dostavil, když po rohovém kopu snížil Štěch na 3:1.Více jim ale domácí obrana již nedovolila.

Rozhodčí: Habada Vladislav Diváků: 50, ŽK 3:3
Branky: 24. Vojta Václav, 45. Kutil Libor, 53. Holeček Radek - 70. Štěch Petr

Plánice - Myslív 0 : 2 (0 : 1)

Bojovné , vyrovnané utkání zásluhou obou soupeřů se hrálo na hřišti v Plánici. Domácí  měli problémy se sestavou . Proto  museli zaskakovat mladíci a  tak věkový průměr mužstva který nastoupil proti exúčastníkovi  okresního přeboru nedosáhl ani dvaceti  let.  I přesto zkušenější hosté si  své vítězství museli bojovat. Definitivně se jim podařilo zlomit vývoj zápasu ve svůj prospěch šťastnou brankou dosaženou  pět minut před koncem.
Rozhodčí: Diviš Robert Diváků: 60, ŽK 3:2
Branky: - 32. Štěrba Jaroslav, 85. Štěrba Jaroslav

Kolinec - H. Matky Boží  2 : 2 (0 : 0)

V druhém poločase se domácí dvakrát ujali vedení,ale ani jednou ho neudrželi. Ve vypjatém utkání byl v závěru vyloučen hráč domácích.

Branky: 53. Kopp Josef, 70. Kohout František - 67. Halas Pavel, 77. Valenta Dušan

Rozhodčí: Pressl Václav., Diváků: 160, ŽK 1:1, ČK 1:0.

Hradešice B - K. Hory 2 : 1 (0 : 1)
Nováček  z Kašperských Hor začal odvážně a od 14.minuty se ujali střelou Jana Pospíchala  z velké dálky vedení. Do druhé půle nastoupili domácí s úsilím o zvrácení výsledku ve svůj prospěch. Zlepšili se v nasazení a v pohybu a v 57 Starec zaslouženě vyrovnal. V začínající poslední čtvrthodince zápasu  pak střídající Kodýdek rozhodl, když zkušeně obešel obránce i brankáře a dal vítěznou branku svého týmu. V závěru mohl vítězství ještě jisti třetí brankou Florián, ale jeho střela skončila na tyči kašperskohorské svatyně.

Rozhodčí: Lažánek Lukáš Diváků: 30
Branky: 57. Starec Oldřich, 76. Kodýdek - 14. Pospíchal Jan

Velhartice - Neznašovy 2 : 4 (1 : 3)

Klára Hrdličková
Zápas mezi Velharticemi a obcí Neznašovy se i přes nepřízeň počasí odehrával před velkou kulisou diváků. Od začátku byla hra plná šancí na obou stranách, ale mírné převahy dokázali využít v 6. minutě hosté.Po pravé straně se hráči Neznašov dokázali prokličkovat do obranného pásma domácích a nacentrovat před branku, kde Pavel Ponocný v klidu zakončil do Waldmannovy branky. Po následném rozehrání se hra přesunula před bránu hostů, nejdříve z úhlu na bránu vystřelil L.Pilík, ale tuto střelu brankář Neznašov vyráží. Míč zachytil P.Poledník a míč vrací před branku, kde se několik hráčů snažilo vyrovnat. Nakonec se nastřelený míč od hostujícího P.Ponocného a je vyrovnáno. Ve 22.minutě kopal po faulu na L.Pilíka přímý kop Petr Kučera, ale jeho střela míří nad. Přesně podle pravidla „ nedáš - dostaneš “ střílí na druhé straně ve 25.minutě neznašovští přímý kop. Rychlá střela míří přímo k pravé tyči Waldmannovy svatyně. Ten nedokáže míč zpracovat a balon se odráží k tyči za jeho záda. V následné minutě byl v pokutovém území hostů faulován L.Pilík, ale následný nařízený pokutový kop bohužel Petrovi Kučerovi neznašovský brankář vyráží.Převaha Neznašov po chycené penaltě ještě vzrostla a ve 32.minutě se dokázali opět velmi rychle přesunout před branku již značně nervózních domácích a ještě do kabin zvýšit náskok na 1:3.

Do druhé půle nastoupili hosté z uklidňujícím dvoubrankovým náskokem. Hra se nejdřív odehrávala na půlce hostů, ale jediné zaváhání M.Prunera v 55. min., který nedokázal ohlídat Michala Mareše, který bez problémů vystřelí na branku a zvyšuje na 1:4.V 63.minutě měli  neznašovští opět velkou šanci, ale v poslední chvíli vše zachránil M.kopačka. Neznašovy byly ve hře opravdu lepší, ale i přesto se domácí snažili ještě v závěru utkání snížit hrozivé skóre. V 88.minutě se po závaru před brankou hostů k míči dostal M.Vilikovský a podařilo se mu snížit na konečných 2:4. Do konce utkání se tedy skóre již neměnilo a hvizd píšťalky rozhodčího Baly ukončil nervozitu jak na hřišti, tak v ochozech.

Rozhodčí: Bala Petr, Diváků: 110, ŽK: 3:2

Branky: 7. vlastní, 88. Vilikovský Miroslav - 6. Ponocný, 25. Langmajer Vladimír, 32. Uldrich Kamil, 55. Mareš Michal

Sestava domácí:Waldmann Luděk, Vilikovský Miroslav, Prosr Pavel, Kopačka Michal, Fleisig Petr, Hrdlička Petr, Kučera Petr ( Tomáš Trojan ), Pavel Ruda ( Vaněk Václav ), Pruner Milan, Pilík Luboš, Poledník Pavel

Horažďovice B - Týnec 3 : 2 (3 : 2)

Michael Forman

Domácí začali vlažně a jejich nepozornosti v obraně dvakrát využil hostující Kubový. Pak horažďovičtí přidali a během dvou minut hlavičkou Lávička a po něm Šlajs  skóre srovnali. Pět minut před koncem poločasu strhl vedení na stranu domácích po trestném kopu Mazucha opět hlavou Kavale. Ve druhém poločase měli na straně domácích šance na vstřelení gólu ještě P.Svoboda, Kavale a Duban. Ani jeden však svoji šanci nevyužil a nakonec se domácí museli bránit tlaku hostí, kteří však z něj vytěžili několik trestných kopů, bez gólového efektu.

Rozhodčí: Holeček Miroslav Diváků: 40, ŽK 2:2.
Branky: 15. Lávička Miroslav, 17. Šlajs Petr, 40. Kavale Luboš - 7. Kubový Pavel, 11. Kubový Pavel

Švihov B - Měcholupy 3 : 3 (2 : 2)

Nováček musel třikrát dohánět jednobrankové vedení  . Naposledy se to podařilo deset minut před koncem Jiřímu Beštovi který domácím zajistil alespoň zisk bodu.

Rozhodčí: Habada Vladislav Diváků: 60
Branky: 15. Brož Ondřej, 39. Zadražil Zdeněk, 80. Bešta Jiří - 3. Valečka Jan, 26. Petelík Radek, 47. Johánek Jiří