1. A  T Ř Í D A    – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Start odstartoval vítězstvím v Dýšiné

Dýšina – Luby 1 : 4 (0 : 2)

Luby odcestovaly k prvnímu zápasu bez Josefa  Javorského a Bouberleho. Domácí byli od úvodních minut zaskočeni ofenzivní hrou Startu a byli přinuceni se zatáhnout do obrany. Sporadicky podnikali brejky se kterými si ale obrana Lub na čele s brankářem Michalem Javorským vždy dokázala poradit. V 16.minutě po krásné akci Šůs-Cupl-Holiš  prostřelil domácího brankáře Pikhart 0:1. Vzápětí prošel domácí obranou V.Smolík, ale nastřelil jen brankáře. Domácí se osmělili v  18.minutě  ale  Javorský v brance Lub byl namístě. Ve 30.minutě měl možnost zvýšit V.Smolík, ale jeho střelu do šibenice gólman domácích kryl. Ve 39.minutě Dýšina zahrozila z brejku a obránce Truner hasil  nebezpečnou situaci před vlastní brankou úspěšným zákrokem . Závěr první půle vyšel opět hostům kteří ve 42.minutě po spolupráci Holiš-Cupl se dostal k odraženému míči Krýsl a zvýšil na 0:2. Úvod druhé půle se hrál podle not domácích kteří Luby přitlačili  a  dostávali se stále častěji před Javorského svatyni. Ve 49.minutě zachraňoval na poslední chvíli Krýsl a vzápětí skončila nebezpečná střela domácích jen těsně vedle branky. V 52.minutě se zaskvěl opět Javorský, který vyrazil nebezpečnou střelu. Přesto musel v kapitulovat . V 60.minutě vyústil tlak domácích dosažením  kontaktní branky Blahou kterou snížili na 1:2. Vyrovnání viselo na vlásku, ale Vejskal zatáhl úspěšně za záchrannou brzdu a nebezpečí odvrátil. V 72.minutě poslal V.Smolík dlouhý centr na Krýsla, který obešel i brankáře a zvýšil na 1:3. Hostům se hned snadněji dýchalo . V  80.minutě  chybovali domácí na půlící čáře, míče se zmocnil rychlonohý Sůs  , vyhrál  souboj s domácím brankářem  a lubský úročník  zvýšil na 1:4. Poslední odpor domácích byl definitivně zlomen v 82.minutě kdy jim byl vyloučen hráč a museli dohrávat tento úvodní duel 1.A třídy o deseti.

Branky : Krýsl 2, Pikhart a Šůs. ŽK 4:2, ČK 1:0.. Diváků 80.

Sestava Luby : Javorský M. – Truner, Vejskal, Pikhart, Smolík P., Krotký, Krýsl, Smolík V., Holiš, Šůs(87.Sydorenko), Cupl (77.Hodl)