IV.třída mužů- skupina B - 12 .kolo : 6.-7.8.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA B  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Branková přestřelka v Žihobcích

Deset branek bylo k vidění v utkání v Žihobcích. Zatímco o šest branek domácích se postaral stejný počet hráčů, autorem všech  čtyřech branek hostů Svoboda. Nečekala se pořážka Hartmanice se stále se lepšícím Malým Borem a  rovněž jako překvapila ztráta bodů béčka Chanovic na domácím hřišti. Pouťové oslavy v Pačejově měl vyplnit rovněž zápas B týmu. Ten ale pokazili hosté ze Žichovice s tím, že se dostavili v úvodu s minimálním počtem hráčů.

Milčice - Zavlekov 0 : 5 (0 : 2)

Zavlekov na hřišti v Milicích potvrdil svoje kvality i zkušenosti získané ve III.třídě ze které sestoupil. V utkání byl jednoznačně ,lepší a jeho vítězství je z kategorie naprosto zasloužených.

Rozhodčí: Dušek Václav  . Diváků: 40
Branky: - 7. Maxa Jan, 32. Křesák Pavel, 63. Maxa Jan, 64. Makrlík Miroslav, 88. amrlík

ŽK : 4:4.

Hartmanice - Malý Bor 2 : 3 (2 : 1)
Domácí  nedokázali udržet dvoubrankový náskok a překvapivě po přestávce nechali soupeře vyrovnat. Malý Bor dohrával od 72.minuty o deseti bez vyloučeného Pivničky a v nastaveném čase dokázal Kodýdkem strhnout vítězství na svou stranu.

Rozhodčí: Jedlička Pavel  . Diváků: 60
Branky: 29. Červený Lukáš, 32. Koryťák Jiří - 36. Vodička František, 51. Melka Václav, 93. Kodýdek Jiří
ŽK 2:3, ČK 0:1 (72.Pivnička)

Chanovice B - Nezamyslice B 1 : 2 (1 : 0)
Otevřený fotbal z obou stran přinesl rozuzlení až v nastaveném čase kdy  se brankou Jiřího Nováka radovali z překvapivého vítězství  hosté.

Rozhodčí: Šmrha Miroslav  . Diváků: 40
Branky: 7. Nadych Vitalij - 86. Želízko, 94. Novák Jiří
ŽK : 1:1.

Žihobce - Svéradice B   6 : 4 (4 : 1)

Diváci viděli v Žihobcích oboustranně útočný fotbal a deset branek. První poločas měli jednoznačně navrch domácí. Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější a posledních 25 minut patřilo hostům, kteří dokázali během deseti minut snížit  nepříznivý stav z 5:1 až na 5:4. Domácí se podařilo tento  nápor ubránit a tím i zisk třech bodů .Zatím co na straně domácích se o branky podělilo šest  střelců, na straně hostů byl střelec jeden v osobě Jana Svobody.

Rozhodčí: Lupíšek Jiří . Diváků: 80
Branky: 14. Drobný Milan, 15. Fuks Jiří, 31. Mach Radek, 43. Lemberger Martin, 46. Šikl René, 90. Pánek Matěj - 44. Svoboda Jan, 65. Svoboda Jan, 70. Svoboda Jan, 77. Svoboda Jan
ŽK : 2:1.

Pačejov B - Zichovice B    6 : 0 (3 : 0)

Po předzápase mezi starou gardou Pačejova a týmem žen Pačejova který skončil smírnou remízou 3:3  stovka diváků  očekávala  pouˇtové představení domácího B týmu. Očekávaný zajímavý zápas pokazili hosté tím, že nastoupili v úvodu pouze s osmi hráči a tento počet vylepšil od 25.minuty dodatečně nastoupivší devátý hráč v sestavě Šatra. Zápas se tak stal jasnou záležitostí domácích.

Rozhodčí: Špitalský Milan  . Diváků: 100
Branky: 10. Boř Miloš, 34. Tomka František, 45. Krejč(PK)í Marek, 80. Korda Václav, 81. Boř Miloš, 90. Moravec Karel

ŽK : 1:1.

Soběšice - So N. Hory 2 : 1 (1 : 0)
Domácí dokázali vytěžit z trvalé převahy vytvořené zejména v první polovině utkání pouze dvoubrankové vedení. Hosté korigovali  na 2:1 kuriózní brankou po výkopu brankáře a teči Kareše na 2:1.

Rozhodčí: Veverka Jan . Diváků: 70
Branky: 37. Požárek Adam, 55. Ullmann David - 65. Kareš Kamil

Hráno bez karet.

Rabí - Velký Bor 2 : 2 (1 : 1)

Hosté se ujali hned  po několika minutách vedení po rychlé a přesně zakončené akci. Domácí potom přitlačili a vyvrcholením byla vyrovnávací branka. Ve druhé půli si domácí opět vytvořili tlak, ale zakončení chybělo. Naopak z rychlých protiútoků mohli inkasovat. Už se zdálo, že se výsledek nezmění, když hosté faulovali v pokutovém území a domácí vedli 2:1. Jenže v jednom z posledních protiútoků hostí se nechali přečíslit a po pohotové střele z první bylo opět vyrovnáno.

Rozhodčí: Brůha  . Diváků: 70