IV.třída mužů sk. A – 25 . kolo : 11.-12.6.

IV. TŘÍDA – skupina A

VE ŠVIHOVĚ SE NEDOHRÁLO

Dalším utkáním  které se bude dohrávat u zeleného stolu bude zápas Švihov B – Bezděkov B. Rozhodčí ho musel předčasně ukončit za stavu 6:0 pro lídra tabulky  po té, když klesl počet hráčů hostů z důvodu vyloučení třech hráčů(!!) pod sedm, což pravidla nedovoluj pokračovat ve hře. Kuriozní zápas se hrál v Neznašovech kde domácí Týnec B nastoupil pouze s osmi hráči. V průběhu zápasu také hosté pro zranění a vyloučení tento počet vyrovnali a tak si hráči na hřišti určitě bez chybějících  šesti hráčů nepřekáželi.

Běšiny - Bolešiny 5 : 1 (1 : 1)

Domácí nastoupili v kombinované sestavě s 10 lidmi,až v 2.poločase byli kompletní. Do statistik se první zapsal domácí R.Bulka v 19.min. Bolešiny vyrovnali v 41.min. z penalty, jejímž autorem byl Jandík. Ve 2.poločase vsítil během 4 minut M.Strnad 2 góly a prakticky rozhodl o vítězi tohoto duelu. Hosté se vrhli do útoku,ale zapomněli na zadní vrátka. V 80.minutě jim utekl Z.Vítovec a počtvrté překonal brankáře hostí. V 87.min. se také dočkal nejstarší hráč na hřišti, šestačtyřicetiletý (!) P.Bohuslav,který stanovil na konečných 5:1.
Rozhodčí: Jedlička Pavel

Diváků: 30, ŽK 1:1
Branky: 19. Bulka Radek, 68. Strnad Michal, 72. Strnad Michal, 80. Vítovec Zdeněk, 87. Bohuslav Petr - 41. Jandík Josef

Švihov B - Bezděkov B 6 : 0 (5 : 0)

V 68.minutě  předčasně ukončil rozhodčí Diviš utkání  po té , kdy klesl počet hráčů hostů pod sedm hráčů.

Rozhodčí: Diviš Robert

Diváků: 45, ŽK 2:2, ČK 0:3.
Branky: 5. Turoň Kamil, 10. Petrus Tomáš, 15. Petrus Tomáš, 27. Petrus Tomáš, 57. Zadražil Zdeněk, 58. Kadlec Igor

Dlažov - Vrhaveč B 1 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Černý Miroslav Branky: 28. Duda Eduard - 39. Funěk Tomáš, 43. Lažánek Karel, 45. Hrach David, 55. Hrach David, 56. Hebnar Lubomír, 67. Hrach David, 90. Hrach David

Týnec B - Ježovy 5 : 2 (1 : 1)

Domácí odehráli celé utkání pouze s osmi hráči. Také na straně hostů pro dvě odstoupení z důvodu zranění a po vyloučení Kašpara v 70.minutě vyrovnali.Domácí zásluhou čtyř branek

Karla Janouška si připsali cenný skalp svého soupeře.
Rozhodčí: Veverka Jan Diváků: 15
Branky: 22. Janoušek Karel, 75. Janoušek Karel, 81. Janoušek Karel, 87. Janoušek Karel, 88. Hrudička Jindřich - 2. Toman Michal, 91. Pytelka Richard

Měčín B - Křenice 2 : 1 (1 : 1)

Otevřený fotbal ze strany obou soupeřů přinesl na každé straně několik brankových šancí. Přesto vítězená branka byla dosažena domácími až z nařízené penalty. V 60.minutě byl faulován v pokutovém území hostů Kadlec a sám postižený pokutový kop proměnil a  zajistil po domácí rezervu tři body.

Rozhodčí: Jarka Josef Diváků: 60
Branky: 1. Vlasák Tomáš, 60. Kadlec Petr(PK) - 44. Duna Dušan

Spůle - Kvasetice 0 : 5 (0 : 2)

Očekávané vítězství favorita. Jejich nejlepší střelec Josef  Hanzlík se prosadil pouze jednou. Šanci měl ještě ve 409.minutě z pokutového kopu, ale brankář Spůle Jakubinský jí skvělým

zákrokem zneškodnil.
Rozhodčí: Staněk Luděk Diváků: 45
Branky: - 31. Suchý František, 39. Kubaň Aleš, 65. Hanzlík Josef, 76. Liška Petr, 87. Kubaň Aleš