IV. třída –skupina A - 24 .kolo : 4.-5.6.

IV. TŘÍDA – skupina A

Nejaktuálnější výsledky

Ježovy doma opět jen remizovaly

Ježovy společně s béčkem Vrhavče patří mezi týmy které nasbíraly v soutěži nejvíce remíz. Tu šestou si připsaly v domácím prostředí  a z toho dva z dosavadních šesti nerozhodných výsledků uhrály s béčkem Měcholup. Po bezbrankové remíze v Měcholupech se body dělily i na jejich hřišti .V utkání v Běšinech se kopaly tři penalty, hosté jednu, domácí dvě,  ale ta neproměněná v poslední minutě je stála zisk bodu.

Kvasetice - Dlažov 6 : 1 (2 : 1)

Domácí favorit vedle dalších šancí ke skórování  ještě neproměnil Kubáněm a Ballým dva pokutové kopy.

Rozhodčí : Brůha Zdeněk.
Diváků: 30, ŽK 1:3.
Branky: 17. Sládek František, 28. Hanzlík Josef, 63. Liška Petr, 79. Liška Petr, 85. Kubaň Aleš, 90. Kubaň Aleš - 34. Šít Martin

Bezděkov B - Křenice 0 : 1 (0 : 0)

Bylo  to  velmi  vyrovnané  utkání. I přes velký  tlak  domácího  mužstva ve  druhém  poločase,  hostující  mužstvo nakonec  uhájilo  jednobrankové  vítězství.

Rozhodčí: Jedlička Pavel

Diváků: 50, ŽK 2:6, ČK 0:1.
Branky: - 55. Červeňák Roman

Ježovy - Měcholupy B   2 : 2 (1 : 1)

V nervózním utkání skóre otevřel již ve 3.minutě hostující  Lehečka. V 8.minutě Novák z penalty vyrovnal a když v 77.minutě Kašpar skóre otočil ve prospěch domácích zdálo se že vykročili na vítězstvím. Remízový král tým Ježov ani tentokráte tradici neporušil a v 91.minutě si připsal další plichtu, když Michal Kanta přehodil jejich brankáře a srovnal na 2:2. Domácí tak dvojnásobně mohou mrzet  dvě nevyužité šance  Jiřího Pytelky a M.Tomana které jim brankář hostů zlikvidoval a který zlikvidoval i další tutovku , když kryl nařízenou penaltu.

Rozhodčí : Diviš

Diváků: 30, ŽK  1:2, ČK 1:1 (60.min. Čížek Jiří – Lehečka Josef ml.)
Branky: 8. Novák Richard, 77. Kašpar Václav - 3. Lehečka Josef, 91. Kanta Michal

Měčín B - Spůle 9 : 1 (6 : 0)

Devět branek v síti hostů hovoří o tom, kdo byl pánem tohoto zápasu na hřišti.
Rozhodčí: Šafránek Jan

Diváků: 75, ŽK 1:1.
Branky: 17. Krotký Zdeněk, 26. Kodýtek Jan, 28. Kadlec Petr(PK), 31. Krotký Zdeněk, 36. Kadlec Petr, 43. Kodýtek Jan, 58. Kadlec Petr, 74. Kroupa Jiří, 83. Kroupa Jiří - 90. Petr Radovan.

Běšiny - Týnec B   3 : 4 (2 : 1)
Domácí se nechali čtyřikrát zaskočit stejným hráčem , Jindřichem Hrudičkou  který rozhodl o všech brankách hostů z toho v 75.minutě z penalty. Domácí proměnili pokutový kop ve 30.minutě  Zdeňkem Vítovce, ale tentýž hráč již  ze značky pokutového kopu v 90.minutě úspěšný nebyl a domácím tak unikla jedinečná možnost alespoň získat jediný bod.

Rozhodčí: Černý Miroslav

Diváků: 20, ŽK 1:2.
Branky: 30. Vítovec Zdeněk, 67. Kocum, 87. Vítovec Zdeněk - 25. Hrudička Jindřich, 43. Hrudička Jindřich, 75. Hrudička Jindřich, 80. Hrudička Jindřich

Bolešiny - Vrhaveč B  4 : 0 (2 : 0)

Domácí si dokázali prosadit, herně ovládli zápas ve kterém si vytvořili celou řadu brankových příležitostí. Z nich pouhé čtyři skončily v brance vrhavečské rezervy, ale i to stačilo na bezpečné a zasloužené vítězství.

Rozhodčí: Holeček Miroslav

Diváků: 70, ŽK 1:3
Branky: 21. Slováček David, 33. Ruža Pavel, 60. Hladík Petr, 61. Jandík Josef