III.třída muži - 24 .kolo : 4.-5.6.

III. TŘÍDA

Nejaktuálnější výsledky

Veřechov po roce slaví další úspěch

Po ročním působení v roli nováčka III.třídy slaví veřechovský fotbal další úspěch. Letošním ročníkem prošel tento tým  jako nůž máslem . Bez velkých obtížích dokázal být jako první v cíli a zajistil tak historický úspěch klubu, postup do okresního přeboru. Určitou  černou tečnou nad  jeho působením v tomto ročníku je dvanáct udělených červených karet. Ani toto množství vyloučených  neoslabilo bojovou morálku týmu vedeného legendou místní kopané ing. Jaromírem Hnídkem a nečekaný úspěch se dostavil. Blahopřejeme!

Neznašovy - Strážov B 3 : 0 (3 : 0)

Hosté nesplnili očekávání. Nechali se v prvním poločase zaskočit důrazem domácích fotbalistů kteří  se dařilo a o svém úspěchu rozhodli i lepší  koncovkou. Po přestávce si již

svůj tříbrankový náskok pohlídali.
Rozhodčí: Habada Vladislav

Diváků: 40, ŽK 2:0
Branky: 14. Voráček Pavel, 22. Langmajer Vladimír, 38. Mundl Martin

H.M.Boží - Kolinec 5 : 2 (3 : 0)

Radek Bernard

Domácí začali tentokráte sobotní zápas ve velkém stylu a již ve 2. minutě kopali pokutový kop za podražení D. Valenty v v pokutovém území  hostů. Nařízenou penaltu s přehledem využil sám faulovaný  1:0. I po vstřelené brance pokračovali domácí v atraktivním fotbale, který se divákům musel líbit. V 10.minutě akcí na jeden  dotek mohl zakončit do nekryté branky Z. Hoffmann, ale balón šel těsně vedle pravé tyče soupeřovi branky. Naštěstí se v 15. minutě prosadil velice agilní J. Murcko, který po podobné akci již napnul soupeřovu síť - 2 : 0. Skóre výborného I. poločasu ze strany domácích uzavřel jejich nejlepší střelec D. Valenta po další nádherné akci - 3 : 0. Ve druhém poločase se osmělili i Kolinečtí a v 63. minutě zakončoval J. Hanus - 3 : 1. Horáci v tu chvíli zase zapnuli na plné obrátky a po třech  minutách zvyšoval dobře hrající a konečně i produktivní J. Murcko  na  4 : 1. Důležitý moment se odehrál v 78. minutě , když šel sám na branku Valenta, jenž si chtěl obhodit vyběhnuvšího brankáře mimo pokutové území, ale ten hrál úmyslně rukou, za což jej rozhodčí Vondráček poslal předčasně pod sprchy. Hosté ovšem nesložili zbraně a v 81. minutě  využili slabou koncentraci domácí obrany, když skóroval L. Joza. Poslední korekci výsledku ovšem učinili domácí, za které dovršil svůj hatrick J. Murcko a opět nádherně zakončil na 5 : 2, čímž oplatili porážku soupeři z podzimu. Horáci tak vybojovali desáté  vítězství a potvrdili formu z jarních odvet.

Rozhodčí : Vondráček Václav

Diváků: 70, ŽK 1:1, ČK 0:1(78.Suk)
Branky: 15.,66.,88. Murcko Jarmil , 2.a 37.Valenta Dušan, - Joza Ladislav, Hanus Josef

Horažďovice B - Hrádek B  1 : 2 (0 : 1)

Kdyby domácí v tomto duelu zvítězili měli by už postup do okresního přeboru jistý.  Hosté však nepřijeli odevzdaní a posíleni několika hráči A mužstva předváděli v první půli hru plnou aktivity a důrazného napadání. K vidění byl tedy od první minuty oboustranně hezký fotbal. Domácí působili nervóznějším dojmem a nedokázali se střelecky prosadit, tak jak by si představovali. Několik nebezpečných brejků hostů  domácí obrana zachraňovala na poslední chvíli. Když už se zdálo , že v první části hry  branka nepadne udělal chybu domácí předstoper M.Forman , nepokryl si dostatečně přihrávku, prohrál osobní souboj a z následného brejku dali hosté první gól, navíc do šatny. Domácí to ale nepoložilo a do druhé půle nastoupili s odhodláním zvrátit pro ně nepříznivý stav. V 51. minutě se střelecky prosadil výborně hrající Petr Macoun a vyrovnal na 1:1.  Domácí zlepšili rozehrávku, pomalu získávali převahu, ale nebyli schopni účinně zakončit svoje útoky. V 80 minutě přišla další chyba v rozehrávce, M. Forman nastřelil protihráče, odrážený míč se dostal k hostujícímu útočníkovi ten ho zatáhl do vápna, kde ho kryl R.Jánský, avšak střet posoudil rozhodčí jako faul a kopal se pokutový kop, který hostující Hošek proměnil. Domácím se navíc nechal za druhou žlutou kartu vyloučit J. Želíska a tak dohrávali v deseti. Přesto si vytvořili tlak a mohli ještě vyrovnat, jejich muška však byla nepřesná a když hosté nastřelili z protiútoku jen břevno a domácí nezužitkovali poslední rohový kop ,vyšli  nakonec z tohoto duelu vítězně hosté.

Branky : 51. Macoun Petr – 44.Prexl Jan,  80. Hošek (PK)
Rozhodčí : Presl
Diváků : 30, ŽK 4:3, ČK 1:0(82.Želíska Jan  2 ŽK)

Chanovice B - Měcholupy 3 : 1 (1 : 1)
Vyrovnaný zápas ve kterém se o třech bodech rozhodovalo až v jeho závěru. Domácí v něm byli zásluhou střelecky disponovaného Vivatenka úspěšnější a jeho hattrick jim otevřel cestu k další tříbodovém zisku.

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 40, ŽK 1:1
Branky: 21. Vivatenko Jurij(PK), 79. Vivatenko Jurij, 88. Vivatenko Jurij - 27. Palát Rostislav

Veřechov - Týnec A 4 : 2 (2 : 0)

Domácí šli v tomto zápase společně za svým cílem , zajištěním třech bodů nutných k postupu. Vytvořili si až čtyřbrankový náskok . Po něm v závěru polevili a dovolili snaživému soupeři dvěma góly Vlastimila  Knotka korigovat výsledek.
Rozhodčí: Vizingr Štěpán Diváků: 30
Branky: 10. Raška Pavel, 23. Raška Pavel, 55. Podzimek Josef, 81. Košnar Stanislav - 83. Knotek Vlastimil, 87. Knotek Vlastimil

Janovice B - Velhartice 1 : 2 (1 : 1)
Janovická rezerva si prohrou v v domácím prostředí zkomplikovala boj o záchranu.

Rozhodčí: Dolejš Jiří