IV.třída mužů , skupina A – 22 .kolo : 21.-22.5.

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

V JEŽOVECH SE BODY DĚLILY

Ze zápasů 22.kola této skupiny IV.třídy se hrála dvě zajímavá derby. V Ježovech přivítali domácí o místní pouti svého velkého rivala z Křenic. Hosté potvrdili, že na jaře jsou v laufu a zápas nakonec skončil stejně jako na podzim v Křenicích dělbou bodů. V dalším derby v Bezděkově překvapivě ztratili domácí tři body s Dlažovem. K   vítězství  hostů přispěl rovněž vedoucí brankou  Eda Duda,  který se tak rozpomněl na svoje dřívější úspěšná střelecká léta. Po minulém kole ve kterém se nedostavili k utkání dva týmy se bude opět stanovovat další výsledek od zeleného stolu, neboť k utkání do Neznašovech s týncem B nepřijelo béčko Měcholup.

Bezděkov B - Dlažov 1 : 3 (1 : 3)

Začátek patřil favorizovaným domácím kteří od sedmé minuty vedli brankou Tesky. O výsledku se rozhodovalo mezi ve třetí desetiminutovce. Po vyrovnání které zařídil ve 20.minutě z pokutového kopu Charouz přidal druhou branku Dlažov Eda Duda tečovanou střelou z trestného kopu a o čtyři minuty na to zvýšil Šmíd na 1:3. Hosté si výsledek hlídali a když závěrečný tlak domácích kteří hráli přesilovku byl neúspěšný byli to oni kdo se radovali

ze zisku bodů.
Rozhodčí: Černý Miroslav

Diváků: 40, ŽK 4:2, ČK 0:1
Branky: 7. Teska Ondřej - 20. Charouz Josef, 24. Duda Eduard, 28. Šít Martin

Ježovy - Křenice 1 : 1 (0 : 1)

Utkání mělo všechny znaky derby. O  každý metr hřiště se úporně bojovalo a při jednou ze soubojů došlo k nezaviněné srážce dvou domácích hráčů na kterou doplatil  jeden z nich který musel být přivolanou rychlou záchranou pomocí odvezen s otřesem mozku do nemocnice.  Třetí tým tabulky vedl brankou svého kanonýra  Josefa Fraitag. Vyrovnání zařídil Michal Toman,který nejdříve měl smůlu kdy jeho střela trefila spojnici břevna a tyče křenické

branky , ale v 74.minutě byl úspěšnější a zařídil, že body se dělily.
Rozhodčí: Vondráček Václav

Diváků: 90, ŽK 0:2.
Branky: 74. Toman Michal - 39. Fraitag Josef

Bolešiny - Kvasetice 2 : 7 (2 : 5)

Začátek zápasu byl vyrovnaný, domácí měli  i mírně herně navrch , ale velké hrubice v obraně posadili do sedla hosty. Ti hrozili z rychlých brejků a  znovu prokázali, že v koncovce jsou

velmi zkušení a do poločasu vy vytvořili rozhodující náskok.
Rozhodčí: Dušek Václav

Diváků: 50, ŽK  2:2.
Branky: 15. Šafránek Stanislav, 28. Hladík Petr - 11. Kubaň Aleš, 19. Hanzlík Josef, 29. Hanzlík Josef, 38. Hanzlík Josef, 43. Kubaň Aleš, 56. Ballý Pavel, 73. Kubaň Aleš

Měčín B - Vrhaveč B 2 : 2 (1 : 1)

Na vedoucí úspěch hostů který dal ve 35.minutě Lažánek mohli domácí odpovědět o dvě minuty později, ale brankář Kodýtek nedokázal být úspěšný z nařízené penalty. Přesto se podařilo Měčínu zachránit bod v hodině dvanácté, respektive minutu před koncem kdy vyrovnal Kubík.

Rozhodčí: Paleček Martin

Diváků: 60, ŽK  1:2.
Branky: 40. Netrval Miroslav, 89. Kubík Václav - 35. Lažánek Karel, 75. Franěk František

Běšiny - Švihov B 0 : 4 (0 : 1)

Domácí se k utkání nesešli a tak museli nastupovat v kombinované sestavě a dokonce zahajovali pouze s devíti hráči. Hosté naopak přijeli posilněni o hráče kteří oblékají dres prvního týmu  a to bylo pro osud výsledku rozhodující.
Rozhodčí: Diviš Robert

Diváků: 25, ŽK 1:0.
Branky: - 18. Čížek Radek, 55. Kudják Miroslav, 60. Kudják Miroslav, 85. Bláha Jiří

Týnec B - Měcholupy B  nehráno

Výsledek utkání zbývá stanovit pro řídící STK, neboť hosté z Měcholupy se k utkání nedostavili.