III mužů 20.kolo : 7. – 8.5.

III. TŘÍDA

Veřechov opět doma na body nedosáhl

Již po druhé za sebou v domácím prostředí na body nedosáhl na podzim suverénní lídr tabulky Sokol Veřechov. Po prohře  v předcházejícím domácím zápase 0:3 s H.M.Boží prohrál opět doma s Kolince a znovu nedal ani branku a to se tomuto úspěšnému týmu z předcházejících měsíců nestávalo. Zranění několika opor a disciplinární postih dalších hráčů na čele s kapitánem Želízkem se  poznamenalo  výrazně na tomto posledním domácím neúspěchu. Stalo se tak co málo kdo čekal, že téměř jasný vítěz nakonec bude muset perně bojovat i o možnost postupu ze druhého místa.Nepříliš radostné vzpomínky na tento ročník budou  mít v souvislosti se Sokolem Neznašovy hráči Sokola Plánice. Po podzimní debaklu v Neznašovech 10:0 prohráli  s tímto soupeřem vysoko 1:4 i nyní doma  a skóre 1:14 hovoří jasně v jejich neprospěch.

Horažďovice B - Hory Matky Boží   2 : 0 (0 : 0)

Michael Forman

Domácí sice měli herní převahu, ale nevytvářeli si šance a protože ani hosté neproměnili dvě slibné příležitosti skončil poločas bez branek. Ve druhém poločase měli domácí opět mírně navrch, ale gól přišel až po akci Želíska a Beneše. Jejich kombinace na jeden dotek skončila gólovou střelou dorostence Želíska. Domácí se uklidnili, a trpělivě čekali na další šancí. Ta přišla po několikanásobném odstřelování branky hostujícího gólmana, když křižnou střelou vše propálil Pojžárek a pojistil tak domácím vedení.

Branky : 64. Želíska Jan, 76. Pojžárek Ondřej
Rozhodčí : Lažánek Karel
Diváků : 30, ŽK 2:1.

Plánice - Neznašovy 1 : 4 (0 : 2)

Ve velkých výkyvech v jarních výsledcích pokračovali domácí i v tomto zápase.Po té když  doma porazili vysoko 4:0 vedoucí Veřechov  ztratili body následně s béčkem Dukly Janovice a nyní i se Sokolem Neznašovy.

Rozhodčí: Šindelář Petr

Diváků: 40
Branky: Šnejdar Karel - 16. Voráček Pavel, 44. Voráček Pavel, 77. Zajíc Zdeněk, 92. Voráček Václav

Janovice B - Hrádek B 2 : 0 (0 : 0)

Hosté přijel do Janovic v kombinovaném složení a neměl proti dobře hrajícímu celku Dukly B naději na úspěch. Zápas skončil přesto pro ně lichotivým výsledkem zásluhou nízké produktivity domácích střelců. Uspěl jen zkušený Václav Slivoň který nakonec zápas dvěma góly  také rozhodl.
Rozhodčí: Abraham Josef

Diváků: 40, ŽK 0:2, ČK 0:1 (73.Brejcha 2x ŽK)
Branky: 53. Slivoň Václav, 65. Slivoň Václav

Chanovice B - Strážov B 2 : 5 (1 : 4)

První půlhodinovce pořádali domácí ve své obraně den otevřených dveří a  to je stálo tři inkasované branky. Střelecky se chytil jeden z nejlepších kanonýrů soutěže Václav Janda který dal  hattrick. Domácím svitla naděje hned v úvodní minutě druhé půle kdy Brejchou snížili , Hosté  dohrávali o deseti bez vyloučeného Pangerla. Domácí nebyli nebezpeční a když neproměnili v 64.minutě ani Kubáněm ani penaltu, ani  Brejchou další  dvě gólové šance nebylo o vítězi pochyb.
Rozhodčí: Bala Petr

Diváků: 20, ŽK 2:2, ČK: 0:1 (67. Pangerl Josef )

Branky: 40. Kubaň Jan, 46. Brejcha Václav - 16. Janda Václav, 20. Janda Václav, 22. Pangerl Josef, 33. Nový Petr, 60. Janda Václav

Veřechov - Kolinec 0 : 2 (0 : 0)

Domácí sehráli smolnou partii. Ve vyrovnaném zápase prohrávali od 68.minuty. V době kdy se snažili o vyrovnání dal v poslední minutě pojistku v podobě druhé branky hostující Kopp. K marodce domácích se přidal ještě kanonýr Pavel Raška a to bylo na jejich hře v koncovce znát.
Rozhodčí: Šmrha Miroslav

Diváků: 40, ŽK 2:2.
Branky: - 60. Hanus Josef, 90. Kopp Josef

Týnec A - Zavlekov 3 : 1 (3 : 1)

V 11.minutě  dorážka Kubového znamenala vedoucí branku Týnce. Na 2:0 zvýšil v 15.minutě z penalty Mužík a úspěšnou první půlhodinku uzavřel z trestného kopu

Hála a upravil skóre na 3:0. Hosté o šest minut později ze závaru před týneckou brankou snířili Václavem Soumarem a to bylo z důležitých momentů v tomto duelu již vše podstatné co rozhodlo o jeho výsledku.

Rozhodčí: Petrželka František

Diváků: 30, ŽK 2:4.
Branky: 11. Kubový Pavel, 15. Mužík Radek, 30. Hála Vladimír - 36. Soumar Václav

Měcholupy - Velhartice 2 : 1 (0 : 1)

Souboj dvou potenciálních uchazečů na postup  probíhal za deště který ovlivnil hru obou jeho aktérů. Domácí museli dohánět jednobrankový náskok hostů kteří hrozili z rychlých brejků a z jednoho z nich ve 34.minutě Prunel skóroval. Zodpovědnost za výsledek vzal na sebe Johánek, který tři minuty po přestávce vyrovnal a osmnáct mi nut před koncem dal i vítěznou branku.
Rozhodčí: Lecjaks Ladislav

Diváků: 55, ŽK 1:1
Branky: 48. Johánek Jiří, 72. Johánek Jiří - 34. Pruner Milan