OP dorostu – nástavba o umístění na 1.-8.místě

OP dorostu  – nástavba   - o 1.-8.místo

Svatobor na body ve Strážově nedosáhl

Do nástavby okresního přeboru dorostu která   navazuje na souboje v základních skupinách o celkové pořadí a ve které půjde o to, kdo postoupí do krajské soutěže. Ze základních skupin si družstva přenesla body získané ze vzájemných zápasů s týmy ze skupiny se kterými hrála a v nástavbě se s nimi již nestřetnou. Nejvíce si do finálové skupiny přinesl Svatobor Hrádek a je tím pasován do role velkého favorita. V prvním kole se mu však na hřišti ve Strážově nedařilo a utrpěl zde vysokou prohru. Zápasy v Mochtín  a v Janovicích skončily dělbou bodů, když branky v těchto remízových duelech zápasech padly již v úvodních dvaceti minutách.

Mochtín - Sušice B 1 : 1 (1 : 1)
Hosté na vedoucí branku Mochtín ze 12.minuty odpověděli za čtyři minuty vyrovnáním a jelikož v dalším průběhu šancíc na obou stranách ke skórování nebylo body se dělily.

Rozhodčí: Špitalský Milan. Diváků: 15. ŽK 0:1
Branky: 13 Kubala Petr -17. Nauš Miloš

Měcholupy - Nezamyslice 5 : 0 (3 : 0)
V Měcholupech domácí třetí tým ze skupiny A hostil druhý v pořadí skupiny B . Tato konfrontace vyzněla zcela jednoznačně ve prospěch  měcholupských dorostenců.

Rozhodčí: Vondráček Václav . Diváků: 30. ŽK 2:2.
Branky: 14. Kaňák Jan, 35. Blahouš Lukáš, 43. Kaňák Jan, 72. Valečka Tomáš, 90. Kanta David

Strážov - Hrádek 4 : 0 (2 : 0)
Po opatrném začátku byli ke vstřelení branky blíže hosté kteří v 15.minutě nastřelili tyč. Ve 27.minutě uplatnil svůj důraz domácí Josef Kolář který využil nedorozumění mezi obráncem a brankářem Svatoboru a poslal domácí do vedení. Po trestném kopu domácích si ve 37. minutě pro centrovaný míč vyběhl gólman hostů, ten ale neudržel v náručí a pohotový Čermák zvýšil na 2:0. V 78.minutě byl hostům vyloučen zcela zbytečně Adamec . V 81. minutě pronikl do pokutového území Choluš , by faulován a nařízenou penaltu Čermák proměnil. Na konečných 4:0 zvýšil v nastaveném čase Petr Kolleross.

Rozhodčí: Černý Miroslav. Diváků: 30.
Branky: 27. Kolář Josef, 37. Čermák Josef, 81. Čermák Josef, 91. Kollross Petr
ŽK  3 : 4, ČK: 0:1 (78. Adamec Martin).

Janovice - Pačejov 1 : 1 (1 : 1)
Domácí vytěžili z výrazné převahy v prvním poločase jen jedinou branku. Jejich jednobrankový náskok se Pačejovu podařilo zlikvidovat . Druhá půle se odehrávala od vápna k vápnu bez gólového efektu.

Rozhodčí: Krejčíř Karel . Diváků: 50
Branky: 12. Vencl Tomáš - 16. Ticháček Josef