IV.třída mužů sk. B 18.kolo : 23.-24.4.

IV. TŘÍDA – skupina B

VELKÝ BOR SE POSTARAL O VELKÉ PŘEKVAPENÍ

Překvapení se zrodilo na hřišti ve Velkém Boru kde domácí tým  konečně na jaře zabral a výsledekm jejich snahy je vítězství nad horkým kandidátem na postup Sokolem Hartmanice! Další zajímavé utkání se hrálo na půdě lídra tabulky v  Kašperských Horách . Zde viděli diváci osm branek které většinou pramenily z hrubých chyb v obranných řadách obou soupeřů. Více jich udělali hosté a tak si domácí třemi body upevnili svoje vedoucí místo v tabulce.

Velký Bor - Hartmanice 1 : 0 (0 : 0)

O výsledku vyrovnaného duelu rozhodla 53.minuta. Po faulu na pronikajícího Jana Němce se kopala proti hostům penalta, kterou František Trubač proměnil . Domácí pak nadšeným, obětavým a bojovným  výkonem jednobrankové vedení udrželi.
Rozhodčí: Fořt Ondřej Diváků: 50
Branky: 53. Trubač František

Žichovice B - Rabí 2 : 0 (1 : 0)

Očekávané místní derby  mohl výrazněji pro domácí rozhodnout Bala , ale jeho tři vyložené šance gólem neskončily. Přesto se prosadil ve 40.minutě  kdy usměrnil. Centrovaný míč hlavičkou vedle tyče do branky hostů. Definitivní pojistu třech bodů dal až v 83.minutě Ladislav Stulík, který využil poskytnuté výhody rozhodčím a stanovil konečný stav tohoto derby.
Rozhodčí: Jedlička Pavel Diváků: 50
Branky: 40. Bala Petr, 83. Stulík Ladislav

Sokol N. Hory - Soběšice 0 : 4 (0 : 1)

Domácí  byli hostům v prvním poločase vyrovnaným soupeřem . Když  neproměnili vyloženou šanci Křížem který z malého vápna  po přihrávce od Kareše minul,byli to hosté   kteří potrestali chybu domácí obrany kteří šli do vedení střelou ze skrumáže.V druhém poločase domácím přestala hrát záloha a hosté postupně převzali iniciativu a po přesných dvou hlavičkách z rohových kopů rozhodli zápas ve svůj prospěch.

I když domácí celý druhý poločas zaostali za svými výkony z předchozích zápasů mohli alespoň vstřelit čestný úspěch, ale Kluch přihrávku od Kareš v pokutovém území Soběšice  tak dlouho zpracovával,až z toho nakonec nic nebylo.
Rozhodčí: Brůha Radek Branky: - 24. Řehoř Jaromír, 52. Vaněk Jaromír, 66. Požárek Adam, 70. Požárek Adam

Kašperské Hory - Svéradice B 5 : 3 (2 : 2)

Kladem utkání byla otevřená hra ze strany hostů kteří dvakrát vedli a v 77.minutě vyrovnali na 3:3, ale závěr již patřil domácím.
Rozhodčí: Steinbach Jiří Diváků: 110. ŽK 1:2.
Branky: 27. Jírovec Miroslav, 41. Mika Roman, 59. Chlada Vít, 79. Jírovec Miroslav, 86. Jírovec Miroslav - 26. Koutenský Miroslav, 30. Petrášek Michal, 77. Brabec Jaroslav

Nezamyslice B - Milčice 2 : 2 (0 : 1)

V nervózním zápase dokázali domácí otočit jednobrankové vedení Milčic, ale nakonec došlo na dělbu bodů.
Rozhodčí: Bauer František

Diváků: 40. ŽK 2:0.
Branky: 53. Třešňák Martin, 58. Mráz Tomáš - 23. Bláha Vladislav, 67. Havlík Hanuš

Malý Bor - Pačejov B 4 : 2 (2 : 0)

Vyrovnané utkání ve kterém měli domácí lepší střeleckou mušku.
Rozhodčí: Kulík Vladimír Diváků: 70
Branky: 33. Heřman Pavel, 43. Heřman Pavel, 62. Heřman Josef, 85. Heřman Josef - 62. Strolený Václav, 75. Křevký Radek