III mužů 18.kolo : 23.-24.4.

III. TŘÍDA

JANOVICECKÁ REZERVA PROHOSPOŘILA BODY ZÍSKANÉ V PLÁNICI

V minulém kole dokázala janovická rezerva přivést překvapivě body z Plánice . Tyto plusové body ale nyní doma prohospodařila a nechala si odvést body ze svého hřiště. Tím si opět zkomplikovala cestu za záchranou. Dlouhotrvající problémy se sestavou má rovněž rezerva Chanovic a to jí způsobilo, že  stále více propadá ke dnu tabulky. V horních patrech tabulky kráčí vedoucí tandem dvou nováčků soutěže z Horažďovicka směle za cílem kterým ne postup do okresního přeboru.

Horažďovice B - Plánice 3 : 1 (1 : 0)

Horažďovičtí se poprvé prosadili po kombinační akci, když přihrávku Svobody proměnil Jelínek ve vedoucí gól. Jelikož  domácí žádnou šanci neproměnili a hosté se k žádné šanci ani nedostali skončil tímto výsledkem první poločas. Ve druhé půli domácí znovu dobývali hostující obrannou tvrz, kterou nakonec pokořil střelou z vápna až čtvrt hodiny před koncem utkání M.Lávička. To už však hosté dohrávali o deseti, když střídající hráč Plánice dostal za kritiku rozhodčího červenou kartu. Třetí gól vstřelil J.Beneš po chybě hostujícího gólmana v rozehrávce. Domácí obranu pokořil až 6. minut před koncem utkání, hezkou individuelní akcí hostující Novák.
Rozhodčí: Pressl Václav

Diváků: 20. ŽK  1:0, ČK 0:1.
Branky: 20. Jelínek Libor, 75. Lávička M., 80. Beneš Jiří - 84. Novák David

Chanovice B - Neznašovy 0 : 2 (0 : 1)

Problémy se sestavením týmu se nevyhnuli domácím ani tentokrát. Hosté působili fotbalovějším dojmem se  ve 14.minutě  ujali šťastně vedení. Po rozehraném přímém kopu střelu tečoval          Žák a ta skončila u vzdálenější  tyči domácí branky. V dalším průběhu si ani jeden kolektiv nevytvořil vyložené šance. Pojistku zisku bodů pro Neznašovy přidal po rychlém brejku v 78.minutě Ponocný.
Rozhodčí: Šmrha Miroslav

Diváků: 30. ŽK 2:0.
Branky: - 14. Zajíc Zdeněk, 78. Ponocný Pavel

Týnec A - Strážov B 1 : 3 (0 : 2)

Výsledek odpovídá průběhu hry  a body si ze  souboje dvou rezervním týmů odváží po zásluze hosté. Utkání mohl za stavu 0:2 rozhodnout z penalty Fremut, ale neuspěl a v zápětí domácí dali kontaktní branku, ale vlastní branka Fišera jim vzala další vítr z plachet .
Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 40. ŽK 1:0.
Branky:  65.Janoušek David - 15. Pangerl Josef, 31. Pangerl Josef, 72. vlastní.

Měcholupy - Kolinec 1 : 1 (1 : 1)

V prvním poločase byli lepší favorizovaní domácí a získali Palátem jednobrankové vedení. Hosté ve 38.minutě  ještě nastřelili   tyč, ale o minutu později  již Flosman byl přesnější a vyrovnal.  Po přestávce stála smůla na straně domácích kteří ve 49.minutě rovněž trefili tyč, ale branky se již diváci nedočkali. Měcholupy dohrávali dvanáct minut o deseti bez vyloučeného Flodra.
Rozhodčí: Hájek Zdeněk Diváků: 40.
Branky: 25. Palát Rostislav - 39. Flosman Jan
ŽK 1:2, ČK: 1:0(78.Flodr Jiří)

Veřechov - Hrádek B 2 : 1 (1 : 0)

O místní pouti se hrál otevřený pohledný fotbal . Radost z vítězství domácích které zařídil  svojí brankou Luboš Král tři minuty před koncem pokazilo zbytečné vyloučení Josefa Podzimka.

Rozhodčí: Bala Petr

Diváků: 110. ŽK 1:3, ČK:  1:0(75. Podzimek Josef).

Branky: 27. Otáhal Vlastimil, 87. Král Luboš - 52. Šebesta Václav

Velhartice - Zavlekov 3 : 2 (2 : 1)

Klára Hrdličková

Zavlekov je zatím na poslední příčce v tabulce, ale domácími byli vědomi toho, že to nebude vůbec jednoduchý soupeř  v poražení a to se i v průběhu zápasu potvrdilo. Velhartice vstoupily do hry s velkým nasazením a první čtvrthodinku hrály pěkný útočný fotbal. V 10. minutě byl u postranní čáry faulován L.Pilík a následný kop si připravil M.Pruner. Ten míč namířil přímo před zavlekovskou branku, kde již číhal M.Vilikovský, který ve skluzu krásně zakončil. Velhartice hrály v klidu a měly spoustu pěkných šancí. Pěkný moment byl ve 12. minutě, kdy M.Pruner z půle nacentroval míč P.Poledníkovi, který po zpracování vystřelil dělovku na bránu. Míč ji, ale bohužel o půl metru míjí. Mezi diváky to ve velhartickém dolíčku jenom zašumělo. V 16. minutě po vhozeném autu M.Prunera se k míči dostal P.Fleisig. Ten přihrává L.Pilíkovi a ten z otočky levačkou opět úspěšně zakončuje. Velhartický dvoubrankový náskok, ale netrval dlouho. Hráči se vedením nechali ukolébat a hra začala být nervóznější a přihrávky hráčů z Velhartic byly velmi nepřesné. Lehce odevzdávali míč protihráčům, kteří využili šance a ve 21. minutě po průniku podél postranní čáry a následném centru Petr Hlavín střílí gól. Zavlekov měl mnoho šancí a několik rohových kopů. První vyráží hlavou domácí P.Hrdlička a druhý rukama brankář L.Waldmann. Velhartice se dostaly pod tlak, ale do půle náskok udržely.

Do druhé poloviny jsme šli hlavně s tím, udržet si vedení a případně si ho i pojistit,ale to nebylo tak jednoduché. Zavlekovští se s prohrou nechtěli smířit a promarňují několik šancí. V 58. minutě kopali hráči Zavlekova rohový kop a míč se dostal až k Václavovi Soumarovi, který ho umístil do domácí branky. Bylo vyrovnáno, ale ani ještě nebylo nic ztraceno. V 623. minutě si po faulu na P. Prosra míč u postranní čáry opět postavil M.Pruner. Míč doletěl k L.Pilíkovi, který ho přihrává na střed branky, kde již čekal připravený J.Bejvl a mohl úspěšně zakončit. Po dlouhé době se zase ozvaly ochozy. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Velhartice se snažily udržet náskok a Zavlekov vyrovnat, ale do konce zápasu se již skóre neměnilo. V 85. minutě ještě Velhartice mohly zvýšit náskok, kdy J.Starosta kopal Rohový kop, přesně mířený na hlavu M.Vilikovského, ten ale trefuje jenom ruce zavlekovského brankáře.

Rozhodčí: Habada Vladislav

Diváků: 100. ŽK 4:0.
Branky: 10. Vilikovský Miroslav, 16. Pilík Luboš, 63. Bejvl Josef - 21. Hlavín Petr, 58. Soumar Ota

Sestava domácí:Waldmann Luděk, Vilikovský Miroslav, Prosr Pavel, Bejvl J., Hrdlička Petr, Fleisig Petr, Pavel Ruda ( M.Bejvl ), Starosta J., Pruner Milan, Pilík Luboš, Poledník Pavel

Janovice B - H.M.Boží 1 : 3 (0 : 1)

Domácí hráli praktický celé utkání na půli soupeře , ale nedokázali proměnit ani vyložené šance . Soupeř se tří  šancí  třikrát skóroval a dal tak svému soupeři lekci z produktivity. Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 50. ŽK 0:2.
Branky: 69. Hošek Ladislav - 12. Karásek Jiří, 52. Hoffmann Zdeněk, 59. Karásek Jiří