ŽELEZNÁ RUDA SE VRÁTILA NA ČELO TABULKY

V Železné Rudě se dohrávalo poslední utkání 16.kola ve kterém horký kandidát na postup domácí tým měl za soupeře béčko Hradešic které bojuje o záchranu.Posilnění hosté dlouho vzdorovali, ale závěr zápasu vyšel jednoznačně pro domácí a ti se tímto vítězstvím vrátili zpět na čelo tabulky.

Železná Ruda - Hradešice B  6 : 2 (2 : 1)

Miroslav Sedlmaier

Rudolf Pavel

Domácí začali mohutným náporem  a během úvodních deseti minut si vytvořili dvoubrankový náskok. První branku vstřelil po centru Greinera nádherně hlavou J.Lehečka a na 2:0 zvýšil  po kombinaci s M.Loosem Greiner. Hosté odpověděli snížením brankou kterou dal Šašek.Hrálo se  na těžkém terénu na kterém domácí v další části zápasu  zahodili několik tutovek , když proti byl hlavně gólman hostů který svůj tým podržel.

Po přestávce se obraz hry z první půle nezměnil, ale s tím rozdílem, že si domácí příznivci museli na další branku počkat až do 66.minuty, kdy se v pokutovém území nejlépe orientoval J.Lehečka a zvýšil na 3:1. Hosté se v 74.minutě  vrátili zpět do hry kontaktní brankou kterou dal hlavou J.Kopal. Jejich marná snaha o vyrovnání je stála hodně sil a závěr  tak
patřil jednoznačně domácím,kteří po brankách Greinera (77.min.),Göndöra(79.min) a dorostence Trejbala (84.min.)stanovili výsledek na konečných 6:2.Navíc v 90.minutě neproměnil Halama penaltu, když trefil strážce svatyně hostů.

Branky: J.Lehečka 2, D.Greiner 2,A.Göndör ,A.Trejbal -  Fr.Šašek , J.Kopal
Rozhodci : Hájek
Diváků: 30, ŽK 1:3, ČK 0:1.