III mužů 17.kolo: 16.-17.4.

III. TŘÍDA

Kolinec - Velhartice 2 : 2 (1 : 1)

Domácí nevyužili šance, a proto i pres jejich velkou převahu skončilo utkání remízou.
Stínem tohoto derby je nedostavení delegovaného rozhodčího  Jedličky z Nalžovských Hor.

Rozhodčí: Hoffman Jiří Branky: 30. Riepl Jan, 58. Kohout Pavel - 30. Pruner Milan, 71. Pruner Milan

Neznašovy - Veřechov 1 : 2 (0 : 0)

Domácí v tomto zápase chtěli potvrdit, že se nevzdávají ambic na to, zasáhnout do bojů o medailové umístění. Do 70.minuty si udržovali  v duelu s vedoucím týmem tabulky herní převahu, ale přesto na body nedosáhli.

Rozhodčí: Veverka Jan Diváků: 20
Branky: Mareš Michal -  Košnar Stanislav,  Raška Pavel

H.M.Boží - Chanovice B 3 : 2 (1 : 1)

R.Bernard

Na dobrém terénu se za pěkného a mírně větrného počasí hrál napínavý zápas. Domácí začali utkání ve velkém stylu a v první čtvrthodince si vytvořili několik slibných šancí. Hodně vidět byla ve předu posila M. Hromádka, ale bohužel v 15. min musel odstoupit z důvodu zranění (výron). Od té chvíle přestali být horáci aktivní a naopak hosté měli několik příležitostí ke skórování, takže musel brankář R. Horejš prokázat své kvality. Běžela 25. minuta a horáci skórovali po rohovém kopu, když odražený míč usměrnil do soupeřovi branky ZD. Hoffmann - 1:0. Domácí ovšem vstřelená branka nevyhecovala k náporu, a tak hosté, ač přijeli s mladým kádrem doplněným kapitánem Brejchou, vycítili šanci a zcela zaslouženě před přestávkou vyrovnali Řehořem.
I začátek II. poločasu horáci pokračovali v nepřesvědčivém výkonu a svým divákům nepředváděli výkon mužstva, který zvítězil v minulém kole u lídra tabulky. Tuto skutečnost potrestali Chanovičtí vedoucím gólem kapitána Brejchy - 1:2, když jej domácí obrana nechala zcela volného v pokutovém území
a ten překonal bezmocného gólmana. Horáci vycítili, že jim již teče do bot a nechtěli připustit další překvapení kola na jejich účet. Vrhli se postupně na dobývání soupeřovi branky, a tak hostující gólman najednou nevěděl kam skočit. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. V 66. minutě po krásném centru od Zd. Hoffmanna skóroval koníkem hlavičkující kapitán L. Svoboda - 2:2. Od této chvíle se hrálo prakticky na jednu branku a diváci konečně viděli, strhující útočný fotbal v podání jejich týmu. Tentýž hráč mohl již za pár okamžiků rozhodnout,  ale jeho další hlavička "rybičkou" šla těsně vedle pravé tyče soupeřovi branky. V 72 minutě střílel z přímého kopu M. Chmelík, který poslal balón z 20 metrů přesně k tyči, ale hostující brankář bravurně vyrazil. Za chvilku zase přesně mířenou střelou Zd. Hoffmann málem překvapil brankáře Chanovic, když z dobrých 25 metrů mířil pod břevno, ale gólman konečky prstů střelu přibrzdil a při dopadu na zem ji ještě musel vyrazit mimo nebezpečí. Domácí se sice dožadovali branky, ale dobře rozhodující sudí Bala gól za brankovou čárou neviděl. Takže nakonec rozhodla 84. minuta, když chanovičtí ve velkém vápně podrazili pronikajícího Zd.Hoffmanna. Na značku pokutového kopu si postavil balón Jar. Karásek a s
přehledem skóroval - 3:2. Těsně před koncem mohli domácí výsledek ještě pojistit, když šli dva hráči na jednoho beka soupeře, ale J. Karásek se tentokráte ukopl. Domácí si po drtivém finiši body zasloužili, ale v podobě Chanovikého béčka našli velice zdatného soupeře, který jim nic zadarmo nedaroval. Takže horáci mohli slavit další cenné vítězství, které by je mělo
posunout do první poloviny tabulky.

Rozhodčí: Bala Petr Branky: 25. Hoffmann Zdeněk, 66. Svoboda Ladislav, 84. Karásek Jaroslav - 43. Řehoř Pavel, 56. Brejcha Václav

Plánice - Janovice B 1 : 3 (0 : 0)

Ve čtvrtém jarním kole zastavil plánickou úspěšnou sérii o záchranu bojující celek béčka z Janovic. Po nerozhodném prvním poločase na vedoucí branku hostů odpověděli domácí srovnáním skóre Davidem Novákem. Přetahované o vítězství naznačila směr v 79.minutě kdy Kocík získal opět vedení na stranu Dukly a to jistil v nastaveném čase Petr Výtisk.
Rozhodčí:
Petrželka František Diváků: 40
Branky: 57. Novák David - 52. Kološ Radim, 79. Kocík Tomáš, 91. Výtisk Petr

Hrádek B - Týnec A   0 : 2 (0:2)

Podrobnosti nehlášeny

Strážov B - Měcholupy 1 : 1 (1 : 0)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou dělbou bodů. Ve 36.minutě  se o vedení hostů po závaru před měcholupskou brankou postaral svým důrazem Václav Janda. Po přestávce využil chybného odkopu od branky Petelík a vrátil ho pohotově do svatyně domácích.
Rozhodčí: Bauer František Diváků: 80. ŽK 1:1.
Branky: 36. Janda Václav - 48. Petelík Radek

Zavlekov - Horažďovice B 0 : 7 (0 : 4)
Hosté spáchali na domácí sarajevský atentát. Překvapení se jako na podzim v Horažďovicích kde vyhrál Zavlekov nekonalo. Hosté tentokráte do puntíku  splnili papírové předpoklady.

Rozhodčí: Holeček Miroslav Diváků: 60
Branky: - 12. Forman Michael, 34. Kavale Luboš, 38. Jelínek Libor, 45. Stulík Jaroslav(PK), 65. Jelínek Libor, 70. Hlaváč Jaroslav(PK), 90.Slepička