III mužů 16.kolo : 9.-10.4.

III. TŘÍDA

ČEST  BÉČEK ZACHRAŇOVALY JEN HORAŽĎOVICE

Překvapením skončilo utkání na hřišti lídra tabulky ve Veřechově. Domácí tým se nechal zaskočit vyloučením Romana Šatry a v pohodě hrající hosté si odvezli nečekané tři body.

Přemožitel Vořechova z minulého kola Sokol Plánice si vedl úspěšně i venku, když dokázal vybojovat v Chanovicích tři body, ale uštědřil místnímu omlazenému  béčku vysokou porážku.Dva góly plánického Nováka ho vyneslo do čela střelecké tabulky.  Pět branek si od váží další B tým v soutěži Svatobor Hrádek z Měcholupy a s prázdnou se vrátila i rezerva Strážova z Velhartic. Jediným úspěšným béčkem byla Horažďovická rezerva která v souboji s dalším béčkem z Janovic ale musela o tři body perně bojovat.

Týnec A - Neznašovy 1 : 0 (0 : 0)

Slušně hrané utkání vyhrálo lepší domácí mužstvo , které podržel kvalitním výkonem brankář Michal Janek.  O těsném vítězství v duelu dvou rivalů hraném na hřišti ve Vrhavči rozhodla 52.minuta kdy střela Fišera z hranice velkého vápna skončila v síti hostů .
Rozhodčí : Petrželka František . Diváků : 20.ŽK 3:1.

Branky: 52. Fišr Michal

Měcholupy - Hrádek B 5 : 0 (2 : 0)
Na první  jarní vítězství si jeden z aspirantů na postup musel počkat do třetího kola. Na přesvědčivém vítězství má zásluhu i autor dvou branek Novák, který se konečně po delší době dokázal střelecky prosadit.

Rozhodčí: Husník Václav Diváků: 50
Branky: 28. Kanta Jan, 34. Novák Petr, 78. Petelík Radek, 83. Kroupa Luboš, 89. Novák Petr

Chanovice B - Plánice 1 : 7 (0 : 2)
Domácí měli problémy se sestavou a tak muselo zaskočit několik dorostenců. Po přestávce   hosté  využili chyb v domácí obraně  a začali se výrazněji prosazovat  , když  třikrát uspěl Novák a vedle něho se do listiny střelců napsali Plášek s Průchou si zajistili výrazné vítězství.

Rozhodčí: Lažánek Karel Diváků: 40
Branky: 50. Nadych Vitalij - 31. Plášek David, 40. Novák David, 50. Novák David, 63. Průcha Vlastimil, 66. Novák David, 76. Novák David, 78. Plášek David
ČK:  20. Slavík Petr – 20.Turek Josef

Horažďovice B - Janovice B 3 : 0 (0 : 0)

Domácí získali tři body, ale neměli to vůbec lehké. Hosté dobře bránili a tak se první poločas obešel bez gólových šancí na obou stranách. Do druhého poločasu udělali horažďovičtí změny v sestavě, jejich hře to prospělo, ale odpor hostů se jim podařilo zlomit až v 64.minutě, kdy vstřelil první gól kapitán Šlajs. Šest minut na to se střelecky prosadil i velmi dobře hrající Beneš a pojistil výhru domácích.
Rozhodčí: Bauer František Diváků: 30.
Branky: 64. Šlajs Petr, 70. Beneš Jiří, 76. Beneš Jiří

Zavlekov – Kolinec  0 : 1 (0 : 0)

Domácí bojovali ze všech sil. Za předvedený výkon a nasazení by  jim bod slušel. Hosté si však za počet vypracovaných šancí vítězství  zasloužili.

Branky : 77. Hanus Josef
Rozhodčí : Bala
Diváků : 70. ŽK 0:3.

Veřechov - H.M.Boží 0 : 3 (0 : 2)
Domácí od 25.minuty hráli bez vyloučeného Šatry o deseti. Přestože měli v prvním poločase více ze hry dvakrát  inkasovali . dvoubrankový náskok hosty uklidnil  a když  hledání střelecké formy domácích na čele s kanonýrem Raškou pokračovalo, udrželi hosté nejen čisté konto, ale přidali ještě pojistku v podobě třetí branky.

Rozhodčí: Habada Vladislav .Diváků: 50.
Branky: - 33. Valenta Dušan, 42. Hoffmann Michal, 70. Karásek Jaroslav.
ŽK 1:2, ČK:  1: 0 (25.Šatra Roman).

Velhartice - Strážov B 3 : 1 (2 : 1)

Klára Hrdličková

Ve velhartickém dolíčku v chladném nedělním odpoledni přivítali hosty ze Strážova, kterým jsme chtěli oplatit drtivou prohru z podzimního soutěžního klání.Ve 4.minutě ale musel vyrážet dělovku z dálky gólman domácích L. Waldman. Z následného protiútoku se dostal k míči L.Pilík, ale míč již nestihl přesně zpracovat. Následný rohový kop trefil P.Ruda přímo na hlavu P.Fleisiga, ale jeho krásná střela hlavou k tyči byla zneškodněna strážovským brankářem. Z hráčů z Velhartic bylo cítit velké nasazení. V 10.minutě  se dostal po přihrávce P.Poledníka ke střele J.Bejvl, ale branku přestřelil vysoko nad. Deseti minut po té  kopal M.Pruner přímý kop. Míč si našel hlavu L.Pilíka a ten  nádherně zakončil. Promrzlé ochozy zajásaly. Hra byla pro diváky velmi líbivá s mnoha šancemi na obou stranách. Ve 26.min. se dostal k míči hostující J.Mikyna a vyrovnává na 1:1. Hra se ale ihned otočila a velhartičtí se opět snaží skórovat. Ihned se o to pokoušeli L.Pilík a P.Hrdlička, ale zakončit se ani jednomu nepodařilo. Ve 28.min. vyváží P.Hrdlička míč, přihrává J.Bejvlovi ten před strážovskou brankou nachází L.Pilíka, který k radosti velhartických diváků podruhé skóruje. Ve 40.min. Velhartice opět straší před strážovskou brankou, ale hlavičková estráda několika domácích hráčů a hlavně asi pátá šance J.Bejvla, nebyla úspěšně zakončena. Do druhé poloviny jsme šli hlavně s tím, udržet si vedení a případně si ho i pojistit,a le to nebylo tak jednoduché. Strážovští nám nechtěli odevzdat body zadarmo. I na jejich straně bylo spousta šancí, ale skvělý L.Waldman žádnou šanci nepouští za svá záda.V 62.min. se po rohu k míči opět dostal J.Bejvl a po několika neproměněných šancích konečně dostal míč do strážovské branky. Radost diváků neměla konce. Do konce utkání byla již hra celkem  nervózní a několikrát velhartickým divákům hráči ze Strážova zabrnkali na nervy, ale L.Waldman mužstvo podržel a Velhartice získali cenné tři body.

Rozhodčí: Haviar Štefan . Diváků: 50. ŽK  2:2.
Branky: 20. Pilík Luboš, 28. Pilík Luboš, 62. Bejvl Josef - 26. Mikyna Jiří