III mužů 15.kolo : 2.-3.4.

III. TŘÍDA

Plánice se postarala o velké překvapení

V Plánici se ve druhém jarním kole střetli nováčkové soutěže. Dosud byli výrazně lepší hosté kteří nenašli v předcházejících čtrnácti kolech přemožitele. To již neplatí, neboť tuto ojedinělou sérii neporanitelnosti  přerušila Plánice. Mimo to byl zápas obohacen o kuriozitu, když domácí brankář Šnejdar byl autorem branky , který překonal svůj protějšek by v brance hostů přímo z výkopu !

Kolinec - Horažďovice B 0 : 2 (0 : 1)

Vyrovnané utkání rozhodli hosté ve svůj prospěch úspěšnějším proměňovccáním šancí v závěru obou poločasů.
Rozhodčí: Habada Vladislav Diváků: 100
Branky:  45. Duban Michal,  84. Sova

Strážov B - Zavlekov 3 : 1 (3 : 1)

V 16.minutě  byl faulován  domácí kanonýr Václav Janda a z nařízené penalty již podruhé   v tomto zápase skóroval a vše nasvědčovalo na jasné vítězství domácího týmu. Hosté z jediné útočné akce snížili ve 26.minutě Maxou. Po hezké kombinační akci domácích  na jejíž konci byla přihrávka Souška , kterou proměnil pohotovou  střelou Holar a zvýšil na 3:1. To již bylo ze strany domácích vše. Druhá půle neměla s úrovní hry v první části nic společného a tak se fotbalu ani branek již diváci nedočkali.

Rozhodčí: Šindelář Petr Diváků: 100
Branky: 6. Janda Václav, 16. Janda Václav, 35. Holar Tomáš - 26. Maxa Rostislav
ČK: 92.Šerý Kamil –(2 ŽK).

Hrádek B - Velhartice 1 : 1 (0 : 0)
První půle byla vyrovnaná a v ní si vytvořila obě mužstva po jedné vyložené šanci. O výsledku se rozhodlo góly z nařízených penalt . V 50.minutě jí zahrávali domácí po faulu na Václava Vojtu  a proměnil jí Hošek . Dvě minuty na to se kopala také penalta proti Svatoboru a úspěšným exekutorem byl Prunel. Za tohoto stavu v 60.minutě domácí zachránil od inkasování brankář Han zl který zlikvidoval brejk hostů. V 70.minutě měl dvakrát za sebou možnost po samostatných akcích skórovat hrádecký Václav Vojta, ale jednou přestřelil a po druhé trefil srážce branky hostů. V 88.minutě měl možnost rozhodnout domácí Jiří Vojta, ale hlavou ze třech metrů branku . Milým překvapením byl výkon domácího teprve šestnáctiletého Kodýdka, který patřil k nejlepším hráčům na hřišti.

Rozhodčí: Steinbach Jiří Diváků: 70. ŽK 2:2
Branky: 50. Hošek Daniel - 52. Pruner Milan

Neznašovy - Měcholupy 1 : 0 (0 : 0)

Důležitý zápas pro oba týmy se hrál za mírné převahy domácích ze které vytěžili těsné jednobrankové vítězství.
Rozhodčí: Šmrha Miroslav Diváků: 20
Branky:  Žák

H.M.Boží - Týnec A 0 : 0 (0 : 0)

Radek Bernard

Na Horách se za pěkného a slunečného počasí hrál vyrovnaný a bojovný zápas, ve kterém si hráči na obou stranách vytvořili pouze minimum šancí, a tak se po většinu utkání bojovalo mezi oběma šestnáctkami. Jelikož se neprosadil ani na podzim produktivní D. Valenta a na druhé straně bývalý střelec domácích R. Mužík, tak zápas skončil bez branek.. Výborně zachytal domácí brankář R.Horejš, který s přehledem vyřešil několik slibných šancí soupeře a po druhé za sebou neinkasoval. Nakonec byly oba celky spokojeny, jelikož "horákům" tento soupeř nesedí a za poslední tři sezóny s ním prakticky nebodovali. Týnečtí byli zase rádi za bod ze soupeřova hřiště.
Rozhodčí: Haviar Štefan Diváků: 40. ŽK 2:3

Plánice - Veřechov 4 : 0 (2 : 0)

Překvapivá a vysoká výhra  v souboji nováčků Hosté kteří vedou bezpečně tabulku nedokázali čelit velmi dobré útočné hře domácí dvojice kvarta-Novák. Kuriozitou zápasu byla branka brankáře Šnajdra rovnou z výkonu od své branky !
Rozhodčí: Lažánek Karel Diváků: 50. ŽK 2:2.
Branky: Novák David,  Brada Petr,  Šnejdar Karel,  Kvarda Karel

Janovice B - Chanovice B 5 : 0 (4 : 0)
Duel dvou soupeřů kteří usilují o záchranu vyzněl jednoznačně pro domácí. O výsledku již bylo rozhodnuto po prvním poločase a skóre pro vítězný tým rozhodlo o tom, že si oba týmy vyměnily  v tabulce vzájemné pořadí .

Rozhodčí: Lažánek Lukáš Diváků: 50. ŽK 2:2.
Branky: 10. Frous Michal, 30. Výtisk Petr, 39. Tománek Vladimír, 41. Gazdík Jindřich, 71. Tománek Vladimír