1.A třída : dohrávka 15.kola Klatovy B - Nýřany

1.  A   T Ř Í D A

KLATOVSKÉ BÉČKO UKONČILO PODZIM VÝHROU

Dohrávka 15.kola  A třídy se hrálo ve středu za velmi chladného počasí na Rozvoji. Do Klatov přijelo mužstvo z Nýřan a odvezlo si debakl 6:0. Pro domácí divizní rezervu to bylo předpokládané vítězství kterým se probojovala na 3.místo v tabulce a udělalo tak svým příznivcům nečekanou radost. Nováček soutěže tím zakončil úspěšnou sezónu která vyvrcholí na jaře kdy má stále reálnou šanci bojovat o druhé postupové místo . Po první části dělí béčko Klatov od  této mety pouhé dva body.

Klatovy B  -  Nýřany     6 : 0  ( 3 : 0 )

Zedek Karel

Miroslav Sedlmaier

Ve 14.minutě mohl měnit poprvé skóre  Skála, ale na přihrávku Bečky nedosáhnul. Co se nepodařilo Skálovi se vzápětí podařilo Bečkovi z pokutového kopu, který nařídila rozhodčí Mifková  po faulu brankáře na Lukeše. Bečka se znovu zapsal do listiny střelců o deset minut později kdy zvýšil na 2:0 po pěkné přihrávce od Janka. První vážnější  akci hostí vyřešil ve 30.minutě  Herman. V závěru první půle  se z vlastní poloviny hřiště  prokličkoval až do vápna hostů Poslední, udělal kličku i  brankáři, který ho opět jako Lukeše poslal k zemi, ale píšťalka  tentokráte zůstala němá. Následoval rohový kop  po kterém hlavičkoval  Poslední ,  směr míče do branky ještě stačil  změnit Skála a zvýšil na 3:0.
Hned v úvodu druhého poločasu se do velké šance dostal  Jan Kotáb , ale mířil těsně vedle. V 55.minutě  zatáhnul Janek míč po pravé straně, před brankou uviděl samotného Břečku, kterému přihrál a ten završil v toto duelu svůj střelecký den hattrickem. V 62.minutě  se zapsal do listiny střelců po rychlém protiútoku  Janek.. V 67.minutě  se na vápně k míči dostal Brejcha, prudce vystřelil pouze do tyče a odražený míč do sítě poslal Lukeš. Do konce poločasu klatovští zahodili několik dalších šancí, které si vypracovali a soupeři nedali sebemenší šanci skórovat.

Branky 14.(PK),25.,54. Břečka Petr, 44. Skála Zdeněk, 62. Janek Adam, 67. Lukeš Marek
Rozhodčí : Mifková Hedvika
Diváků:  50, ŽK 2:2.
Sestava domácích :  Herman-Kováč,Kraus(46.Kotáb J),Bušta-Ježek(64.Kotáb
Z),Brejcha,Poslední,Lukeš,Janek-Skála(88.Jandoš),Břečka

Luby -  St.Plzenec    1 : 2  ( 1 : 2 )

Utkání se odehrálo na těžkém blátivém terénu. Domácí se ve 2. min. ujali vedení po přihrávce P.Smolíka skóroval J.Krotký. A to bylo  ze strany domácích jak se ukázalo vše. Hosté se na těžkém terénu lépe pohybovali a získali postupně převahu. Tu potvrdili ve 28 a 37. min. nejprve Ranc a poté Fuja.Druhý poločas se odehrával za převahy domácích, kteří se snažili alespoň vyrovnat, ale  hosté je do vyložené šance nepustili. Naopak to byli oni, kteří po brejcích mohli skóre ve svůj prospěch zvyšit.

Sestava : Kodeš, Turner, Janorský (60' Juřina ), Smolík V., Voráček T., Krotký ( 76' Cupl ),Papay, Bouberle, Pikhart, Smolík P., Voráček J. ( 45' Vejskal M. )

Slovo trenéra  Pavla Bečky: "Poslední utkání v sezóně se nám nepodařilo. Smutné je, že jsme na podzim doma zvítězili z osmi zápasů jen dvakrát. A ještě smutnější je, že jsme body rozdávali těm, kteří byli v tabulce pod námi."