1.A třída 15.kolo : 13. – 14.11.2004

1.  A   T Ř Í D A

BRATŘI SMOLÍKOVÉ V ÚNĚŠOVĚ  ÚŘADOVALI

V posledním podzimním zápase  zajížděly Luby na  hřiště týmu se kterým na jeho hřišti měli vždy velké potíže a na body v posledních vzájemných zápasech nikdy nedosáhly. Nedělní duel ale znamenal z této bilanci zvrat a lubští fotbalisté si z Úněšova přivezli pln´ý počet bodů. Na čtyřbrankovém vítězství se velkou měrou podíleli bratři Smolíkové kteří sami dali tři branky a na ten první P.Smolík přihrával.

Utkání v Klatovech mezi domácím béčkem a Diosem Nýřany  se nehrál pro nezpůsobilé hřiště a bude sehrán ve středu 17.listopadu se začátkem ve 13.30 hodin.

Uněšov -  Luby    0 : 4  ( 0 : 2 )

Pavel Bečka

Miroslav Sedlmaier

Utkání začalo náporem hostů  a s ním přišly i vytvořené šance ke skórování. Tu největší měl Pavel Smolík který šel dvakrát sám na brankáře , ale vždy byl neúspěšný. Ze Smolíka se v 10.minutě stal lepší nahrávač, než střelec a jeho přihrávku  Javorský dokázal zužitkoval  ve vedoucí branku. Pak se domácí osmělili a několika závary před lubskou brankou  soupeře vystrašili. Hostům přineslo uklidnění až 30.min. kdy byl průnik V.Smolíka zastaven domácí obranou za cenu faulu a sám postižený bezpečně pokutový kop dokázal proměnit ve druhý gól Startu. Druhý poločas se hrál již za režie lubských fotbalistů kteří z vytvořené převahy dokázali dvakrát skórovat P.Smolíkem.

Branky :P.Smolík 2,  Javorský, V. Smolík

Sestava: Kodeš, Turner, Papay, Javorský ( Cupl 79´ ), Voráček T., Smolík V., Krotký ( Ceplecha 85´), Pikhart, Bouberle, Smolík P., Vejskal ( Krýsl 69´ )

Slovo trenéra Startu Luby  Pavla Bečky :  : „Zápas  se soupeřem se kterým se nám nikdy příliš nedařilo  jsme zvládli a to je pro nás důležité. Samotné utkání moc fotbalové krásy nepřineslo a k vítězství nám stačil průměrný výkon.“