1. A třída - 13.kolo : 30.-31.10.

1.  A   T Ř Í D A

Blovice - Luby   2:1  ( 2:1 )

Pavel Bečka

Utkání začali o poznání aktivněji hosté. Šance P. Smolíka však nenašly cestu do domácí sítě, a tak uhodilo na druhé straně. V 16. minutě se k odraženému míči na hranici velkého vápna dostal domácí Komorous a prostřelil všechny. 30. minuta byla přesnou kopií a opět Komorous zvýšil na 2:0. Hned minutu na to však prošel domácí polovinou hřiště Turner a jeho přihrávku proměnil Javorský, který pohotově snížil na 2:1. Ve 40. minutě přišla černá skvrna na vcelku pohledné utkání. Pomezní Kába neodmával spornou situaci a domácí útočník se řítil na samotného brankáře Kalaše. Jejich střet vyřadil hostujícího brankáře na několik měsíců mimo hru. Zraněného Kalaše odvezla záchranná služba a diagnóza zní: " Přeražená holenní i lýtková kost na levé noze". Zbytek poločasu mnoho emocí, které " odnesl " druhou žlutou kartou hostující Bouberle. Ve druhém poločase hosté hrající o jednoho hráče v poli oslabeni však nesložili zbraně a byli domácím více než rovnocenným soupeřem. Střelu V. Smolíka zázračně chytil domácí brankář, a tak se již skóre neměnilo.

Sestava: Kalaš ( 45' Lorenc F. ), Turner, Papay, Javorský ( 83' Cupl ), Voráček T., Voráček J. ( 80' Krýsl ), Smolík V., Krotký, Pikhart, Bouberle, Smolík P.

Trenér Pavel Bečka : Bojovný výkon mého mužstva pokazilo ošklivé zranění našeho brankáře Kalaše. Přesto i o 10 jsme domácí celý poločas strašili a vyrovnání viselo ve vzduchu. Škoda že k jinak pohlednému utkání nepřispěla trojice rozhodčích!

Klatovy B - Sokol Křimice  3 : 2 (2 : 0)

Karel Zedek

Po velkém boji si doma připsala klatovská divizní rezerva další  tři body. Soupeřem jim byl velmi ambiciosní celek z Křimic.  Domácí se ujali vedení  ve 4.minutě vlastním gólem Křimic.  Do konce poločasu zvýšil Kotáb  na 2:0. Křimice se snažily korigovat a to se jim podařilo ve 48.min  gólem Hečla, po velké chybě brankáře Jarolíma. V 65.min si na centr Brejchy naběhl Kováč a zvýšil na 3:1. V 70.min písknul rozhodčí velmi přísnou penaltu, kterou proměnil Hucl. V 80.min písknul druhou penaltu hostům, za kterou byl vyloučen Kraus, ale Jarolím ji vystihnul a Klatovy podržel. V 90.min se kopala penalta i na druhé straně po faulu na Lukeše, ale Kotáb J mířil pouze do tyče.
Sestava Klatov:Jarolím-Kováč,Kraus,Holiš,Bušta-Ježek,Brejcha,Lukeš,Kotáb Z(89.Sojka)-Kotáb