IV.třída skupina A, B 11.kolo : 30. - 31.10.

IV. TŘÍDA – skupina A

KVASETICE BODOVALY AŽ  V HODINĚ DVANÁCTÉ

Po té, kdy v minulém kole se o velké překvapení postaraly vítězstvím nad favorizovaným béčkem Švihova  Ježovy byli velmi blízko ve šlépějích Jažov jít také  fotbalisté Sokola Dlažov.  Nad lídrem tabulky z Kvasetic vždy vedli, ale hostům se podařil vstup do druhé půle i samotný závěr zápasu, kdy  poprvé vyrovnali dvě minuty po přestávce ,  v předposlední minutě se jim to podařilo po druhé a znamenalo to záchranu alespoň jediného bodu.

Křenice - Bezděkov B 4 : 3 (1 : 3)
Hosté třikrát v prvním poločase vystřelili na domácí branku a třikrát se radovali z dosažené branky. PO přestávce domácí výsledek vyrovnali a osm minut před koncem Čermákovým gólem  otočili výsledek ve svůj prospěch. To již hrála obě mužstva bez vyloučených hráčů  za vzájemnou potyčku.

Rozhodčí: Fořt . Diváků: 20. ŽK  2:2. ČK: 1 : 1 (Rejthar Vlastimil - Mach Vladimír )

Branky: 20. Farkaš Michal, 55. Fraitag Vlastimil, 77. Fraitag Vlastimil, 82. Červeňák Roman - 1. Bače Petr, 5. Bače Petr, 25. Bače Petr

Dlažov - Kvasetice 3 : 3 (2 : 1)
K překvapení posledního kola chybělo v Dlažově pouze čtyři minuty. Hostům se v 86.minutě brankou Zmeškala podařilo odvrátit  porážku na místním hřišti. Domácí  byl velkou oporou v tomto duelu s lídrem tabulky brankář Stanislav Šít který svůj tým podržel a vychytal dělbu bodů.

Rozhodčí: Jedlička Pavel Diváků: 50
Branky: 13. Šít Martin, 17. Jarko Jan, 86. Bíma Zdeněk - 18. Kubaň Aleš, 47. Hanzlík Josef, 89. Zmeškal Bohumil

Vrhaveč B - Bolešiny 9 : 2 (4 : 0)
PO necelé půlhodině utkání se domácím brankou Davida Hracha podařilo zlomit odpor soupeře a čistým hattrickem Hebnara do konce první půle prakticky rozhodli o zisku třech bodů kterými úspěšně zakončili podzimní soutěžní sezónu.

Rozhodčí: Brůha Zdeněk Diváků: 30
Branky: 28. Hošek Zdeněk, 30. Hebnar Lubomír, 34. Hebnar Lubomír, 42. Hebnar Lubomír, 52. Funěk Tomáš, 58. Lažánek Karel, 60. Funěk Tomáš, 63. Skřivánek Pavel, 74. Skřivánek Pavel - 50. Hladík Petr, 78. Hladík Petr

Měcholupy B - Ježovy 0 : 0 (0 : 0)
Ve vyrovnaném zápase neměli střelci na těžkém terénu  svůj den a tak se diváci branek  nedočkali.

Rozhodčí: Vondráček Václav ŽK 3:0.

Týnec B - Běšiny 2 : 7 (1 : 2)
Šance na lepší výsledek svitla u domácích za stavu 1:0 kdy kopali penaltu, ale tu jejich kapitán Šťastný neproměnil. V další části zápasu  se na terénu který se pohyboval na hranici regulérnosti lépe pohybovali a herně prosadili hosté.

Rozhodčí: Staněk Luděk, AR1 Petržilka, AR2 Šmrha.  Diváků: 15
Branky: 29. Fišr Michal, 65. Hála Vladimír - 2. Bulka Radek, 21. Kolář Zdeněk, 56. Vítovec Zdeněk, 67. Kolář Zdeněk, 75. Kolář Zdeněk, 78. Vaněk Miroslav, 85. Hoskovec Stanislav

Spůle - Měčín B 1 : 1 (1 : 1)
V posledním zápase podzimu se na hřišti v Pocínovicích nehrál kvalitní fotbal. Domácí dotahovali jednobrankový náskok hostů z 25.minuty. V poslední minutě první půle ho zlikvidovali z penalty která byla nařízena za podražení Souška  když úspěšným střelcem byl Radovan Petr  .

===================================================================

1.  Kvasetice          12   9   2   1   51: 23    29  (  8)

2.  Švihov   B         12   9   0   3   51: 10    27  (  9)

3.  Bolešiny           12   7   4   1   39: 26    25  (  7)

4.  Běšiny             12   5   5   2   28: 15    20  (  2)

5.  Ježovy             12   6   2   4   28: 22    20  (  2)

6.  Vrhaveč  B         12   6   2   4   41: 36    20  (  2)

7.  Křenice            12   5   2   5   25: 28    17  ( -4)

8.  Měcholupy    B     12   4   3   5   20: 23    15  ( -3)

9.  Bezděkov  B        12   5   0   7   29: 37    15  ( -6)

10.  Měčín  B           12   3   2   7   18: 37    11  ( -4)

11.  Týnec B            12   3   1   8   26: 51    10  ( -5)

12.  Spůle              12   2   1   9   17: 40     7  ( -8)

13.  Dlažov             12   1   2   9   13: 38     5  (-13)

IV. TŘÍDA – skupina B

NA VÍTĚZSTVÍ PODÍLELI DVA PADESÁTNÍCI

Po posledním  podzimním kole  byla zřejmě největší spokojenost v Kašperských Horách. Domácí hráči  k zimnímu  fotbalovému odpočinku  odcházejí s pocitem nejlepšího týmu této okresní soutěže. Na druhé straně k tomu, aby naplnili svůj cíl , postup do III.třídy  nesmí v přípravě na rozhodující polovinu která se odehraje na jaře nic zanedbat, neboť další velký adept na postup Sokol Hartmanice  se jim doslova lepí na paty. Bez šance není ani třetí v pořadí zkušený celek TJ Žihobce který o tento poct bojuje již  třetí rok za sebou a vždy jim zatím unikl jen o vlásek. Střelecky se poslední zápas podzimu vydařil kašperskohorskému Chladovi, který dal svůj třetí hattrick v průběhu podzimu a ze druhého místa útočil na  nejlepšího střelce soutěže , když za vedoucím Sládkem z Hartmanic skončil pouze o jednu branku zpět.

Milčice - Hartmanice 1 : 3 (1 : 1)
První poločas skončil nerozhodně, když obě branky dávali domácí. Tu první již v páté minutě do sítě hartmanického gólmana  Petra Šindeláře  Václav Hlaváč a na 1:1 to zařídili opět domácí vlastním gólem. PO přestávce  favorizované Hartmanice přidaly a  získaly potřebné tři body.

Rozhodčí: Paleček Martin . ŽK 3:5. ČK 1:0 (V.Havlík).
Branky: Hlaváč V. - Korál Michal, Toner Ladislav, vlastní.

Soběšice - Pačejov B 3 : 0 (3 : 0)

Lepší svojí polovinu zápasu odehráli domácí tu první ve které si zaslouženě získali tříbrankový náskok , který se již hostům nepodařilo zlepšenou hrou po přestávce  korigovat. Kuriozitou je, že za domácí celek nastoupili dva skuteční veteráni.  Vždyť v říjnu oslavil životní jubileum padesáti let  Jan Vojík  a v brance Josef Peleška který vstoupí mezi padesátníky také letos 31.prosince!
Rozhodčí: Diváků: 50. ŽK 0:3.
Branky: 10. Požárek Adam, 33. Požárek Adam, 34. Zábranský Marek

Malý Bor - Velký Bor 1 : 1 (1 : 0)
V souboji dvou Borů Malého s Velkým  se po zásluze body dělily, když ten pro hosty zachraňoval devět minut před koncem  Zdeněk Ježek.

Rozhodčí: Brůha Zdeněk .Diváků: 55.
Branky: 14. Melka Václav - 81. Ježek Zdeněk

Kašper. Hory - Nezamyslice B 9 : 0 (4 : 0)
Utkání které se hrálo oproti rozlosování v opačném pořadí skončilo vítězstvím favorita. Domácím se hra dařila a dařilo se i střelecky  Chladovi, který dal svůj třetí hattrick v průběhu podzimu a ze druhého místa útočil na  nejlepšího střelce soutěže , když za vedoucím Sládkem z Hartmanic skončil pouze o jednu branku zpět.

Rozhodčí: Diváků: 30
Branky: 5. Vellner Miroslav, 12. Chlada Vít, 22. Jírovec Miroslav, 32. Chlada Vít, 60. Vellner Miroslav, 72. Chlada Vít, 84. Žifčák Jiří, 86. Jírovec Miroslav, 88. Klostermann Karel

Žichovice B - Žihobce 2 : 1 (1 : 1)
V úvodu měl velkou šanci skórovat Bala který šel sám na brankáře , ale neproměnil. Hosté se po rohovém kopu ujali ve 21.minutě Martinem Lembergem vedení. Do přestávky Bala alespoň z části vše napravil a po jeho přihrávce Hami vyrovnal. Rozhodnutí přišlo v 65.minutě  po rohovém kopu a následném závaru před brankou hostů ve kterém se nejlépe orientoval Koryťák  a umístěnou střelou nedal brankáři hostů šanci.

Rozhodčí: Petrželka František Diváků: 40. ŽK 3:4. ČK 1:0(55.Švehla 2 ŽK)
Branky: 42. Hami Petr, 65. Koryťák Zdeněk - 21. Lemberger Martin

Rabí - Svéradice B 3 : 3 (1 : 0)
Domácí v 54.minutě vedli již o tři branky a měli svého soupeře na lopatě. Ten se přesto vzchopil a  dvěma góly svého kapitána Brabce  snížil a v 75.Opálecký srovnal na konečnou dělbu bodů.

Rozhodčí: Veverka Jan Diváků: 30. ŽK  2:0.
Branky: 20. Voska Pavel, 52. Fiala Luboš, 54. Fiala Luboš - 57. Brabec Jaroslav, 67. Brabec Jaroslav, 75. Opalecký Miroslav