1. A třída - 12.kolo : 23.-23.10.

1.  A   T Ř Í D A

KLATOVSKÁ REZERVA PŘIVEZLA CENNÝ BOD Z CHODOVA.

Na hřišti jednoho z kandidátů na postup zajížděla divizní rezerva z Klatov.  Cílem bylo bodovat a to se jim dvěma góly Marka Lukeše podařilo.  Po dvanácti kolech jdou Klatovy B na třetím místě se ztrátou  dvou bodů na druhé postupové místo a to je pro nováčka soutěže dobré vysvědčení.

Tatran Chodov - Klatov y B  2 : 2 (0 : 1)
 Domácí byli po zápas lepším týmem, ovšem golově se nedokázali prosadit. Hosté již v 6.min po pěkné akci nejlepšího hráče hostů Marka Lukeše ujali vedení 0:1. Poté obrana hostů pod dobře hrající taktovkou Krause odolávala převaze domácích.
Ve druhém poločase tlak domácích zesílil a Klatovy v rozmezí 3 minut inkasovaly nešťastné dvě branky. V 84.min přišla pěkná akce Kotába a Marek Lukeš svým druhým gólem uzavřel skóre utkání na  2:2.

Branky za hosty :  6. ,82.min Lukeš
Rozhodci : Liškutin
Divaku : 150. ŽK 2:3. ČK 1:0.
Sestava TJ Klatovy B : Herma-Kováč,Kraus,Holiš,KotáB Zd.-Jandoš(85.min Popelka),Brejcha, Ježek, Lukeš- Kotáb J, Břečka(84.min Hospodka)

Trenér TJ Klatovy B  Ivo Lužný:
" Chci poděkovat všem hráčům, kteří velkou bojovností přivezli bod z Chodova. Obzvláť bych chtěl vyzdvihnout výkon Lukeše Marka a Hermana Jana."

ŠTĚDROST LUBSKÝCH FOTBALISTŮ NEZNÁ MEZÍ

Nepříliš dobrými hospodáři jsou fotbalisté lubského Startu. Ti na domácím hřišti rozdávají body jako na běžícím pásu. Tím znehodnocují svoje výkony na hřištích soupeřů. Dovezené body za vítězství v Dyšiné i v minulém kole z Přeštic  dokáží doma prohospodařit. Tentokráte si štědrost domácích pochvalovalo Klenčí které ještě nezískalo na hřištích soupeřů na podzim ani bod, ale v Lub si odváží hned body tři!

Start Luby  -  Sp. Klenčí    1 : 3 (0 : 2)

Domácí mají za sebou jeden z nejslabších podzimních výkonů.  V končí desáté minutě se hlavičkou dokázal proti domácí obraně prokázat Krčma a  hosté se ujali vedení. Domácí v dalším průběhu nepřekročili v tomto zápase stín průměrnosti . Přestože si dokázali vytvořil šance k vyrovnání Voráček ani Juřina  tyto nedokázali využít. Naopak ze strany hostů hrozilo nebezpečí po akcích nebezpečného Mifeka. Sen o zisku bodů se začal vytrácet v závěru první půle kdy hosté zvýšili na 0:12. Frankem. Tentýž hráč v 70.minutě zvýšil na hrozivých 0:3. Korekce výsledku přišla po osmi minutách kdy  Pavel Smolík dal čestný úspěch Startu, ale to bylo ze strany domácích vše. Hosté tak v klidu si své první  vítězství a také první body získané na podzim na hřišti soupeře  pohlídali

Branky . 78. Smolík P. – 10.Krčma, 71. a 70. Franek

Rozhodčí : Skala. Diváků : 100, ŽK 3:4.

Sestava Startu : Kalaš – Turner, Javorský, Juřina(45.Voráček J.), Voráček T., Krotký J., Papay, Bouberle(73.Cupl), Pikhart, Smolík P., Smolík V.