IV.třída - sk. A a B 10.kolo : 23.-24.10.

IV. TŘÍDA – skupina A

ŠVIHOVSKÁ REZERVA PODZIMNÍ PRIMÁT NEZÍSKÁ

V předposledním podzimním kole došlo k překvapení, když jeden  horkých favoritů na postup FC Švihov B prohrál v derby v Ježovech. Pro Švihov to byl poslední zápas v této části. Do čela tabulky se dostal Sokol Kvasetice po hokejovém výsledku na domácím hřišti  a má mopžnost v posledním kole ještě svůj náskok pro jarní část ještě zvýšit.

Běšiny - Měcholupy B 1 : 1 (0 : 1)

Domácím se tentokráte nedařilo a  zachraňovali alespoň zisk bodu v poslední minutě brankou kterou dal Radek Holub.
Rozhodčí: Diváků: 20
Branky: 90. Holub Radek - 42. Petelík Radek

Ježovy - Švihov B 3 : 2 (2 : 1)

V místním derby došlo překvapení . K prohře favorita soutěže přispěl  autor  dvou branek čtyřicetiletý Miroslav Neubauer . Hosté snižovali v předposlední minutě, ale  ztrátou bodů se museli vzdát myšlenky na zisk podzimního primátu  lídra tabulky.

Rozhodčí: Abraham Diváků: 40
Branky: 29. Neubauer Miroslav, 49. Pytelka J., 80. Neubauer Miroslav - 34. Vrba Jindra, 89. Zdráhal

Bezděkov B - Spůle 4 : 1 (2 : 1)

Ve vyrovnaném zápase rozhodla lepší koncovka domácích fotbalistů. Závěr utkání dohrávaly obě strany  odeseti, když za vzájemnou potyčku museli předčasně pod sprchy R.Duriš a P.Radovan.
Rozhodčí: Lažánek Lukáš Diváků: 50
Branky: 13. Dums Petr, 40. Hlaváček Martin, 51. Dums Jar., 76. Tuček Jindřich - 38. Kalista František

Kvasetice - Vrhaveč B 8 : 5 (4 : 1)

Domácím se podařil vstup do obou poločasů ve kterých získal vždy rychlé dvě branky. Vrhavečská rezerva korigovala výsledek za stavu 7:2.

Rozhodčí: Staněk Luděk Diváků: 30. ŽK 0:1, ČK 1:1.
Branky: 2. Kubaň Aleš, 3. Kubaň Aleš, 31. Hanzlík Josef, 40. Kubaň Aleš, 48. Hanzlík Josef, 50. Hanzlík Josef, 80. Hanzlík Josef, 85. vlastní - 10. Pivoňka Zbyněk, 58. Ryba Karel, 69. Lažánek Karel, 79. Hebnar Lubomír, 89. Hebnar Lubomír

Bolešiny - Týnec B 3 : 3 (1 : 0)

Domácí šli dvakrát v utkání do vedení, ale hosté vždy dokázali Zuzánkem vyrovnat. Tentýž hráč svým třetím gólem završil hattrick a znamenal překvapivé vedení týnecké rezervy . Na ně již stačili domácí pouze odpovědět vyrovnáním a překvapivě v domácím prostředí přišli v boji o čelo tabulky o důležité dva body.

Rozhodčí: Černý Diváků: 50. ŽK 1:1.
Branky: 21. Rada Jaroslav, 67. Ruža Pavel, 81. Trojan Vlastimil - 27. Zuzánek Roman, 76. Zuzánek Roman, 78. Zuzánek Roman

Měčín B - Dlažov 4 : 1 (1 : 1)
O třech bodech se rozhodovalo až po změně stran . Při  rychlé  branky domácích  během deseti minut rozhodly o tom, že tentokráte zůstanou na jejich hřišti..

Rozhodčí: Diváků: 50. ŽK 0:4.
Branky: 43. Kadlec Petr, 65. Kodýtek Jan, 73. Kadlec Petr, 75. Kadlec Petr - 16. Kocián Jan

TABULKA IV. TŘÍDY – SK- A  PO 12.KOLE

1.  Kvasetice          11   9   1   1   48: 20    28  (  7)

2.  Švihov   B         12   9   0   3   51: 10    27  (  9)

3.  Bolešiny           11   7   4   0   37: 17    25  (  7)

4.  Ježovy             11   6   1   4   28: 22    19  (  1)

5.  Běšiny             11   4   5   2   21: 13    17  ( -1)

6.  Vrhaveč  B         11   5   2   4   32: 34    17  (  2)

7.  Bezděkov  B        11   5   0   6   26: 33    15  ( -6)

8.  Měcholupy    B     11   4   2   5   20: 23    14  ( -1)

9.  Křenice            11   4   2   5   21: 25    14  ( -4)

10.  Měčín  B           11   3   1   7   17: 36    10  ( -5)

11.  Týnec B            11   3   1   7   24: 44    10  ( -2)

12.  Spůle              11   2   0   9   16: 39     6  ( -6)

13.  Dlažov             11   1   1   9   10: 35     4  (-11)

ČERNÝ PETR ZŮSTANE PŘES ZIMU NA  HORÁCH

V posledním svém podzimním vystoupení byli fotbalisté Sokola N. Hory blízko k zisku bodů. Hosté ze Žichovic byli ale proti a po přestávce otočili nepříznivý stav ve svůj prospěch. Domácí tak opět vyšli bodově naprázdno a se ziskem jediného bodu již zůstane pře nastávající zimní přestávku nepopulární Černý Petr . O tom kdo skončí v opačné pólu tabulky rozhodne nadcházející poslední kolo  ve kterém se rozhodne mezi celky z K.Hor a Hartmanic.

Hartmanice - Rabí 2 : 1 (2 : 1)
Již v první minutě zavěsil domácí kanonýr Sládek z trestného kopu a domácí šli do vedení. PO chybném vyběhnutí jejich brankáře hosté v 11. srovnali Hozmanem. V dalším průběhu měl jeden z favoritů soutěže hartmanický Sokol výraznou převahu ke které dokázal vytěžit pouze jedinou branku kterou zaznamenala jejich nová hráčská  akvizice  Červený

Rozhodčí: Jedlička. Diváků: 50. ŽK 1:4.
Branky: 1. Sládek Petr, 27. Červený Lukáš - 11. Hozman Jaroslav

Velký Bor - Pačejov B 4 : 0 (2 : 0)
Všechny branky domácích padly po vydařených kombinačních akcí . Hosté často působili příliš odevzdaných dojmem a tak jejich prohra mohla být ještě výraznější.

Rozhodčí: Fořt Diváků: 30
Branky: 15. Mládek Lukáš, 30. Voráč František, 70. Mládek Lukáš, 86. Palečko Richard

Žihobce - Nezamyslice B 7 : 0 (3 : 0)

Luboš  Peleška

Domácí splnili svoji povinnost zisku tří bodů na domácím hřišti. Rozhodující náskok si vytvořili už po půl hodině hry. Ve druhém poločase se hra opticky vyrovnala, ale skórovali opět jen domácí.
Navíc hosté dohrávali jen o deseti poté co se jim při páté brance domácích nešťastně zranil brankař, a jelikož  neměli již nikoho na vystřídání, musel do brány hráč z pole.
Rozhodčí: Brůha Zdeněk Diváků: 40
Branky: 10. Lemberger Martin, 17. Drobný Milan, 30. Lemberger Martin, 60. Lemberger Martin, 73. Drobný Milan, 83. Vaněk Robert, 86. Vaněk Robert

Kašper. Hory - Malý Bor 3 : 0 (1 : 0)
 V první části zápasu se hrál vyrovnaný duel který skončil jednobrankovým vítězstvím  vítězství lídra tabulky . Přestávce zvýšili domácí k penalty a když v 65. zvýšil  kanonýr Chlada bylo o třech bodech rozhodnuto.

Rozhodčí: Petrželka František Diváků: 80
Branky: 31. Mika Roman, 58. Tomek Petr, 65. Chlada Vít

Sokol N. Hory - Žichovice B 2 : 6 (1 : 0)

Hosté museli dohánět jednobrankový náskok domácích  ze 30.minuty kdy se ujali vedení z pokutového kopu. Vyrovnání již po dvou minutách druhé půle zajistil Frýda a načal tak brankostroj  který vynesl dalších pět branek v domácí síti.
Rozhodčí: Holeček Miroslav . ŽK 2:0.
Branky: 30. Kareš Kamil(PK), 70. Kareš Kamil - 47. Frýda Tomáš, 56. Stulík Ladislav, 59. Frýda Tomáš, 64. Bala Petr, 81. Frýda Tomáš, 91. Stulík Ladislav

Soběšice - Milčice 2 : 0 (1 : 0)
Vzestup Soběšic v průběhu podzimu  pokračoval i v předposledním podzimním kole a vynesl jim umístění v první polovině tabulky.

Rozhodčí: Hais Pavel

Branky: 2. Toráč Jiří, 87. Požárek Adam