IV.třída mužů - skupina A, skupina B - 10.kolo : 9.-109.2004

IV. TŘÍDA – skupina A

STŘÍDÁNÍ NA ČELE TABULKY

Desáté kolo přineslo další změnu čele tabulky. Na prvním místě střídá Bolešiny  béčko Švihova. Dosavadní lídr tabulky o vedení přišel překvapivou remízou na svém hřišti s rezervním celkem z Měcholup. Poslední úspěšnou sérii Křenic přerušil v Běšinech domácí tým  za který nastoupil na netradičním místě v brance nestárnoucí Zdeněk Kolář a  byl jeho oporou i na tomto poctu. Zajímavé bude příští kolo ve kterém se v přímém souboji o druhém místo střetnou Kvasetice s SK Bolešiny.

Ježovy - Spůle 3 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí:
Lecjaks Ladislav Diváků: 25. ŽK 3:4, ČK 0:1(60.Kozák po 2 ŽK)
Branky: 24. Čížek Jiří, 35. Pytelka J., 90. Tampa Tomáš - 30. Adámek, 55. Štefan Petr

Bezděkov B - Vrhaveč B 3 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Černý Diváků: 30. ŽK 3:3.
Branky: 1. Šperer Zdeněk, 4. Dums Petr, 69. Dulka Josef - 11. Hebnar Lubomír, 90. Lažánek Karel

Běšiny - Křenice 5 : 0 (3 : 0)

M.Vítovec

Jasná záležitost domácích, v jejichž brance podal opět dobrý výkon nestárnoucí Zdeněk Kolář. Hosté nastoupili jen v deseti hráčích .                                                                                                                                                             Rozhodčí: Jedlička Pavel Diváků: 30
Branky: 8. Stach Ladislav, 22. Vacovský Milan, 27. Vítovec Zdeněk, 78. Vacovský Milan, 81. Smolík Václav.

Bolešiny - Měcholupy B 2 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí:
Lažánek K. Diváků: 60
Branky: 70. Slováček David, 79. Peksa Vladimír - 81. Lehečka Josef, 84. Novák Petr

Týnec B - Švihov B 1 : 7 (0 : 5)
Rozhodčí: Bauer Diváků: 20
Branky: 86. Fišr Michal - 4. Kadlec Igor, 21. Čížek Jan, 30. Kudják Miroslav, 35. Vaněček František, 44. Kudják Miroslav, 55. Vaněček František, 80. Zadražil Zdeněk

Měčín B - Kvasetice 1 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Husník Václav Diváků: 30
Branky: 85. Kadlec Petr - 4. Ballý Pavel, 14. Hanzlík Josef, 34. Ballý Pavel, 83. Zmeškal Bohumil, 86. Kubaň Aleš

===================================================================

1.  Švihov   B         10   8   0   2   47:  7    24  (  9)

2.  Kvasetice           9   8   0   1   38: 13    24  (  9)

3.  Bolešiny            9   7   2   0   32: 12    23  (  8)

4.  Běšiny              9   4   4   1   20: 10    16  (  1)

5.  Ježovy              9   5   0   4   23: 18    15  (  0)

6.  Vrhaveč  B          9   4   2   3   23: 26    14  (  2)

7.  Křenice            10   4   1   5   19: 23    13  ( -2)

8.  Měcholupy    B      9   3   1   5   16: 21    10  ( -2)

9.  Bezděkov  B         9   3   0   6   21: 32     9  ( -9)

10.  Týnec B             9   3   0   6   20: 38     9  ( -3)

11.  Měčín  B            9   2   1   6   13: 31     7  ( -5)

12.  Spůle              10   2   0   8   15: 35     6  ( -6)

13.  Dlažov              9   1   1   7    9: 30     4  ( -8)

IV. TŘÍDA – skupina B

NALŽOVSKÉ HORY POPRVÉ BODOVALY

Poprvé v průběhu podzimních bojů ve IV.třídě skupině B se poštěstilo posledního celku tabulky z Nalžovských Hor bodovat.  Hartmanice si stále udržují první místo, ale mají před svými největšími soupeři minimální náskok  a  odehrán o jeden zápas více

Žichovice B - Malý Bor 2 : 2 (1 : 0)

Jednobrankový náskok domácích dokázal Malý Bor otočit v úvodu druhé půle během tří minut ve svůj prospěch. Na spravedlivou dělbu bodů srovnal po dorážkou po střele Baly František Švehla.
Rozhodčí: Brůha Zdeněk Diváků: 25. ŽK: 0:3 .
Branky: 36. Bala Petr, 76. Švehla František - 46. Vodička Roman, 49. Heřman Miroslav

Žihobce - Pačejov B 4 : 2 (2 : 2)

Luboš Peleška

Domácí měli výborný vstup do zápasu a v 7.min. (po trefách Drobného a Macha) to vypadalo pro hosty na debakl.Pak ale ukázali hosté, v čem je jejich síla, a to ve standartních situacích a nekompromisním trestání chyb v obraně soupeře.I když měli domácí po celý zápas převahu, o výsledek museli bojovat až do poslední minuty.Hosté zde předvedli sympatický výkon a ukázali, že také patří do popředí tabulky.                                                                                                                Rozhodčí: Bauer Diváků: 45
Branky: 5. Drobný Milan, 7. Mach Radek, 52. Mach Radek, 58. Mach Radek - 17. Svatoš Jiří, 35. Chlan

Kašperské  Hory - Milčice 3 : 1 (2 : 0)

Podle očekávání zůstaly body v Kašperských Horách. Domácí si zajistili tříbrankový náskok který korigoval čestným úspěchem hostů jedenáct minut před koncem Fabián.

Rozhodčí: Staněk Luděk
Branky: 14. Chlada Vít, 32. Chlada Vít, 68. vlastní - 79. Fabián Václav

Hartmanice - Svéradice B 1 : 0 (1 : 0)

Ve vyrovnaném zápase to bylo šťastné vítězství favorita. . Po výkopu brankáře Šindeláře byl faulován Stárek a poskytnutou výhodu  zakončenou střelou z úhlu  úspěšně zakončil \Tušinovský.
Rozhodčí:
Kurc Diváků: 50. ŽK: 1:0 .
Branky:
18. Tušinovský Petr

Sokol N. Hory - Nezamyslice B 3 : 3 (1 : 1)

Rozhodovalo se v závěru zápasu. V něm dvakrát skórovali domácí. Devět minut před koncem si dali vlastní branku a v poslední minutě pak Antonín Jedlička vyrovnal  .
Rozhodčí: Diváků: 20. ŽK 2:2
Branky: 6. Kareš Kamil, 62. Bernard Petr, 90. Jedlička Antonín - 12. Vojík Tomáš, 70. Kubovec Vladimír, 81. vlastní

Velký Bor - Rabí 4 : 2 (3 : 1)

Fotbalu bylo ve Velkém Boru vidět jako šafránu a tak více než fotbalové umění rozhodlo štěstí, které se při rozdávání bodů přiklonilo na stranu domácích.
Rozhodčí: Šmrha Miroslav Diváků: 45
Branky: 26. Trubač František, 36. Voráč František, 45. Němec Jan, 90. Voráč František - 15. Duda Tomáš, 73. Hozman