1. A třída 9. kolo : 2.-3.10.

1.  A   T Ř Í D A

LUBY  ROHODLY V DYŠINÉ JIŽ V PRVNÍM POLOČASE

Zranění  a disciplinární postihy hráčů základního kádru luského Startu zapříčinily, že na hřiště nováčka do Dyšiné nezajížděl po neúspěšných dvou prohraných zápasech s velkými vyhlídkami na úspěch. Vždyť domácí dokázali na  svém hřišti sbírat body ostatním soupeřům, ale na tom z Lub si tentokráte zuby vylámaly.  Luby dokázaly o svém tříbodovém zisku rozhodnout v prvním poločase a po přestávce své vedení uhájily.  Na druhou nejvyšší soutěž v kraji skončilo utkání v Klatovech mezi domácím béčkem a exúčastníkem krajského přeboru Úněšovem nečekaně vysokým rozdílem devíti branek

Dýšina : Luby   0 : 3  ( 0:3 )

Utkání zahájili lépe hosté, kteří celý první poločas byli nebezpečnější a důraznější mužstvo. Po několika šancích hostů otevřel skóre ve 30. min. T. Voráček po spolupráci s P. Smolíkem. Ten pak ve 32. min. prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zvýšil na 2:0 pro hosty. Domácí se jen těžko vzpamatovávali a když navíc ve 43. min. přehodil hlavou špatně vybíhajícího brankáře domácích opět aktivní P. Smolík, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Druhý poločas byli domácí o poznání aktivnější, což jim ale také umožnili hosté svým výkonem. Všechny šance domácích však končily buď mimo Kalašovu branku, a nebo v jeho rukavicích. Hosté chodili do brejků, ale ani oni již skóre nezměnili, a tak si odvezli první 3 body ze soupeřova hřiště.

Branky : 30. T.Voráček, 32 a 43. Smolík P.,

Sestava: Kalaš, Turner, Papay, Pikhart, Voráček T. ( 88' Vejskal M. ), Juřina, Smolík V., Krotký, Voráček J. ( 80' Vejskal T. ), Cupl ( 58' Ceplecha ), Smolík P.

Trenér Pavel Bečka tentokráte na své svěřence nešetřil slovy chváli : Po našich dvou smutných prohrách jsme konečně zabrali i bodově, což je před domácím derby s TJ Klatovy ,,B" pro nás důležité. Musím poděkovat všem hráčům za bojovnost, která přinesla úspěch, i když jsme hráli v kombinované sestavě. Největším nebezpečím pro domácí byl dobře a aktivně hrající P. Smolík, kterému sekundoval svým výkonem R. Pikhart a brankář Kalaš.

TJ  Klatovy B - Slávia Uněšov  9 : 0 (4 : 0)

Utkání mělo jednostranný průběh střelecky se prosadil Břečka hosté druhý poločas odehráli