Okresní soutěže mužů 7.kolo : 2. - 3.10

OKRESNÍ PŘEBOR

HATTRICK DULKY NA DEŠENICE NESTAČIL

Velmi zajímavý průběh podzimní části okresního přeboru zaujal i v pořadí již devátém kole. Dešenice dokázali zisk bodů z Hradešic potvrdit doma výhoru nad Bezděkovem. Velká opora hostů Dulka zaznamenal v tomto duelu hattrick, ale ani ten nepomohl svému týmu  bodovat. Na body tentokráte nedosáhli ani favorizované Janovice ve Vrhavči. Domácí si vynahradili smolnou prohru z minulého kola ze Železné Rudy a přesvědčili, že ve druhé polovině podzimu se lepší zápas od zápasu. S velkými problémy se sestavou nastupovaly Luby B v utkání proti na podzim nevýrazným hostům z Nezamyslic. S několika dorostenci v sestavě unavenými po dopoledním zápase v krajském přeboru v Rokycanech nakonec na body nedosáhly a hosté si až v devátém kole připsali na své konto první vítězství v tomto ročníku.  Souboj dvou nováčků kteří se pohybují na chvostu tabulky dokázal lépe ustát tým z Hradešic a předpremiéře nedělního duelu prvním týmů v 1.B třídě si dokázal z Mochtína odvést tři cenné body.O další překvapení se postarali fotbalisté z Nalžovských Hor kteří po té, když na svém hřišti porazili lídra tabulky ze Svéradic, dokázali vzít tři body také dalšímu favoritu tentokráte ze Železné Rudy!

Dešenice - Bezděkov 5 : 3 (1 : 2)

Podrobnosti později.
Rozhodčí: Lang Diváků: 50. ŽK  2:3, ČK 0:1.
Branky: 23. a 71.Bartůněk, 53. Macháček, 56. Vostrý,  75. Smolík - 9.,44. a 81. Dulka.

Mochtín B - Hradešice B 2 : 3 (0 : 1)

Utkání průměrné úrovně ve kterém těžili hosté z chyb domácích . Vedli již 0:3 . Mochtín korigoval  až v samotném závěru dvakrát z pokutových kopů které bezpečně jejich exekutor Bejvl proměnil, ale v utkání bodovat se již domácím nepodařili.
Rozhodčí: Šmrha Diváků: 70. ŽK 2:2.
Branky: 87. a 90.Bejvl(obě z PK) - 22. Pivnička 52. Florián, 83. Písečný.

Vrhaveč - Janovice 1 : 0 (0 : 0)

Překvapivá, ale zasloužená výhra domácích fotbalistů kteří byli v tomto duelu lepším týmem. V prvním poločase svého soupeře jednoznačně přehráli. Jediná branka padla až v úvodu druhé půle kdy  po závaru před brankou byl nejpohotovější domácí Minařík. Velmi dobře řídil utkání rozhodčí Hájek.

Rozhodčí: Hájek. Diváků: 80
Branky: 50.Minařík

Myslív - Velké Hydčice 1 : 3 (1 : 1)

Úvod vyšel lépe hostům a mohli jít již v páté minutě do vedení z PK který neproměnili. Vynahradili se to o dvě minuty později a  po chybě domácího Baštáře skóroval Vaněk Baštář svojí chybu napravil v 15.minutě a po přihrávce od Kubaly vyrovnal na 1:1.  Do konce poločasu se hra vyrovnala, obě mužstva hrála otevřený fotbal , ale více šancí si dokázali vytvořit hosté. Po přestávce  domácí ve 46.minutě opět chybovali v obraně a  Zábranský poslal Hydčice opět od vedení. Domácí z územní převahy nic nedokázali vyprodukovat . V 78.minutě fauloval domácí Kubala a Zábranský z nařízené penalty jistil vítězství hostů na konečných 1:3. Domácí borci stále postrádají lepší zakončení a to je stálo opět ztrátu bodů
Rozhodčí: Bureš Diváků: 60. ŽK 2:1.
Branky: 15. Baštář - 7. Vaněk, 46. a 78.Zábranský.

Pačejov - Svéradice 1 : 4 (1 : 1)

Domácí oslabení o Klečku, Bokra a Kloudu /od 5.minuty navíc i o zraněného Veringera/ mohou jen mrzet dvě neproměněné gólové šance v úvodu utkání. Přesto se hrál v prvním poločase vyrovnaný fotbal. Hosté šli do vedení ve 34.minutě Petráškem, o 4 minuty později srovnal skóre hlavou Hromádka. Po změně stran byli hosté lepší, i když konečný výsledek je pro domácí až příliš  krutý. Svéradičtí však své šance na rozdíl od domácích dokázali využít. Postupně skórovali v 50.minutě Větrovec, v 60.Petrášek a v 79.minutě Vrána.

Rozhodčí: Vizingr Diváků: 150
Branky: 38. Hromádka - 34. a 60.Petrášek, 50. Větrovec,  79. Vrána

Luby B - Nezamyslice 0 : 2 (0 : 0)

Při součastných problémech které má A tým Lub z důvodu zranění a disciplinárním postihu několika hráčů se musela lubská rezerva obejít bez několika standartních hráčů kteří posílili  úspěšně A tým v Dyšiné. V sestavě muselo zaskočit několik dorostenců kteří se vrátili z utkání z KP v Rokycanech a to se notně projevilo na celkovém výkonu  mužstva. Hosté přijeli s jasnou taktikou úspěšně bránit a hrát na rychlé brejky. Tento záměr  jim dokonale vyšel  a 50.minutě se po jednom z brejků ujali Burdou vedení. Domácí byli aktivnější, ale střelecky se prosadil opět jen soupeře, který v 90.minutě po faulu Krejčíříka Burdou z penalty rozhodl o zisku prvního podzimního vítězství.

Rozhodčí: Petržilka  J. Diváků: 40
Branky: - 50. a 90. Burda

TJ Nalž. Hory - Železná Ruda   1 : 0 (0 : 0)

Vyrovnané a v závěru utkání až příliš nervózní utkání rozhodl v nastaveném čase domácí kanonýr Petr Štěch. Ten dostal centrovaný míč za obranu od Racka a  po jeho převzetí si již poradil s brankářem hostů kterého prostřelil a vsítil 96.minutě vítěznou branku.

Branka: Petr Štěch.  ČK : 0 : 1(90.Bechyně K.) , ŽK 0:2

Rozhodčí: Balák Diváků: 70.