Starý Plzenec – Klatovy B    1 : 3 (1 : 2)

Podrobnosti nebyly hlášeny.

Branky : Kristl – Břečka, Kotáb, Brejcha.

Rozhodčí : Jirsa,. Diváků : 100.

Luby – Tlučná   1 : 2 (1 : 1)

Domácí dali v 11.minutě vedoucí branku kterou dal Javorský hlavou, ale ta jim nebyla  pro k údivu přítomných  diváků  nepochopitelné na pokyn AR Šlaufa uznána pro údajný ofsajd. Ve 33.minutě zapomněla domácí obrana na Mynaříka a ten poslal hosty do vedení. Domácí byli při zakončování svých slibných šancí Voráčkem a Javorským neúspěšní. Javorský byl v závěru první půle jejím  smutným hrdinou . Ve 44.minutě  vyrovnal po přihrávce od Krotkého, ale  se ještě v nastaveném čase první půle z důvodu předcházejícího  ošetřování brankáře hostů musel pro urážku rozhodčího poroučet  do kabin. Úsilí domácích i v oslabení strhnout vítězství na svojí stranu vzalo za své, když byl  po zákroku Sydorenka na hráče soupeře tento hráč domácích v 74.minutě vyloučen, ale to nejště nebylo červeným kartám z rukou rohodčího který dokázal v utkání v Chodově yyloučit pět hráčů  M.Touškov nebylo konec.  Hra o devíti  již dávala šanci alespoň  pomýšlet na  udržení remízy. Proti byl hostující Kučera který se po tečovaném míči Křízkem dostal před Kalaše a dal v 90.minutě vítěznou branku. V nastaveném čase po zákroku ve vlastním pokutovém území byl přísně vyloučen brankář domácích Kalaš a nařízen pokutový kop. Do branky šel hráč z pole  , ale ten hosté neproměnili. Domácí i v osmi mohli  nakonec vyrovnat, ale Pavel Smolík tutovku neproměnil.

Branky : Javorský – Mlynařík, Kučera.

Rozhodčí : Urban, ČK 3:0 (48.+3 min. Javorský, 74.Sydorenko, 92.Kalaš). 100 diváků

Trenér Pavel Bečka : Bez čtyř hráčů základní sestavy jsme si museli pomoci s hráči z B týmu a do hry museli  i zaskočit straší hráči Křížek i Zdeněk Krejčiřík.  Nechci se vyjadřovat k výkonu rozhodčího, ale za zákrok  po kterém musel ze hřiště i brankář Kalaš z důvodu ČK to už bylo příliš. Přesto musím naše hráče pochválit hlavně za bojovnost i nasazení kdy se doslova v oslabení vydali ze svých sil, ale jejich snaha nakonec byla marná. Na jedné straně již oslabení do utkání se kterým jsme šli a další tři vyloučení, to už bylo nad jejich síly. Škoda že se z nich museli vydat hlavně pro nedisciplinovanost svých  dvou spoluhráčů kteří byli potrestáni ČK.“