Divize 7. kolo : 18.-19.9.

D I V I Z E

SMOLNOU SÉRII  ZÁPASŮ BEZ BRANKY PROLOMIL   KOPP

Jen jedenkrát byly Klatovy v souboji s domácím týmem úspěšní. Bylo po právě na jejich  hřišti kde zvítězily před dvěma roky 0:2. Od té doby již se týmem ze Sezimova Ústí  neudělaly ani bod  a nevsítili  tomuto soupeři  ani branku. Co se nepodařilo  za dva roky, podařilo se nyní a to v době kdy by to málo kdo čekal. Vždyť na jih Čech odjížděli Klatovy bez  zraněného Bečky, Vernera, Staroby, a ženícího se Milana Posledního. Pro byl cíl skromnější a to nepřijet s prázdnou. Po neúspěšném domácím zápase z minulého kola se to podařilo a nakonec jsou doma hned body tři.

Sezimovo Ústí – Klatovy    0 : 1 (0 : 0)

Karel Zedek

Miroslav Sedlmaier

V prvním poločase měli klatovští více ze hry a již v sedmé minutě  se do míče opřel Kopp, ale tentokráte ještě nebyl úspěšný, ale to ještě netušil, že si vše v závěru zápasu vynahradí. PO jeho střele která skončila vedle nedokázal pět minut na to  zužitkovat centr od Zedníka Voborník a hlavou mířil opět vedle branky. Ve 23.minutě  se osmělili i domácí, ale Míčka Veseckého vychytal. Největší šanci prvního poločasu spálil Vonášek a po něm hned Kopp, když ani jeden brankáře domácích neprostřelil.
Po změně stran  se do hrál do 70.minuty  vyrovnaný fotbal s nepřesnostmi na obou stranách. Další minuta již rozhodla o výsledku zápasu. Po nádherné akci byl na  počátku gólman Míčka, od něho vyhozený míč převzal na pravé straně Běloušek, následovala jeho přihrávka do brejku  Vonáška, který již sám  před brankařem přihrál ideálně na nabíhajícího Koppa a ten  poslal míč do prázdné branky. Dvě minuty před koncem normální hrací doby ještě  spálil  výbornou šanci ke skórování  střídající Vítovec, když z malého vápna přestřelil branku domácích. Za pěkný bojovný výkon si Klatovy body zaslouží.

Branka : 71.Kopp
Sestava Klatov:
Míčka-Hovorka,Viktora,Javůrek-Janek,Vonášek,Kopp,Běloušek,Zedník-Voborník (90.min Kotáb), Skála(87.min Vítovec)

Chanovice   -   Sparta Krč    2 : 1

Podrobnosti k prvnímu historickému vítězství chanovických fotbalistů v divizi bohužel tak, jako je  to u informovanosti  z divizního fotbalu z Chanovic je „ běžné“ nedošly žádné . Nutno dodat , že jen k jejich škodě !!!

To vše kontrastuje s přístupem TJ Klatovy a jmenovitě pana Karla Zedka, který informuje ke zpracování  zaslaným příspěvkem  i po pozdním příjezdu ze hřiště soupeře a to bez ohledu zda se jedná o zápas úspěšný či neúspěšný!