Okresní přebor mužů - 5.kolo : 18. - 19.9.

OKRESNÍ PŘEBOR

MYSLÍV SI PŘIPSAL PRVNÍ PODZIMNÍ VÍTĚZSTVÍ

O  opačné póly tabulky se bojovalo na dvou  hřištích. V Dešenicích   lídr tabulky z Janovic klopýtl  a nabídl druhému  týmu v tabulce FK Svéradice, aby v případě úspěchu v Nalžovských horách šel do čela tabulky. Proti byli ale o místní pouti fotbalisté z N.Hor a nedali svéradickým borcům žádnou šanci na tento úspěch. V Myslívě  se hrálo o dno tabulky. Dosud bez vítězství byli oba aktéři zápasu, ale po jeho skončení je jím jen celek z Nezamyslic, který klesl v tabulce na poslední místo.

Hradešice B - Bezděkov 0 : 5 (0 : 1)

Po vyrovnaném prvním poločase se začal lí´ámat chleba v 51.minutě, kdy byl domácím vyloučen brankář Šůs. Hosté početní převahy dokázali využít a přidali do domácí branky další čtyři branky.
Rozhodčí: Pressl Diváků: 10
Branky: - 11. Ouda, 59. Šlegl, 68. Šlegl, 71. Hrubý, 90. Svoboda
ČK: 51. Šůs . ŽK 3:4.

Dešenice - Janovice 2 : 2 (0 : 2)

Domácí v oslabené sestavě ( zraněný Hvězda st. a potrestaný Pytel ) získali nečekaný bod. Hosté začali náporem, který vyústil ve vedoucí gól po střele Frouse.I nadále se tlačili do pokutového území domácích, ale bez gólového vyjádření.Po patnácti  minutách se osmělili domácí a výsledkem bylo nastřelené břevno Vostrým. Když se zdálo, že se půjde do kabin  s jednobrankovým náskokem  získal na půlící čáře míč hostující Tománek, narazil si se spoluhráčem , dostal se před domácího gólmana  kterému nedal šanci a zvýšil na 0:2. Po změně stran se hrálo spíše mezi šestnáctkami nebo vše zdárně řešili oba gólmani.V 68.minutě  centroval domácí Brůža do pokutového území hostů, kam si naběhl Hvězda ml. a dorazil míč  do branky. Domácí  se tím vrátili znovu do hry o výsledek a  dostali novou krev do žil. Začali se tlačit více do šancí a odměnou jim bylo vyrovnání které zařídil gólem  po  přímém kopu Bartůňěk, když se rozestoupila zeď a následné teči jednoho hostujícího hráče. Hosté vše vsadili do útoku, měli několik dobrých šancí  a když už dokopli míč do branky, rozhodčí  hru přerušil pro ofsajd. Domácím se podařilo udržet remízu, i když dohrávali o deseti po vyloučení Brůži za druhou žlutou kartu.

Rozhodčí: Petrželka Diváků: 50. ŽK 3:0, ČK 1:0(Brůža 2 ŽK).
Branky: 68. Hvězda, 82. Bartůněk - 8. Frous, 44. Tománek

Mochtín B - Železná Ruda 1 : 4 (0 : 3)

Hosté nastoupili konečně poprvé v průběhu podzimní části v kompletní sestavě a předváděli hlavně v prvním poločase výborný fotbal . Proto také zaslouženě zvítězili. Hráli velmi dobře směrem do předu výrazně podporováni obránce Radkem Tomanem, který sám  bylů úatorem poloviny branek hostů. Domácí našli svůj rytmus a herní pohodu po přestávce, ale to už bylo  o výsledku prakticky rozhodnuto. Čestný úspěch dal devět minut před koncem nestárnoucí Jan Kolárik.
Rozhodčí: Harmady Diváků: 70. ŽK 2:2.
Branky: 81. Kolárik - 3. Toman, 39. Greiner, 44. Göndör, 71. Toman

Vrhaveč - Velké Hydčice 1 : 0 (1 : 0)

O výsledku rozhodla situace ve 42minutě , kdy po rohovém kopu se v závaru  před brankou hostů nejlépe orientoval A.Skřivánek a dal jedinou branku tohoto duelu. V něm měli domácí více ze hry i více brankových příležitostí, ale střelecky již se neprosadili.
Rozhodčí: Petržilka Diváků: 40
Branky: 42. Ryba, 42. Skřivánek
ČK: 85.Reitmajer . ŽK 2:2.

So Nalž. Hory - Svéradice 1 : 0 (0 : 0)

O starost pořadatelům se  před utkáním postaral delegovaný rozhodčí Balda, který se k utkání nedostavil Místo něho  si musel sbalit rozhodcovské rekvizity Miroslav Šmrha , který se ujal řízení zápasu. Ten neskončil překvapivě úspěchem druhého týmu tabulky, ale stal se kořistí domácích fotbalistů. Ti nedali  hostům šanci myslet na případný úspěch  a v 59.minutě rozhodli zásluhou Jindřicha Štěpánka o tom, že k pouťové pohodě přispěli ziskem tří bodů. Vítězství si za předvedený výkon určitě zasloužili.

Rozhodčí: Šmrha Diváků: 100
Branky: 59. Štěpánek

Myslív - Nezamyslice 2 : 1 (0 : 1)

Po prvním podzimním vítězství toužila obě mužstva, která se snažila hrát otevřený fotbal. V první půli se domácím příliš nedařilo . Hosté měli velkou šanci jít do vedení ve 21.minutě Burdou, ale ten poslal míč vedle domácí svatyně. Ve 34.minutě byli hosté již přesnější a po nedorozumění domácí obrany dali Musilem vedoucí gól. Ve druhém poločase ještě situace z 50.minuty po Beníškově střele z otočky vyřešil brankář hostů. Na druhé straně o tři minuty později  se dostal do šance Kopačka , ale Beran v brance Myslíva byl opět na místě.  V 60.minutě po rohovém kopu  po zásluze domácí M.Bláhou Vyrovnali a v závěru šest minut před koncem po rohovém kopu Novákem dali vítězný gól.

Rozhodčí: Lang Diváků: 60. ŽK 1:1.
Branky: 60. Bláha, 84. Novák - 34. Musil

Pačejov - Luby B 1 : 1 (1 : 0)

Pačejov se ujal ve 30.minutě po nejhezčí akci zápasu , kdy Brůha poslal přesný pas na Kordu, ten prodloužil na Kloudu a ten bezpečně zavěsil 1:0. PO změně stran byli aktivnější hosté a ve 47.minutě z pokutového kopu  Karlem Šnauerm vyrovnali. Také v další části byli hosté snaživější , ale závěrečné minuty patřili domácím. Na výsledku utkání průběrné úrovně se ale již nic nezměnilo.
Rozhodčí: Diváků: 100
Branky: 30. Klouda - 47. Šnour