1. A třída - 6. kolo : 11.-12.9.

1.  A   T Ř Í D A

LUBSKÝ START SMETL DOMA NÝŘANY

Ve čtvrtém domácím zápase po svém smolném sestupu z krajského přeboru  Start Luby nenechal nic náhodě. Od prvních minut svého soupeře přinutil k defenzívě a bylo jen otázkou  kdy se prosadí střelecky a jakým skórem nakonec zápas skončí.

Luby – Nýřany  7 : 0 (1 : 0)

Úvodních dvacet minut přineslo drtivý tlak  Startu  ve kterých se hrálo pouze ne jednu branku. Nejčastěji se do šancí dostával Tomáš Voráček. Jednou jeho hlavička orazítkovala břevno a další tři gólovky  skončily bez brankového efektu. Hosté  se postupně osmělili a hrozili z brejků ve kterých byli hodně nebezpečí Kováč  se Zdráhalem. První svojí šanci ještě Javorský spálil ve 38.minutě kdy šel sám na  brankáře, ale v rozhodující chvíli ho míč neposlechl. Druhou již ve 43.minutě proměnil, když  využil centru Josefa Voráčka k otevření brankového účtu svého týmu v tomto duelu. Gól do kabin přinesl do domácích řad uklidnění . Také druhé půle probíhala plně v režii Startu, který se chytil i střelecky. K debaklu hostů zatroubil tři minuty po přestávce jako první jeden z nejlepších hráčů na hřišti Pavel Smolík  a zvýšil na 2:0. V 51.minutě přidal třetí úspěch domácích Tomáš Čížek, na 4:0 zvýšil svým druhým střeleckým úspěchem P.Smolík a pak již dílo dokonali postupně další střelci T.Voráček, Bouberle a v nastaveném čase se do listiny střelců úspěšně zapsal také domácí kapitán a brankář Kalaš z penalty.

Sestava Luby : Kalaš- Turner, Javorský, Juřina, Voráček T.(76.Ceplecha), Krotký, Čížek, Bouberle, Pikhart, Smolík P.(76.Vejskal T.), Voráček J.(46.Smolík V.),

Rozhodčí : Kříž L.. Diváků : 100.

Branky : 43. Javorský, 48.,59.Smolík P., 51.Čížek T.(PK), 66.Voráček T., 74.Bouberle, 91.Kalaš(PK).

ŽK 2:1.

Klenčí-Klatovy B   2 : 0 (2 : 0)

Se zlou se na Chodsku pořídili fotbalisté divizní rezervy  z Klatov. Domácí byli po pěti zápasech na rozdíl od jejich soupeře na chvostu tabulky a potřebovali nutně body k tomu , aby se dostali v tabulce výše. Tomuto cíli podřídili vše a hosté se zlou pořídili, když dohrávali o deseti . To vše nevydržel trenér Lužný a rovněž on lavičku hostů nezahříval až do konce zápasu , ze které byl pro urážku rozhodčího vykázán a jeho svěřenci ze hřiště odešli s pocitem křivdy i zklamáním , že se nezískali  přestože nastoupili v solidní sestavě ani bod.

Sestava Klatov:Jarolím,Kotáb Zd.Poslední,Holiš,Kotáb J,Janek,Břečka,Bušta,Ježek,Kováč, Lukeš.
Rozhodčí : Skála.

Branky : Krčma, Michek.

ŽK  0:2, ČK 0:1(Kotáb za dvě ŽK), trenér Ivo Lužný vykázán z lavičkyza úrážku rozhodčího.