Dizize 5.kolo - 4.-5.9.

ZE ZÁPADU ČECH SE VRÁTILI S PRÁZDNOU K dalšímu kolu podzimní části divize zajížděli fotbalisté z Klatov na hřiště nováčka do Trstěnic. Domácí k tomuto duelu nastupovali posíleni o sebevědomí získané před týdnem výhrou v Táboře a tento úspěch chtěli potvrdit také v doma. To se jim nakonec po prohraném poločase podařilo a hosté se vrátili s prázdnou. FC Rozvoj Trstěnice – Klatovy 2 : 1 ( 0 : 1) Karel Zedek Klatovští mohli jít do vedení již ve 4.minutě kdy se dostal do vápna Zedník, byl faulován a pokutový kop proměnil Vonášek. Domácí zahrozili ve 12.minutě, ale brankář Klatov Míčka byl na místě. Ve 26.minutě se za vápnem do míče opřel domácí Roháč a orazítkoval pouze tyč. Ve 33.min ztratil Janek ve středu pole míč, dostal se k němu Bezdička a jeho střelu vytlačil Míčka na tyč. Ke konci poločasu se do sítě domácích trefil Verner, ale byla mu odpískaná ruka při zpracování míče. Do druhého poločasu nastoupili klatovští s chutí a v 50.min se vydal sám na brankáře Zedník, ale své sólo zakončil pouze do jeho náruče. V 61.min po klatovské standardní situaci se domácí dostali do rychlého brejku, který skončil faulem ve vápně a z následné penalty se trefil Bezdička. V 75.min se po rohovém kopu trefil Janek pouze do břevna a za deset minut si břevno zopakoval Staroba z trestného kopu. Když už se zdálo, že si soupeři body rozdělí, fauloval nešťastně Poslední a z následné standardní situace po závaru před Míčkou dotlačil míč za jeho záda opět Bezdička a uzavřel skóre utkání na 2:1. Branky : 60 PK,90.min Bezdička - 4.min Vonášek PK. Rozhodčí : Garaja. ŽK 0:2 Sestava Klatov: Míčka- Poslední,Staroba,Hovorka,Běloušek-Janek,Vernar(90.min Kotáb),Vonášek, Kopp,Bušta(69.min Javůrek)-Zedník(69.min Skála)
Výsledky-tabulka -zde

Tabulka DIVIZE – skupina A po 5 .kole =================================================================== 1. FK UNION Cheb 5 4 0 1 12: 8 12 ( 6) 2. Slávia Vejprnice 5 4 0 1 10: 7 12 ( 3) 3. Doubravka 5 3 0 2 10: 6 9 ( 0) 4. FK Tábor 5 3 0 2 10: 7 9 ( 3) 5. TJ Klatovy 5 3 0 2 6: 6 9 ( 0) 6. Jiska Třeboň 5 3 0 2 6: 6 9 ( 0) 7. Viktoria Plzeň 5 2 2 1 11: 5 8 ( 2) 8. Sezimovo Ústí 5 2 2 1 9: 4 8 ( -1) 9. SK Sparta Krč 5 2 1 2 10: 9 7 ( 1) 10. Motorlet Praha 5 2 1 2 6: 7 7 ( 1) 11. Kaplice 5 2 0 3 5: 6 6 ( 0) 12. Trestěnice 5 2 0 3 7: 16 6 ( -3) 13. SK Hořovice 5 1 1 3 5: 4 4 ( -2) 14. ZD Milín-Ligmet 5 1 1 3 4: 8 4 ( -5) 15. FC Písek 5 0 2 3 3: 8 2 ( -7) 16. Chanovice 5 0 2 3 4: 11 2 ( -4) Jiska Třeboň - Kaplice 1 : 0 ( : ) FC Písek - Doubravka 0 : 2 ( : ) Trestěnice - TJ Klatovy 2 : 1 ( : ) Slávia Vejprnice - FK Tábor 4 : 3 ( : ) Sezimovo Ústí - SK Sparta Krč 4 : 2 ( : ) ZD Milín-Ligmet - Viktoria Plzeň 1 : 2 ( : ) Chanovice - FK UNION Cheb 2 : 3 ( : ) Motorlet Praha - SK Hořovice 2 : 0 ( : ) ===================================================================