1.B třída - skupina B 3.kolo : 4.-5.9.

Upozornění : Vzhledem k tomu, že ústní předávání informací k průběhu jednotlivých utkání se často zakládá na neobjektivnosti při hlášení výsledků bylo přikročeno ze strany autora webových stránek k těmto opatřením : 1. Komentáře k utkáním jsou zveřejňovány ve znění jak přichází e-mailovou poštou od klubů a jejich autorů. 2. Pokud nebudou příspěvky zaslány e-mailovou poštou s podpisem autora, nebudou tyto dále publikovány. 3. Úvodní komentáře k tkáním nad články zpracovává autor webových stránek M.Sedlmaier.Obdobně tak i statistiky(střelce branek, programy dalších kol apod. 4. Zveřejňovány budou pouze články a příspěvky které jsou korektní, neuráží soupeře, nebo se nezaměřují na kritiku rozhodčích. Pokud jsou výhrady k výkonům rozhodčích, pak je možno toto řešit cestou stížnosti ke komisi rozhodčích příslušného svazu který soutěže řídí.
=================================================================== 1. B TŘÍDA – skupina B ===================================================================

NA ČELE TABULKY SE USADIL STRÁŽOV S HRÁDKEM Švihov – Nepomuk 1 : 0 (1 : 0) Vydřené vítězství ve kterém padla pouze jedna branka a to do sítě hostů. Ten dal již v 7.minutě po dlouhém autu zahrávaném Havlíčkem hlavou domácí kanonýr Bešta. Hosté mohli domácím zkazit náladu těsně před přestávkou kdy ve vyložené šanci přestřelil obávaný útočník Nepomuku Slach. Naopak smůlu měli domácí v 58.minutě kdy po centru Kowalského hlavičkoval Brož pouze do tyče. Závěr zápasu zdramatizovalo vyloučení Bešty po dvou žlutých kartách.Hosté se po celý zápas představili ve velmi dobrém světle a proto z tohoto pohledu je vítězství domácích z kategorie velmi důležitých. Branky : 7.Bešta. Rozhodčí : Hais. Diváků : 150. ŽK 7:3. ČK 1:0. Sestava : Valeš-Zadražil,Kudják,Homr,Jílek,Kindl,Bešta(90.čk),Havlíček, Kowalski, Vrba (88.Duchek),Vaněček(46.Brož Losiná - Žichovice 0 : 2 (0 : 0) V první půli vyrovnaná hra bez vyložených šancí na obou stranách. Po změně stran zvýšili hosté aktivitu a předčili domácí tým ve všech činnostech. Tato snaha jim vynesla herní převahu, kterou vyjádřili gólově. První branku vstřelil Robert Šimanovský, když přízemní střelou k tyči poslal žichovický tým do vedení. Tentýž hráč upevnil hostům vedení, když jej krásnou kolmou přihrávkou uvolnil Olda Chod a Šimanovský opět nekompromisně prostřelil domácího gólmana. Hosté už potom utkání pouze kontrolovali a nepustili domácí do vyložené šance. Naprosto zaslouženě putují 3 body do Žichovic. Branky: 53´,68´ Šimanovský. Rozhodčí : Požárek. Diváků : 120. ŽK 2:3, ČK 2:1. Plzeň Letná – Strážov 0 : 4 (0 : 1) Po úvodní poněkud neurovnané hře ze strany obou mužstev se prosadil hostující Štěpán Presl , který střelou z přímého kopu podél zdi poprvé rozvlnil síť domácí branky. Od 20.minuty převaha Strážova narůstala, ale přestože se dokázali herně prosadit v koncovce to velmi často zaskřípalo. Vedle dalších příležitostí ke skórování Š.Presla, Smolíka a T.Jandy nejvíce volala po gólu gólovka Tomáše Jandy, který po přihrávce Janky přestřelil. Snaha Letné o vyrovnání po změně stran neuspěla a byli to naopak hosté kteří se v úvodní čtvrthodince druhé půle dvakrát střelecky prosadili . V 53.minutě unikl Tomáš Janda a zvýšil na 0:2. O čtyři minuty později zakončil svůj brejk Smolík opakovanou střelou na 0:3. V 69.minutě se prosadil Soušek který z brejku nastřelil tyč a odražený míč pohotově dorazil do branky Broněk Mayer. Trenér Strážova Petr Presl : V přípravných zápasech jsme nehráli kompletní a tak za pochodu tým stabilizujeme. Zápasu v Plzni jsme se zvládli až na tu koncovku k mojí spokojenosti. Snahu domácích o ohrožení naší branky úspěšně eliminovala obrana na čele s dobře chytajícím Michalem Javorským Vítězství nepřeceňujeme, jen jsme překonali další podzimní překážku.Branky : 20. Š.Presl,53. T.Janda, 57.Smolík. 69.Majer Sestava Strážova : Javorský – Michel, Presl P., Paleček, Helm – Smolík, Vítovec Z(O.Vítovec)., Janka, Soušek - Presl Š.(B.Mayer) , T.Janda(Vacík) Hradešice - Měčín 6 : 1(3 : 0) František Melka Do zápasu vstoupili domácí až příliš zakřiknutě a nespokojení diváci zbytečně čekali na nápor domácích hráčů. Na těch bylo znát, že jsou si vědomi důležitosti tohoto zápasu a 20 minut se nemohli dostat do toho správného tempa. Vysvobození pro ně znamenal volný přímý kop J. Kopala v 25. minutě, který dostal domácí do vedení. Ti se konečně uklidnili a začali hrát lepší fotbal. Ve 30.minutě se na levé straně uvolnil opět J. Kopal, přihrál před branku neobsazenému F. Šaškovi a ten pohodlně zvýšil na rozdíl dvou branek. Úspěšnou desetiminutovku zakončil opět J. Kopal, kdy po samostatné akci zvýšil již na 3:0. Do druhého poločasu vstupovali domácí s vědomím tříbrankového náskoku a bylo na nich vidět, že mají chuť střílet další branky. V 65.minutě se konečně prosadil M. Florián a za dalších 10 minut si dal branku také P. Písečný a zvýšil již na 5:0. Kuriózní brankou se blýskl K. Pivnička, který dokázal překonat brankáře hostů střelou z 45 metrů. Hosté korigovali až v závěru zápasu kdy se 85.minutě z pokutového kopu trefil hostující Kodýdek. Rozhodčí: Rak. Branky : 2x J. Kopal, F. Šašek, P. Písečný, K. Pivnička, M. Florián – Kodýtek(PK) Sestava domácích : M. Šůs, P. Lávička, M. Hlaváč, T. Vlk, L. Vaněček, J. Kopal/60. Min P. Písečný/, F. Šašek, M. Heimlich/55.min Z. Chmelík/, M. Florián,V. Kotiš/65. K. Pivnička /, V. Hlaváč Trenér F.Melka : Dnes jsme měli začátek utkání vyloženě špatný a uklidnila nás až branka J. Kopala, který dnes odehrál výborný zápas. Ani v dalším průběhu jsme nehráli tak dobře jako v minulých zápasech, ovšem v těch jsme nezískali ani bod a dnes máme body tři.Branek jsme však mohli dát daleko víc, ale ve vyložených šancích stále neproměňujeme a na tom musíme dále pracovat. Chlumčany - Hrádek 0 : 1 (0 : 0) Svatobor odjížděl do Chlumčan s cílem aby neprohrál. Tomu také podřídil taktiku , bojovností a pohybem eliminovat hru soupeře a z případných protiútoků vytěžit alespoň jednu branku. To se nakonec naplnilo. Z mnoha příležitostí vyšla ta v 70.minutě kdy po přihrávce dvorního nahrávače Václava Holečka na Libora Kutila zkušený hrádecký borec prostřelil brankáře . Jak se nakonec ukázalo byla to trefa vítězná a to i přesto že domácí v závěru využívali všechny prostředky dovolené i nedovolené k tomu, aby se pokusili zvrátit skóre ve svůj prospěch, ale neúspěšně. Branky : 71. Kutil L. Sestava Hrádku : Hanzl – Gabriel, Jiřina, Hanč, Pánek, Holeček V., Holeček L., Kutil L., Gajdečka, Šebesta , Adamec(střídali Javorský a Vojta). Trenér Zdeněk Jindřich : „Byl jsem zaskočen tím, jakým způsobem domácí po té když obdrželi branku hráli. Z jejich strany to často v osobních soubojích naše kluky hodně bolelo, ale vše podstoupili ke konečnému úspěchu který se dostal a zaslouženě body putují pod Svatobor, což byl náš cíl“. Dlouhá Ves - Sušice B 1 : 0 (0 : 0) V Dlouhé Vsi se hrálo typické derby ve kterém domácí měli územní převahu. Po odchodu zkušeného hráče Jiřího Brabce který byl pilířem defenzivní činnosti hostů se ještě více otevřel prostor pro útočnou činnost domácích fotbalistů. Rozhodující okamžik nastal v 85.minutě , kdy po rohovém kopu následovala zpětná přihrávka na nabíhajícího Richarda Rovňana a jeho střela k tyči rozhodla o těsném vítězství Tatranu. Sestavy : Domácí: Sádlík-Šperl,Drha,Kopačka,Rovňan R.Beránek, Rovňan D.,Krůs, Hubený,Blažek, Čavoj F. Hosté: Kindelmann – Blažek, Brabec(Vaněk), Haspekl, Sachr, Pintíř, Ruda, Dolejší, Mráz, Ritter a Joza. Sokol Mochtín – Spoje Plzeň 0 : 0 Karel Šot Mochtín odehrál proti jednomu z favoritů soutěže smolný zápas. To se projevilo již v samotném úvodu kdy v první minutě Černý nastřelil tyč. Ve 12.minutě pro změnu míči v cestě do branky hostů z hlavičky Hebmára zamezilo břevno. O deset minut později se vyznamenal brankář hostů Nosek, který jen s námahou vtěsnal dělovku Jarabici na rohový kop. Hosté se zaměřili pouze na defenzívu a hrozili ojedinělými protiútoky. Do šancí se prakticky dostali pouze dvakrát za celý zápas, ale brankář Rajmajer byl vždy mužem na svém místě. Ve 30.minutě kryl dělovku Tomana a v závěru vyřešil šanci do které se dostal Cíl. Domácí se stále tlačili do útoku ale branka hostů jim byla pro tento duel zakletá. Výhru si Mochtín za předvedenou hru zasloužil, ale fotbal se hraje na branky a ty bohužel smůla na kopačkách zůstala až do samotného konce. Rozhodčí: Velíšek, diváků 120 , ŽK 4:4. Sestava Mochtína : Rajtmajer – Jarabica, Černý(75.König), Podraský J., Troch, Dolejš T., Mareš, Hebnar M., Valečka(46.Král), Lorenc(Novák Z.), Švátora P.
Tabulka 1. B TŘÍDA – skupina B po 3 .kole =================================================================== 1. Strážov 3 3 0 0 9: 1 9 ( 6) 2. Hrádek 3 3 0 0 4: 0 9 ( 6) 3. Slovan Plzeň 3 2 1 0 6: 0 7 ( 4) 4. Žichovice 3 2 1 0 4: 1 7 ( 4) 5. Švihov 3 2 1 0 6: 4 7 ( 1) 6. Sušice B 3 1 1 1 3: 2 4 ( 1) 7. Dlouhá Ves 3 1 1 1 4: 4 4 ( -2) 8. Hradešice 3 1 0 2 6: 4 3 ( -3) 9. Nepomuk 3 1 0 2 3: 3 3 ( 0) 10. Plzeň - Letná 3 1 0 2 1: 5 3 ( -3) 11. Mochtín 3 0 2 1 2: 4 2 ( -4) 12. Chlumčany B 3 0 1 2 1: 7 1 ( -5) 13. Losiná 3 0 0 3 2: 8 0 ( -3) 14. Měčín 3 0 0 3 1: 9 0 ( -6) Výsledky 3.kola : Plzeň - Letná - Strážov 0 : 4 ( 0 : 1) Hradešice - Měčín 6 : 1 ( 3 : 0) Chlumčany B - Hrádek 0 : 1 ( 0 : 0) Mochtín - Slovan Plzeň 0 : 0 ( 0 : 0) Dlouhá Ves - Sušice B 1 : 0 ( 0 : 0) Švihov - Nepomuk 1 : 0 ( 1 : 0) Losiná - Žichovice 0 : 2 ( 0 : 0) Příští kolo : Strážov - Žichovice NE 12.09.2004 16:00 Švihov - Losiná SO 11.09.2004 17:00 Sušice B - Nepomuk NE 12.09.2004 17:00 Slovan Plzeň - Dlouhá Ves SO 11.09.2004 15:00 Hrádek - Mochtín SO 11.09.2004 17:00 Měčín - Chlumčany B SO 11.09.2004 17:00 Plzeň - Letná - Hradešice SO 11.09.2004 17:00